Pomoc

NEW ARTICLE

Co je PolyglotClub filozofie?Naše filozofie na Polyglot klubu je vytvářet, udržovat a rozvíjet jazykové a kulturní výměny v rámci aktivní účasti.

Jsme přesvědčeni, že poslanci se může stát vnímavější studenti cizích jazyků, stejně jako lepší jednotlivci, a zároveň baví.
Naším cílem je poskytovat našim členům s tím nejlepším partnerem zápasů, znalosti a dovednosti školení, jak je to možné.

Členové budou mít podporu ze strany celého PolyglotClub Společenství, stejně jako odborné znalosti ze strany příslušných orgánů v oblasti Glottology, kulturních studií, a didaktiky.
Co PolyglotClub Členové jsou dosažení je prospěšný na mnoha různých úrovních.
Proto budeme usilovat o posílení PolyglotClub členové 'jazykové dovednosti a znalost cizích kultur.

Členové mají možnost spolupracovat a zlepšovat.
V tomto způsobu myšlení, musí každý členský baví všechny výše uvedené s žádnou jinou odměnu než osobního uspokojení odvozené z těchto výměn.

Konečně, může PolyglotClub poslanci počítat s plnou podporou z naší celosvětové síti pro všechny své individuální úsilí, pokud je kompatibilní s PolyglotClub politiky .
Úspěch se nedá měřit počtem jazyků PolyglotClub Členové mohou mluvit, ale o zdokonalení každého jednotlivce.

K dosažení tohoto cíle, musí PolyglotClub poslanci být vzorem, tak, aby se vštípit základní etiku a společné dobro ve všech účastníků PolyglotClub.

PolyglotClub uchovávají zájmy svých členů v první řadě.
To znamená, že PolyglotClub bude hostit pravidelně schůzky za příhodných místech, a to v nejlepších možných podmínek.
Polyglot Club se snaží podporovat jednotlivé Setkání bez ohledu na jejich personální agendy nebo dávek.
Stejně tak každý členský aktivně zvýšit PolyglotClub, a rozvíjet výměnu informací mezi as mnoha jednotlivců jak je to možné.
To je důvod, proč PolyglotClub je hrdý na to, že to je jeden z nejlepších existujících webových stránkách propagují jazyky a kultury po celém světě.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1  1 All