pagalba

NEW ARTICLE

Kaip smagiai mokytis anglų kalbos?

English yra būtina daugelio karjeros ir yra tikrai įgūdžių plėtoti stabiliai. Tačiau tai ne visada lengva gauti geriau ir kiekvienas negali keliauti į anglų kalbančių šalies ar sau privačias pamokas.
Jei ji gali būti nemokama ir įdomus, tai geriau!
Štai keletas nemokama ir įdomus būdų, kaip pagerinti savo anglų kalbos žinias (beveik) be pastangų:

- Susipažinkite su užsieniečiais ir lankyti kalbų mainų renginius


Tai nėra būtina gyventi į užsienį praktikuoti kalbą su žmogumi, kurio anglų kalba yra gimtoji arba priėmimas kalba.
Polyglot 'klubas fullfil poreikį prancūzų kalba angliškai ... ir atvirkščiai! Asociacija egzistuoja įvairiuose miestuose Prancūzijoje ir visame pasaulyje !
Polyglot 'klubas siūlo kalbų mainų susitikimus anglų ir visomis kalbomis. Sužinokite kalbas ir sutikti naujų žmonių tuo pačiu metu!
Sukūrę savo profilį šioje svetainėje, jūs galėsite surasti naujų draugų ir 'Exchange Online' elektroniniu paštu ar skype, kreipkitės į klausimus , rašyti įrašą anglų kalba ir ją ištaisyti.

- šeimininkų užsieniečiai savo vietą


Galite pakviesti gimtoji kalba yra anglų namie dėka Polyglot klubo! Ne tik jums susitikti su naujais žmonėmis, praktikuoti savo anglų kalbos žinias, bet jūs galės būti talpinama nemokamai per savo kitą kelionę! Norėdami tai padaryti, nurodykite savo profilyje, kurį norite įdėti (žymimąjį langelį 'priimančioji nors namuose').

- žiūrėti filmus anglų kalba


Yra 3 etapai, priklausomai nuo jūsų (ir jūsų sunkumų supratimo):
1. Žiūrėti anglų serijos su subtitrais savo gimtąja kalba
2. Žiūrėti juos su subtitrais anglų kalba
3. Tada pradėti žiūrėti tik anglų!
Kai serija yra ypač paprasta suprasti tikriausiai todėl, kad aktorės interpretuoti buržuazinius simbolius, aiškiai išreiškiantys gerai, 'Nusivylusios namų šeimininkės' Taigi ypač rekomenduojama pradėti. Priešingai, viela, naudojant Baltimore žargoną, yra labai sunku. Kitas patarimas: nedvejodami žiūrėti anglų serija jūs jau žinote, jums bus mažiau nusivylė ne suprasti kai kurias detales, ir ji bus jums lengviau padaryti tarp anglų ir gimtąja kalba žodynų ryšį.

- Sužinokite, dėka ko jums patinka


Norėdami, kad jūsų gyvenimą lengviau, tiesiog pasirinkti savo aktualiomis temomis. Ar jums patinka nuotrauka? Futbolas? Menas? Drabužius? Nepriklausomai jūsų pomėgiai, išversti savo aistra į anglų kalbą ir pradėti savo mokslinius tyrimus: aplankyti anglų kalba svetaines, skirti jai. Jūs ne tik išmoksite naujų žodžių, bet ir atrasti informaciją apie savo aistra, autorius, dalykų jūs nežinote dar. Jums bus sukurti ir jūsų dvikalbiai kultūra!

Related topics:

Comments