Pomoc

NEW ARTICLE

Co je to PolyglotClub přístup?V PolyglotClub, věříme, že výměna jazyk mezi non-rodilí mluvčí jakéhokoli jazyka je přinejmenším stejně hodnotné jako výměna představovat jednu nebo více rodilých mluvčích. Mysli globálně! V současné době, jako je jazyk, angličtina je ještě v použití mezi non-domorodci, než domorodci. A totéž platí i pro ostatní běžně používané jazyky. Cizí jazyk se učí by měla vypracovat 'jazykovou vědomí', to znamená, že cizí jazyk vzdělání, které je široký a hluboký. Rodilí mluvčí nemají monopol na jejich mateřského jazyka, ani jejich kultury.
Mnoho non-rodilí mluvčí, kteří jsou dobře obeznámeni s cílového jazyka a kultury mohou naučit je, stejně jako domorodec.
PolyglotClub Vás vyzývá, aby prozkoumala své názory a postoje, o cizích jazyků, a jejich účinků na používání jazyka, učení a vyučování.
Tyto vjemy jsou nezbytné, protože všichni mají repercutions na chování každodenního života lidí a jejich mezilidských a v podnicích vztahů.
Máte-li jakékoli obava o tomto přístupu, přečtěte si prosím níže uvedené body. Zaručujeme okamžité výsledky!
Prvních pár týdnů, můžete narazit na slova, dělají chyby, a cítit se trapně. Ale to je jen na vás, aby tuto frustraci na další motivaci ke studiu a mluvit, recenze a praxe!
Během výměny jazyků, pokud si partnera zná svůj rodný jazyk, trváme na tom, že váš mateřský jazyk by mělo být povoleno pouze k objasnění jednotlivých / izolovaných slov.
Přesto by to nemělo odradit začátečníky nebo členy, kteří nejsou zvyklí na tento přístup. Tato metoda je určena pro zajištění maximální praxe v cílovém jazyce a nejmenším používání vašeho mateřského jazyka.
V konečném důsledku se toto jednoduché pravidlo umožní účastníkům soustředit se na studium v ​​bodě. Nezáleží na tom, jestli výměna jazyk je zaměřen na začátečníky, středně pokročilé a pokročilé. Všechny jazykové studenti potřebují trénovat ústně, bez ohledu na jejich znalosti.
Informujte se o konceptu 'Aktivní Ear'.
Byli bychom rádi slyšet / číst váš názor na tyto myšlenky. Prosím, zanechte komentář níže.
Doufáme, že diskuse o nápady, které mohou následovat bude přínosem pro PolyglotClub Společenství jako celek.
Děkuji vám za podporu při provádění PolyglotClub stále účinnější a užitečné!

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 2  1 All