راهنمایی

چگونه می توان با لهستانی ماجراجویی را شروع کردزبان لهستانی معمولاً به عنوان یکی از سخت ترین زبان های جهان شناخته می شود.

جمع شدن کلمات 'خش خش' ، واژه های کوچک و هجایی غیرمعمول که تلفظ آنها دشوار است ، کابوس بیگانگان است.

ثروت قوانین گرامر و ابهام واژه ها نیز مشکلاتی است که هر زبان آموز برای کنار آمدن با آن نیاز دارد.

روشهای زیادی برای مطالعه و بهبود مهارتهای زبانی وجود دارد اما کدام یک برای لهستانی مناسب است؟
چگونه این زبان را برای مطالعه آسان کنیم؟

در اینجا نکاتی آورده شده است که به شما کمک می کند راه یادگیری زبان لهستانی را بهبود ببخشید.

ابتدا به زبان لهستانی گوش دهید. یادگیری هر زبان خارجی بدون تماس با آن غیرممکن است. اجازه دهید مغز شما با اصوات و واژگان جدید سازگار شود.

شما باید به افراد طبیعی صحبت کنید و گام به گام به زبان لهستانی عادت کنید.

به یاد داشته باشید ، استفاده از دوره های فرم موسیقی متن ایده خوبی نیست. این نوع رکوردها کاملاً مصنوعی هستند و به ما اجازه نمی دهند 100٪ از آن استفاده کنیم.

در زندگی واقعی مردم لهستان بسیار سریع صحبت می کنند و کلمه را به وضوح تشخیص نمی دهند. من اکیداً به شما توصیه می کنم که در میان دیگران 7 metrów pod Ziemią, Inaczej Mówiąc و Arlena Witt مشترک YouTube یوتیوب باشید.
سازندگان این کانال از زبان رسمی درخشان استفاده می کنند و از اصطلاحات خوبی برخوردار هستند.

راه دیگر برای ورود این زبان به زندگی روزمره گوش دادن به آهنگ های لهستانی است. هزاران قطعه صوتی وجود دارد بنابراین همه چیز جذابی پیدا می کنند.

در حال حاضر یکی از مشهورترین نوازندگان Dawid Podsiadło, Natalia Nykiel, Cleo, Roksana Węgiel و Vicky Gabor .

منتظر نمانید ، لیست پخش خود را ایجاد کنید!

ثانیا ، سعی کنید روند یادگیری زبان لهستانی را با احساسات خود مرتبط کنید. آیا شما مشتاق تاریخ هستید؟ درباره گذشته لهستان بخوانید. به من اعتماد کنید ، فوق العاده جالب است. کلمه به کلمه مقالات را ترجمه کنید و کلمات جدیدی بگیرید.

آیا سفر سرگرمی شماست؟ یک سفر کوچک به لهستان برنامه ریزی کنید. برای بدست آوردن اطلاعاتی در مورد مکانهای جذاب و مناظر دیدنی یا موزه های ارزشمند ، از وب سایتهای لهستانی استفاده کنید. به لهستان بیایید و دانش خود را با واقعیت مقابله کنید.

آیا در آشپزی جالب هستید؟ غذاهای ملی لهستان را در خانه تهیه کنید. برخی از دستور العمل ها را در اینترنت پیدا کنید و سعی کنید به یاد داشته باشید که چگونه محصولات و اقدامات انجام شده را نام می بریم.

برای تجربه های جدید ذهن باز داشته باشید و از خطا نترسید.
ثالثاً ، یک دوست لهستانی پیدا کنید. تقریباً در همه جا می توانید با مردم لهستان ملاقات کنید. اگر فرصتی دارید با توریست صحبت کنید. این گزینه فوق العاده ای برای شروع دوستی جدید است! با تشکر از اینترنت شما می توانید با مردم لهستان چت کنید و از آنها هر آنچه می خواهید بدانید را بخواهید. شجاع باش ما هیچ وقت از کمک امتناع نمی کنیم.

وب سایت هایی مانند Polyglot Club به شما فرصت زیادی برای تمرین مهارت های زبانی خود می دهند. این فرصت را از دست نده!
در آخر ، یادتان باشد که پیشرفت خود را مشاهده کرده و یادداشت کنید. هر کلمه ای را که یاد می گیرید در کتاب یادداشت بنویسید. گزینه دیگر تهیه لیست واژگان در Quizlet است که در آن می توانید تمرینات مرتبط با کلمات جدید را نیز انجام دهید. سعی کنید کلمات را با تصاویر گره بزنید. به شما کمک می کند تا اصوات را با view مرتبط کنید.

همچنین اگر کاغذهایی با کلمات لهستانی به اشیا objects اساسی که هر روز استفاده می کنید بچسبانید بسیار خوب خواهد بود. این باعث می شود که شما به طور ناخودآگاه در حین انجام فعالیت های پروزا مطالعه کنید. خلاق بودن!

در نتیجه ، این اندازه گیری نمی کند که کدام روش یادگیری را انتخاب می کنید ، روش باید شما باشد. چیزی پیدا کنید که در طول تحصیل به شما رضایت و آزادی بدهد. صبور باشید و وقت زیادی به خود اختصاص دهید. هیچ چیز ناگهانی اتفاق نمی افتد.

فقط سخت کوشی کامل می شود!

مباحث مرتبط:

Comments