pagalba

NEW ARTICLE

Kas yra 'Polyglot Klubo neprisijungęs paslaugos?Neprisijungęs paslaugos, kaip priešprieša su interneto paslaugomis, yra realaus gyvenimo veikla. Poliglotas Klubai skatina įkurti kultūrinių ir kalbinių renginių visame pasaulyje. Šie renginiai yra palengvintas 'Country' ar 'regionas' administratorių tinklą. Šie administratoriai parenkami remiantis jų įgūdžių ir motyvacijos pagrindu. Kaip tapti Poliglotas Klubai administratorius?

Poliglotas Klubai skatina savo narius formuoti savo autonominius veiklą keičiamas taip:
- Ploc : Poliglotas Loves kultūrų (kultūriniai susitikimai) arba Poliglotas Kavinės '. Tai skirtingų kultūrų susidūrimas, kuri leidžia nariams spręsti kalbų ir kultūrų klausimais. Ar kalbėti apie bet kurios pasirinktos kalbos tema.
- plaučių : Poliglotas Patiekalų (kulinarijos ir kultūros susitikimai) arba 'Poliglotas piknikai'. 'Patiekalų Vakarienė' yra tipiškas JAV. Tai aplink stalą, kad dalyviai užpildyti su maistu ir gėrimais pasidalinti su visais svečiais rinkimas. Dėmesys skiriamas kulinarijos įvairovė ir nariai skatinami atrasti savo kilmės regiono patiekalai.
- Poliglotas Šalys : šokių vakaras su kalbos ir kultūrinių mainų erdvėje.
- Poliglotas Kelionės : Kelionės organizuojamos narių tarpusavio
- PLAC: Poliglotas Kalba klasė (komunikacinė veikla grupė). Tai nėra tradicinis kalba klasę, nes niekas mokė oficialiai. PLAC yra nariai domisi ta pačia kalba ir motyvuoti žodžiu praktikai komunikacinė veikla kalba susirinkime. Ši veikla gali būti sulygintas su pokalbis klasės konkrečiai kalbai.
- PLEC : Polyglot Paskaitos, konferencijos (konferencijų tarpkultūrinio). Skaitiniai, paskaitos ir tarpkultūriniai diskusijos organizuojami spontaniškai narių atitinkamose vietose. PLEC pagerinti žinias ir supratimą apie užsienio kultūras.
- PLIC : 'Polyglot' Live choras (Tarptautinė Dainavimas grupė). Be PLIC randame tarp narių viena ar daugiau muzikantų, dainininkų, ir bet kuris kitas dalyvis, kuris nori mėgautis atmosfera ir pramogos. Tikslas yra pasidalinti dainuoti visomis kalbomis džiaugsmą.

Paryžiuje, Ploc (Polyglot kavinės) vyksta 3 kartus per savaitę su vidutiniškai 120 dalyvių. 'Polyglot Šalys' vyksta kiekvieną šeštadienį. 'Polyglot Kelionės' vyksta du kartus per mėnesį. Vasarą, plaučių ('Polyglot piknikai) vyksta kiekvieną sekmadienį. Kai kurios specialios įvykiai gali suburti iki 600 mokančiais! Patikrinkite ateinančius Polyglot susitikimuose Paryžiuje sąrašą.

Related topics:

Comments