Abi

NEW ARTICLE

Mis on polüglottide Klubi offline teenuseid?Offline teenuseid, mitte sidusteenuste on reaalse elu tegevusi. Polyglot Club julgustab loodud kultuurilise ja keelelise sündmuste üle maailma. Need sündmused on hõlbustanud võrgustik 'riik' või 'piirkond' administraatorid. Need Administraatorid on valitud lähtudes nende oskuste ja motivatsiooni. Kuidas saada Polyglot Club Administrator?

Polyglot Club innustab oma liikmeid struktureerida oma offline tegevust järgmiselt:
- Ploc : Polyglot Loves Cultures (Cultural koosolekud) või 'Polyglot Kohvikud'. See on kultuuride kohtumine, mis võimaldab liikmetel tegeleda keele ja kultuuri küsimusi. Või rääkida igal teemal keeles nad valivad.
- PLUC : Polyglot Potluck (kulinaaria ja kultuurialaste kohtumiste) või 'Polyglot piknikud'. 'Potluck õhtusöök' on tüüpiline Ameerika Ühendriikides. On kogumine laua, et osalejad täitma koos toidu ja jookide jagada kõik külalised. Rõhuasetus on kulinaarne mitmekesisust ja liikmed julgustatakse avastama erialade nende päritolupiirkonnas.
- Polyglot Pooled : tants õhtul ruumi keel ja kultuurivahetus.
- Polyglot Ekskursioonid : Ekskursioonid korraldatud liikmete vahel
- PLAC: Polyglot Language klass (kommunikatiivne tegevus rühmas). See ei ole traditsiooniline keele klassi, sest midagi on õpetanud ametlikult. PLAC on koosolekul kohal huvitatud sama keelt ja motiveeritud suulise praktika keele kommunikatiivset tegevust. Seda tegevust võib võrrelda vestlus klassi konkreetses keeles.
- PLEC : polüglottide Loengud Konverentsid (konverentsid kultuuridevahelise). Readings, loengud ja kultuuridevahelise korraldatud arutelude spontaanselt kohal sobivates kohtades. PLEC on parandada teadmisi ja arusaamist võõraste kultuuride.
- Plic : polüglottide Live Choir (International Singing rühm). In Plic leiame liikmete hulgast ühe või mitu muusikud, lauljad ja muu osalejaga, kes soovib nautida atmosfääri ja meelelahutust. Eesmärgiks on jagada laulurõõmu kõikides keeltes.

Pariisis PLOC (polüglottide Cafés) toimuvad 3 korda nädalas keskmiselt 120 osalejat. 'Polüglottide lepinguosalised' toimuvad igal laupäeval. 'Polüglottide reisid' toimuvad kaks korda kuus. Suvel PLUC (polüglottide piknikud) toimuvad igal pühapäeval. Mõned eriüritused võib ralli kuni 600 polüglotte! Vaata nimekirja kõrval polüglottide kohtumisi Pariisis.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All