Pomoc

NEW ARTICLE

Čo je PolyglotClub filozofia?Naša filozofia na Polyglot klubu je vytvárať, udržiavať a rozvíjať jazykové a kultúrne výmeny v rámci aktívnej účasti.

Sme presvedčení, že poslanci sa môže stať vnímavejší študenti cudzích jazykov, rovnako ako lepší jednotlivci, a zároveň baví.
Naším cieľom je poskytovať našim členom s tým najlepším partnerom zápasov, vedomosti a zručnosti školenia, ako je to možné.

Členovia budú mať podporu zo strany celého PolyglotClub Spoločenstva, rovnako ako odborné znalosti zo strany príslušných orgánov v oblasti Glottology, kultúrnych štúdií, a didaktiky.
Čo PolyglotClub Členovia sú dosiahnutie je prospešný na mnohých rôznych úrovniach.
Preto budeme usilovať o posilnenie PolyglotClub členovia 'jazykové zručnosti a znalosť cudzích kultúr.

Členovia majú možnosť spolupracovať a zlepšovať.
V tomto spôsobe myslenia, musí každý členský baví všetky vyššie uvedené s žiadnou inou odmenu ako osobného uspokojenia odvodené z týchto výmen.

Konečne, môže PolyglotClub poslanci počítať s plnou podporou z našej celosvetovej sieti pre všetky svoje individuálne úsilie, ak je kompatibilný s PolyglotClub politiky .
Úspech sa nedá merať počtom jazykov PolyglotClub Členovia môžu hovoriť, ale o zdokonalenie každého jednotlivca.

Na dosiahnutie tohto cieľa, musí PolyglotClub poslanci byť vzorom, tak, aby sa vštepiť základné etiku a spoločné dobro vo všetkých účastníkov PolyglotClub.

PolyglotClub uchovávajú záujmy svojich členov v prvom rade.
To znamená, že PolyglotClub bude hostiť pravidelne stretnutia za príhodných miestach, a to v najlepších možných podmienok.
Polyglot Club sa snaží podporovať jednotlivé Stretnutie bez ohľadu na ich personálnej agendy alebo dávok.
Rovnako tak každý členský aktívne zvýšiť PolyglotClub, a rozvíjať výmenu informácií medzi as mnohými jednotlivcov ako je to možné.
To je dôvod, prečo PolyglotClub je hrdý na to, že to je jeden z najlepších existujúcich webových stránkach propagujú jazyky a kultúry po celom svete.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1  1 All