راهنمایی

چگونه از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید؟

انگلیسی در بسیاری از مشاغل لازم است و واقعا یک مهارت برای توسعه به طور پیوسته. با این حال، آن است که همیشه آسان برای دریافت بهتر و هر کسی نمی تواند در انگلیسی سفر زبان کشور و یا استطاعت درس خصوصی نیست.
اگر می توان آن را به صورت رایگان و سرگرم کننده، که بهتر است!
در اینجا برخی از روش های رایگان و سرگرم کننده برای بهبود زبان انگلیسی خود را (تقریبا) بدون تلاش هستند:

- آشنایی با خارجی ها و مراسم تبادل زبان


لازم است برای زندگی در خارج از کشور نمی تمرین زبان با کسی که انگلیسی زبان مادری و یا تصویب است.
چند زبانی باشگاه fullfil نیاز به فرانسوی به انگلیسی صحبت می کنند ... و بالعکس! ارتباط در وجود دارد شهرستانها مختلف در فرانسه و در سراسر جهان !
چند زبانی باشگاه ارائه می دهد جلسات تبادل زبان به زبان انگلیسی و در همه زبان ها. یادگیری زبان و ملاقات با افراد جدید در همان زمان!
پس از ایجاد پروفایل خود را در سایت، شما قادر خواهید بود به پیدا کردن دوستان جدید و تبادل آنلاین از طریق پست الکترونیک و یا اسکایپ، بپرسید سوالات ، ارسال یک ورودی به زبان انگلیسی و آن را اصلاح کرد.

- خارجی ها میزبان در محل شما


شما می توانید زبان مادری زبان انگلیسی در تمام تشکر به خانه به زبانی باشگاه دعوت! نه تنها شما ملاقات با افراد جدید، تمرین زبان انگلیسی خود را، اما شما قادر خواهید بود به صورت رایگان در طول سفر بعدی خود را میزبانی می شود! برای این کار، بر روی مشخصات خود را که می خواهید برای میزبانی (چک باکس 'میزبان کسی در خانه') را مشخص کنید.

تماشای فیلم به انگلیسی-


سه مرحله وجود دارد، بسته به سطح شما(و مشکل درک شما):
1. فیلم های انگلیسی را با زیرنویس زبان اصلی خودتان ببینید
2. آنها را با زیرنویس انگلیسی ببینید
3.بعد آنها را فقط به انگلیسی ببینید

برخی از سری ویژه ساده برای درک احتمالا به خاطر بازیگران تفسیر شخصیت های بورژوازی که به خوبی بیان، 'زنان خانهدار ناامید' است که در نتیجه به خصوص توصیه می شود شروع می شود. در مقابل، سیم، با استفاده از زبان عامیانه از بالتیمور، بسیار دشوار است. یکی دیگر از نوک: دریغ نکنید به تماشای یک سری به زبان انگلیسی شما می دانید، شما کمتر خواهد بود نا امید به درک برخی از جزئیات نیست، و آن را آسان تر خواهد بود برای شما به ارتباط بین زبان انگلیسی و لغات زبان مادری خود را.

- یادگیری به لطف چیزهایی که شما را دوست دارم


برای یادگیری خود را راحت تر، به سادگی موضوعات مورد علاقه خود را انتخاب کنید. آیا شما مانند عکس؟ فوتبال؟ هنر؟ لباس؟ بدون در نظر گرفتن سرگرمی شما، ترجمه شور خود را به زبان انگلیسی و شروع به تحقیقات خود را: بازدید سایت های انگلیسی زبان اختصاص داده شده به آن است. شما نه تنها یادگیری واژگان جدید، بلکه کشف اطلاعات مربوط به شور و شوق، نویسندگان، افراد خود را به شما هنوز نمی دانند. شما توسعه و فرهنگ دو زبانه خود را!

مباحث مرتبط:

Comments