Допомога

Як весело провести час вивчення англійської мови?

Англійська необхідно в багатьох кар'єри, і це дійсно вміння стабільно розвиватися. Тим не менш, це не завжди легко отримати краще і все не можуть поїхати в англомовній країні або дозволити собі приватні уроки.
Якщо це може бути вільним і весело, щось краще!
Ось деякі вільні і забавні способи поліпшити свою англійську (майже) без зусиль:

- Зустрічатися з іноземцями та участь у заходах з обміну мови


Це не обов'язково, щоб жити за кордоном, щоб практикувати мову з кимось, чиє англійська є рідною або прийняття мову.
Поліглот Club повною мірою відчути необхідність для французького говорити по-англійськи ... і навпаки! Асоціація існує в різних містах Франції та по всьому світу !
Поліглот клуб пропонує зустрічі мовний обмін англійською мовою і на всіх мовах. Вивчайте мови та познайомитися з новими людьми, в той же час!
Після створення профілю на сайті, ви зможете знайти нових друзів та обміну в режимі онлайн через електронну пошту або Skype, задати питання , відправляти записи англійською мовою і мати його виправити.

- Хост іноземці у твоєму місті


Ви можете запросити носіями англійської мови на дому завдяки Поліглот клубу! Не тільки ви будете знайомитися з новими людьми, попрактикуватися в англійській мові, але ви зможете бути розміщені безкоштовно протягом вашої наступної поїздки! Щоб зробити це, вкажіть у Вашому профілі, який ви хочете розмістити (прапорець 'Host когось у себе вдома').

- Дивитися фільми англійською


Є 3 етапи, залежно від вашого рівня (і ваші труднощі розуміння):
1. Дивіться серію англійською мовою з субтитрами на вашій рідній мові
2. Дивіться їх з субтитрами англійською мовою
3. Потім почати перегляд тільки англійською мовою!
Деякі серії особливо проста для розуміння, ймовірно, тому, що актриси інтерпретувати буржуазні символи, які формулюють добре, 'Відчайдушні домогосподарки', таким чином, особливо рекомендується для початку. На відміну від цього, проводи, за допомогою сленг Балтімора, надзвичайно важко. Ще одна порада: не соромтеся дивитися серії англійською мовою, ви вже знаєте, ви будете менше розчаровані, що не розуміє деякі деталі, і це буде простіше для вас, щоб зробити зв'язок між англійським і ваших мовних словників рідних.

- Дізнайтеся, завдяки речей, які ви любите


Для того, щоб ваше навчання легше, просто вибрати теми, що представляють інтерес. Чи подобається вам фотографії? Футбол? Мистецтво? Одяг? Незалежно ваші хобі, перевести свою пристрасть на англійську мову і почати своє дослідження: відвідування англійською мовою сайти, присвячені їй. Ви не тільки дізнаєтеся нову лексику, а й відкрити для себе інформацію про вашої пристрасті, авторів, предмети ви ще не знаю. Ви будете розвивати і ваш двомовний культури!

Пов'язані теми: