Pomoc

NEW ARTICLE

Jaké jsou v režimu offline služby polyglot Klubu?Offline služby, jak protichůdný k on-line službám, jsou skutečné životní aktivity. Polyglot Club podporuje sadu z kulturních a jazykových akcí po celém světě. Tyto události jsou usnadněny sítí 'Země' nebo 'regionem' Administrators. Tyto Administrátoři jsou vybíráni na základě svých schopností a motivace. Jak se stát Club Polyglot správce?

Polyglot Club povzbuzuje své členy, aby v režimu offline strukturovat své činnosti takto:
- PLOC : Polyglot Loves kultury (kulturní setkání) nebo 'polyglot kaváren'. Jedná se o cross-kulturní setkání, která umožňuje členům řešit jazykové a kulturní otázky. Nebo mluvit o jakémkoli tématu v jazyku, ve kterém.
- PLUC : Polyglot Potluck (kulinářské a kulturní setkání), nebo 'Polyglot Pikniky'. 'Potluck večeře' je typický ve Spojených státech. Jedná se o setkání kolem stolu, aby účastníci naplní jídlem a pitím podělit se všemi hosty. Důraz je kladen na kulinářskou rozmanitost a členové jsou vyzýváni, aby objevovat speciality regionu jejich původu.
- Polyglot Strany : taneční večer s prostorem pro jazyk a kulturní výměny.
- Polyglot Výlety : Výlety organizované mezi členy
- PLAC: Polyglot Jazyk třída (komunikační aktivity skupiny). Není to tradiční jazyk třídy, protože nic je vyučován formálně. PLAC je členská schůze zájem ve stejném jazyce a motivované ústní praxe jazyka v komunikativních aktivit. Tuto činnost lze přirovnat k rozhovoru třídy v určitém jazyce.
- Plec : Polyglot Přednášky Konference Konference (interkulturní). Čtení, přednášky a besedy pořádané interkulturní spontánně členy na vhodných místech. Plec je zlepšit znalosti a chápání cizích kultur.
- PLIC : Polyglot Živá sbor (Mezinárodní pěvecká skupina). V Plic, najdeme mezi členy jednoho nebo více hudebníků, zpěváků a kterýkoli účastník, který chce zažít atmosféru a zábavu. Cílem je podělit se o radost ze zpěvu ve všech jazycích.

V Paříži, Ploc (Polyglot kavárny) se konají 3x týdně s průměrně 120 účastníků. 'Polyglot strany' se konají každou sobotu. 'Polyglot Výlety' se konají dvakrát za měsíc. Během léta, PLUC (Polyglot Piknik), se konají každou neděli. Některé speciální akce mohou shromáždit až 600 polygloti! Podívejte se na seznam dalších polyglot setkání v Paříži.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All