Abi

NEW ARTICLE

Kuidas on lõbus samal ajal õppimisega inglise keelt?

Inglise keel on vajalik paljude karjääri ja on tõesti oskus töötada stabiilselt. Kuid see ei ole alati lihtne saada parem ja kõik ei saa reisida inglise keelt kõnelev riik või endale eratunde.
Kui see võib olla vaba ja lõbus, see on, seda parem!
Siin on mõned tasuta ja lõbus, kuidas parandada oma inglise (peaaegu) ilma jõupingutusi:

- Meet välismaalased ja osaleda keele vahetamine sündmused


Ei ole vaja elada välismaal keele praktiseerimiseks kellegagi, kelle inglise keel on emakeel või lapsendamise keeles.
Polüglottide Club fullfil vajadust prantsuse inglise keelt ... ja vastupidi! Ühing esineb eri linnades Prantsusmaal ja kogu maailmas !
Polüglottide Club pakub keelevahetuse kohtumisi inglise ja kõigis keeltes. Õpi keelt ja tutvuda uute inimestega samal ajal!
Kui olete loonud oma profiili kohapeal, siis on võimalik leida uusi sõpru ja Exchange Online'i e-posti teel või skype, küsi küsimusi , postitada kirje inglise keeles ja on seda parandada.

- Host välismaalased on oma koht


Te võite kutsuda inglise keelt emakeelena kõnelejad kodus tänu polüglottide Club! Mitte ainult sa kohtuda uute inimestega, praktiseerida oma inglise keelt, aga siis saab võõrustas tasuta jooksul oma järgmise reisi! Selleks, täpsustage oma profiil, mida soovite võõrustada (ruut 'Host keegi kodus').

- Vaata filme English


Seal on 3 etappi, sõltuvalt teie tasemel (ja oma raskustes mõistmise):
1. Vaata seeria inglise subtiitritega oma emakeelt
2. Vaata neid subtiitritega English
3. Siis alustada vaadates ainult inglise keeles!
Mõned seeria on eriti lihtne mõista, ilmselt seetõttu, näitlejad tõlgendada kodanlik märkide väljendada ka 'Meeleheitel koduperenaised' on seega eriti soovitatav alustada. Seevastu Wire, kasutades slängi Baltimore, on väga raske. Teine ots: ärge kartke vaadata sarja inglise keeles sa juba tead, siis vähem pettunud ei mõista mõningaid üksikasju, ja see on lihtsam teha seost inglise ja oma emakeelt sõnavara.

- Õpi tänu asju, mida armastad


Selleks, et oma õppimise lihtsamaks, lihtsalt vali oma huvitavatel teemadel. Kas sulle meeldib Photo? Jalgpall? Art? Riided? Sõltumata oma hobid, tõlkida oma kirge inglise keelde ja alustada oma teadus: külastage inglise keele kohtades on pühendatud ta. Sa mitte ainult õppida uut sõnavara, vaid ka avastada teavet teie kirg, autorid, teemad, mida veel ei tea. Te arendada ja oma kakskeelne kultuuri!

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1  1 All