Pomoc

NEW ARTICLE

Ako sa pobaviť a zároveň sa učiť angličtinu?

Angličtina je nutné v mnohých kariéry a je naozaj zručnosť rozvíjať neustále. Avšak, to nie je vždy ľahké sa dostať lepšie a každý nemôže cestovať v anglicky hovoriacej krajine, alebo dovoliť súkromné ​​lekcie.
Ak je to môže byť zadarmo a zábavná, je to lepšie!
Tu sú niektoré voľné a zábavné spôsoby, ako zlepšiť svoju angličtinu (takmer) bez úsilia:

- Zoznámte sa s cudzincami a zúčastňovať sa výmenných akcií jazykovej


Nie je nutné, aby žiť v zahraničí, na precvičovanie jazyka s niekým, ktorého angličtina je rodný alebo osvojenie jazyka.
Polyglot Club fullfile potrebu French hovoriť anglicky ... a naopak! Združenie existuje v rôznych mestách vo Francúzsku a po celom svete !
Polyglot Club ponúka stretnutie jazykovej výmeny v angličtine a vo všetkých jazykoch. Naučte sa jazyk a spoznať nových ľudí v rovnakom čase!
Po vytvorení profilu na webe, budete môcť nájsť nových priateľov a výmenu on-line prostredníctvom e-mailu alebo skype, opýtajte sa otázky , zverejniť záznam v angličtine a ich opravu.

- Hostiteľské cudzincov v mieste vášho


Môžete pozvať rodených hovorcov angličtiny doma vďaka Polyglot klubu! Nielen, že sa stretnete s novými ľuďmi, precvičiť si angličtinu, ale budete môcť byť hostiteľom zadarmo pri ďalšej výlet! Ak to chcete vykonať, zadajte na vašom profile, ktorý chcete hostiť (políčko 'Hosť niekto doma').

- Sledujte filmy v angličtine


K dispozícii sú 3 stupne, v závislosti na vašej úrovni (a obtiažnosť porozumenia):
1. Pozrite sa na sériu v angličtine s titulkami vo Vašom rodnom jazyku
2. Sledujte ich s titulkami v angličtine
3. Potom začať sledovať iba v angličtine!
Niektoré rady sú obzvlášť jednoduché pochopiť, pravdepodobne preto, že herečky interpretovať buržoáznej znaky, ktoré artikuluje dobre, 'Zúfalé manželky', je teda vhodné najmä pre štart. Naproti tomu, drôt, pomocou slang Baltimore, je veľmi ťažké. Ďalší tip: neváhajte sledovať seriál v angličtine už viete, budete menej frustrovaní nechápe niektoré detaily, a to bude pre vás jednoduchšie vytvoriť spojenie medzi angličtinou a svoj rodný jazyk slovníkov.

- Naučte sa vďaka veciam, ktoré máte radi


Ak chcete, aby vaše učenie jednoduchšie, stačí si vybrať vaše témy záujmu. Páči sa vám fotka? Futbal? Art? Oblečenie? Bez ohľadu na svoje koníčky, preložiť svoju vášeň do angličtiny a začať svoj výskum: návšteva v anglickom jazyku stránok venovaných na to. Dozviete sa nielen novú slovnú zásobu, ale tiež objavovať informácie o svoju vášeň, autori, predmetov, ktoré ešte nepoznajú. Budete rozvíjať a vaše dvojjazyčné kultúra!

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1  1 All