Pomoc

Jak się bawić ucząc się angielskiego?

Angielski jest niezbędny w wielu karier i jest naprawdę umiejętności rozwijać stopniowo. Jednak nie zawsze jest to łatwe, aby lepiej i wszyscy nie mogą podróżować w kraju anglojęzycznym lub pozwolić sobie na prywatne lekcje.
Jeśli może być wolny i zabawa, to lepiej!
Oto kilka darmowych i zabawne sposoby poprawy znajomości języka angielskiego (prawie) bez działań:

- Poznaj cudzoziemców i uczestniczyć językowych wydarzenia wymiany


Nie jest konieczne, aby żyć za granicą, aby ćwiczyć język z kimś, których język angielski jest językiem ojczystym lub przyjęcia.
Polyglot Klub wypełnią potrzeby francuski mówić po angielsku ... i vice versa! Stowarzyszenie istnieje w różnych miastach we Francji i na całym świecie !
Polyglot Club oferuje spotkania wymiany językowe w języku angielskim i we wszystkich językach. Ucz się języków i poznawać nowych ludzi w tym samym czasie!
Po utworzeniu profilu na stronie, będziesz w stanie znaleźć nowych przyjaciół i wymiany online za pośrednictwem poczty e-mail lub skype, zadać pytania , dodawać wpis w języku angielskim i sprostowania.

- cudzoziemcy goszczące na miejscu


Możesz zaprosić native speakerów języka angielskiego w domu dzięki Polyglot Klubu! Nie tylko będzie można poznać nowych ludzi, ćwiczyć swój angielski, ale będziesz mógł być obsługiwany za darmo podczas następnej podróży! Aby to zrobić, należy określić na swoim profilu, który chcesz udostępnić (pole 'kogoś w domu gospodarz').

- Oglądaj filmy w języku angielskim


Istnieją 3 etapów, w zależności od poziomu trudności (i swojej zrozumienia):
1. Oglądaj serial w języku angielskim z napisami w języku ojczystym
2. Oglądać je z napisami w języku angielskim
3. Następnie rozpocząć oglądanie tylko w języku angielskim!
Niektóre serie są szczególnie łatwe do zrozumienia prawdopodobnie dlatego, aktorki interpretacji burżuazyjnych znaki, które połączone dobrze, 'Gotowe na wszystko' jest więc szczególnie polecany, aby rozpocząć. W przeciwieństwie do drutu za pomocą slang Baltimore, jest bardzo trudne. Kolejna wskazówka: nie wahaj się oglądać serial w języku angielskim już wiesz, będzie mniej sfrustrowany nie zrozumieć pewne szczegóły, i to będzie Ci łatwiej nawiązać połączenie między angielskim i swoich rodzimych słowników językowych.

- Dowiedz się, dzięki rzeczy, które kocham


Aby ułatwić uczenie się, po prostu wybierz interesujące tematy. Czy podoba Ci się zdjęcie? Piłka nożna? Art? Ubrania? Bez względu na to twoje hobby, przełożyć swoją pasję do języka angielskiego i rozpocząć swoje badania: odwiedzanie stron anglojęzycznych poświęconych tym. Dowiesz się nie tylko nowe słownictwo, ale także dowiedzieć się informacji na temat swoich pasji, autorów, tematów, które jeszcze nie znają. Będzie rozwijać i twój dwujęzyczne kultury!

Podobne wątki:

Comments

Filter by Language:
 1  1 All
mpaproc profile picture mpaprocOctober 2015
Nauka angielskiego czy francuskiego w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Oba języki są używane na szczeblu międzynarodowym. Fakt w dobie internetu nie musimy nigdzie wyjeżdżać aby poznać ludzi z różnych krai, możemy to zrobić online przez skype za darmo. Sama mam wielu znajomych obcokrajowców z którymi regularnie utrzymuje kontakt przez komunikatory co też pozwala mi ćwiczyć język francuski http://preply.com/pl/francuski-przez-skype
Język polski