Pomoc

NEW ARTICLE

Jak se pobavit a zároveň se učit angličtinu?

Angličtina je nutné v mnoha kariéry a je opravdu dovednost rozvíjet neustále. Nicméně, to není vždy snadné se dostat lepší a každý nemůže cestovat v anglicky mluvící zemi, nebo dovolit soukromé lekce.
Je-li to může být zdarma a zábavná, je to lepší!
Zde jsou některé volné a zábavné způsoby, jak zlepšit svou angličtinu (téměř) bez úsilí:

- Seznamte se s cizinci a účastnit se výměnných akcí jazykové


Není nutné, aby žít v zahraničí, k procvičování jazyka s někým, jehož angličtina je rodný nebo osvojení jazyka.
Polyglot Club fullfil potřebu French mluvit anglicky ... a naopak! Sdružení existuje v různých městech ve Francii a po celém světě !
Polyglot Club nabízí setkání jazykové výměny v angličtině a ve všech jazycích. Naučte se jazyk a poznat nové lidi ve stejnou dobu!
Po vytvoření profilu na webu, budete moci najít nové přátele a výměnu on-line prostřednictvím e-mailu nebo skype, zeptejte se otázky , zveřejnit záznam v angličtině a jejich opravu.

- Hostitelské cizinců v místě vašeho


Můžete pozvat rodilé mluvčí angličtiny doma díky Polyglot klubu! Nejen, že se setkáte s novými lidmi, procvičit si angličtinu, ale budete moci být hostitelem zdarma při příští výlet! Chcete-li to provést, zadejte na vašem profilu, který chcete hostit (políčko 'Host někdo doma').

- Sledujte filmy v angličtině


K dispozici jsou 3 stupně, v závislosti na vaší úrovni (a obtížnost porozumění):
1. Podívejte se na sérii v angličtině s titulky ve vašem rodném jazyce
2. Sledujte je s titulky v angličtině
3. Poté začít sledovat pouze v angličtině!
Některé řady jsou zvláště jednoduché pochopit, pravděpodobně proto, že herečky interpretovat buržoazní znaky, které artikulují dobře, 'Zoufalé manželky', je tedy vhodné zejména pro start. Naproti tomu, drát, pomocí slang Baltimore, je velmi obtížné. Další tip: neváhejte sledovat seriál v angličtině už víte, budete méně frustrovaní nechápe některé detaily, a to bude pro vás jednodušší vytvořit spojení mezi angličtinou a svůj rodný jazyk slovníků.

- Naučte se díky věcem, které máte rádi


Chcete-li, aby vaše učení jednodušší, stačí si vybrat vaše témata zájmu. Líbí se vám fotka? Fotbal? Art? Oblečení? Bez ohledu na své koníčky, přeložit svou vášeň do angličtiny a začít svůj výzkum: návštěva v anglickém jazyce stránek věnovaných na to. Dozvíte se nejen novou slovní zásobu, ale také objevovat informace o svou vášeň, autoři, předmětů, které ještě neznají. Budete rozvíjet a vaše dvojjazyčné kultura!

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1  1 All