עזרה

NEW ARTICLE

איך לעשות כיף בזמן למידת אנגלית?

אנגלית היא צורך בקריירות רבות והוא באמת מיומנות לפתח בהתמדה. עם זאת, זה לא תמיד קל להשיג יותר טוב וכולם לא יכול לנסוע בדוברי אנגלית מדינה או להרשות לעצמם שיעורים פרטיים.
אם זה יכול להיות חופשי ומהנה, זה יותר טוב!
הנה כמה דרכים חופשיות וכיף לשפר את האנגלית שלך (כמעט) ללא מאמץ:

- פגוש זרים ולהשתתף באירועי החלפת שפה


אין צורך לחיות בחו'ל לתרגל את השפה עם מישהו שאנגלית היא השפה האם של אימוץ או.
רב-לשונית מועדון fullfil הצורך בצרפתית לדבר אנגלית ... ולהיפך! העמותה קיימת בערים שונות בצרפת וברחבי עולם!
רב-לשונית מועדון מציע מפגשי החלפת שפה באנגלית ובכל השפות. ללמוד שפות ולפגוש אנשים חדשים באותו הזמן!
לאחר יצירת הפרופיל שלך באתר, תוכל לתמצאו חברים חדשים והחלפה מקוונת באמצעות דואר אלקטרוני או סקייפ, לשאול שאלות, לפרסם כניסה באנגלית ויש לו לתקן.

- זרים מארחים במקום שלך


אתה יכול להזמין דוברי אנגלית כשפה בהודות לבית Polyglot המועדון! לא רק אתה פוגש אנשים חדשים, לתרגל את האנגלית שלך, אבל אתה תוכל להתארח בחינם בטיול הבא שלך! כדי לעשות זאת, לציין בפרופיל שלך שאתה רוצה לארח (תיבת סימון 'מארח מישהו בבית').

- צפה בסרטים באנגלית


יש 3 שלבים, בהתאם לרמה שלך (והקושי שלך הבנה):
1. צפה בסדרה באנגלית עם כתוביות בשפה האם שלך
2. צפו בהם עם הכתוביות באנגלית
3. לאחר מכן להתחיל לצפות באנגלית בלבד!
סדרה חלקם פשוטה במיוחד להבין כנראה בגלל שחקניות לפרש תווים בורגנית שלבטא היטב, 'עקרות בית נואשות' היא כך במיוחד מומלץ להתחיל. בניגוד לכך, החוט, באמצעות סלנג של בולטימור, קשה מאוד. טיפ נוסף: אל תהסס לצפות בסדרה באנגלית שאתה כבר יודע, אתה תהיה פחות מתוסכל שלא מבין כמה פרטים, וזה יהיה לך קל יותר לעשות את החיבור בין אנגלית ואוצר המילים בשפה האם שלך.

- למד הודות לדברים שאתה אוהב


כדי להפוך את הלמידה שלך יותר קלה, פשוט לבחור נושאי עניין שלך. האם אתה אוהב תמונות? כדורגל? אמנות? בגדים? ללא קשר לתחביבים שלך, לתרגם את התשוקה שלך לאנגלית ולהתחיל את המחקר שלך: לבקר באתרים בשפה האנגלית מסורים אליו. אתה לא רק ללמוד את אוצר המילים חדשות, אלא גם לגלות מידע לגבי התשוקה, המחברים, הנושאים שלך אתה לא יודע עדיין. תוכל לפתח והתרבות הדו-לשוני שלך!

Related topics:

Comments