עזרה

NEW ARTICLE

איך לדבר כמו ילידים במבטא אנגלי אמיתי?למרות שהכותרת היא 'הגיית אנגלית' יכול להיות מיושמים טיפים אלה לכל שפה.

יש לך קושי בהגיית צלילים מסוימים באנגלית? אתה חושב שזה בלתי אפשרי כדי לשפר את המבטא שלך? אנחנו יכולים לספר לך, לעומת זאת, אתה יכול לשפר את ההגייה שלך בתוך זמן קצר. עם ההגייה, מאמצים קטנים יכולים להיות השפעה גדולה. זה רק עניין של רצון. ההגייה הייתה נושא חשוב בקהילת Polyglot המועדון והמטרה שלנו היא לספק לך עצה כדי לשפר אותו אתה.

האזינו לקטעי וידאו או פודקאסטים


עזיבה קטעי וידאו מדברים על נושא ההגייה או בשפת היעד שלך.
להאזין לפודקאסטים במכונית שלך או באוטובוס. מומלץ להקשיב לאותם צלילים בכל יום עד שאתה לשלוט בהם.

הַנגָנָה


להתרכז במוזיקה שמאחורי מילות. בשים לב למוזיקה של שפה היא חיונית להגייה טובה. אתה לא חייב להיות מוסיקאי או להאזין למוסיקה באנגלית (גם אם שני הדברים האלה יכולים לעזור), אבל אתה חייב להסתכל על האינטונציה של אנגלית.

אם היית צריך לשיר אותו, מה זה יהיה כמו? חשוב להבין מושג זה כדי ללמוד את השפה כמו שצריך. היישום המעשי יותר הוא יחס מאשר שיטת לימוד מכיוון שהיא דורשת להיות כל הזמן על המשמר, אבל זה בהחלט משהו שכדאי לזכור.

הדרכה: קראו בקול רם בכל יום


זה הכי טוב כבר יש כמה רעיונות של הגייה כי על ידי קריאה עם הגייה לא נכון או בלי מורה כדי לעזור לך, אתה רק מחזק את ההגייה שלך רעה. אם רמת ההגייה שלך לא התייצבה, אנחנו לא מציעים לך לקרוא יותר מ -10 או 15 דקות, כי זה קשה להישאר ממוקד ואתה עלול לעשות את אותן טעויות שוב (מה שמחזק אותם). זכור, הגייה ניתן לשפר במהירות על ידי עבודה במנות קטנות כמה פעמים בשבוע.
ניתן גם להאזין לאודיו ספר תוך כדי קריאת הטקסט ומחק את המספר. ליעילות טובה יותר, להקליט את עצמך כשאתה מדבר ולהשוות עם ספר אודיו.

להקליט את עצמך מדבר


להקליט את עצמך קריאה עם טייפ או מחשב. בהתחלה זה יהיה קשה להקשיב לקול שלך. תירגע, אתה תתרגל אליו במהירות. לפעמים אנשים שונאים את קולם גם בשפה שלהם. השילוב של לשמוע את קולך ולשמוע את עצמך מדבר בשפה אחרת יהיה לא נוח בהתחלה. עם זאת יש צורך להתקדם ולהיות מודעים לmispronounciation שלך. אתה יכול להקליט yourslef קורא את אותו הקטע כל יום או כל שבוע. להקליט דובר שפת אנגלית קורא את אותו הקטע יעזור.

חיקוי: מצא דגמים


אתה יכול לחקות את אנשים שמדברים בצורה נכונה ועובדים קשה כדי להגיע לשם. זה יכול להיות מורה או חבר, אבל מי שעבר את העבודה הזאת ויכולה להגיד לך איך. גם אם אין להם הגייה מושלמת, הם יכולים לעזור לך למצוא שיטות ולהסביר איך הם הצליחו לשפר את ההגייה שלהם.
לחקות אנשים עם מבטא שאתה אוהב. לדוגמא עם מבטא בריטי או אמריקאי. דוברי אנגלית או מי שמוכשרים לא בהכרח יודעים איך ללמוד את ההגייה (אם כי כמה מהם יודעים), אבל הם מודלים לחיקוי טובים. כשאתה צופה בטלביזיה או סרטים, לבחור מישהו שיש לו קול דומה לשלך, באותו אופן של דיבור. אם אתה לא יודע, תשאל את החברים שלך כדי לייעץ לך. אתה יכול אפילו ללמוד קטעים מסרטים שאתה אוהב ולחקות את השחקנים.

ניסוי


לבני אדם יש יכולת מולדת להקשיב, להבחין ולחקות את המאפיינים הפונטי של כל שפה. שיטה מקורית היא לחקות מישהו ששפת אמם היא אחד שאתה לומד ומי מדבר בשפה שלך. לחקות אדם שמדבר בשפה שאתה לומד. הנה דוגמא שתעזור לך להבין את המושג ש: אם אתה צרפתי ולומד אנגלית, תוכל לחקות דוברי אנגלית צרפתית ולהחיל צלילים ואינטונציה כאשר אתה מדבר אנגלית. אם אתה יכול, למעשה, לחקות את דוברי אנגלית צרפתית בצורה מאוד מוגזמת זה הולך להפעיל את הצלילים ואתה יכול להשתמש בם כדי לדבר אנגלית.
  • FAQ Author: patpat profile pictureJanuary 2015

Related topics:

Comments