pagalba

NEW ARTICLE

Kaip pradėti nuotykį su lenkų kalbaLenkų kalba paprastai pripažįstama kaip viena sunkiausių kalbų pasaulyje.

„Šniokščiančių“ žodžių kaupimas, deklinacija ir netipiniai skiemenų klasteriai, kuriuos sunku ištarti, yra užsieniečių košmaras.

Gramatikos taisyklių gausa ir žodžių dviprasmybė taip pat yra sunkumai, su kuriais turi susidoroti kiekvienas besimokantysis.

Yra daug būdų mokytis ir tobulinti kalbos įgūdžius, tačiau kurie iš jų tinka lenkų kalbai?
Kaip padaryti, kad šį liežuvį būtų lengva mokytis?

Čia yra patarimų, kurie padės pagerinti lenkų kalbos mokymąsi.

Pirmiausia, klausyk lenkų kalbos. Neįmanoma išmokti nė vienos užsienio kalbos, su ja nesusisiekus. Leiskite smegenims prisitaikyti prie naujų garsų ir žodyno.

Turėtumėte klausytis natūraliai kalbančių žmonių ir žingsnis po žingsnio priprasti prie lenkų kalbos.

Atminkite, kad garso takelio formos kursų naudojimas nėra gera mintis. Šio tipo įrašai yra gana dirbtiniai ir neleidžia mums sutalpinti 100 proc.

Realiame gyvenime lenkai kalba labai greitai ir jie aiškiai neskiria žodžio. Labai rekomenduoju užsisakyti lenkų „YouTube“ 7 metrów pod Ziemią, Inaczej Mówiąc , be 7 metrów pod Ziemią, Inaczej Mówiąc ir Arlena Witt .
Šio kanalo kūrėjai naudoja puikią, oficialią kalbą ir turi gerą žodyną.

Kitas būdas įvesti kalbą į kasdienį gyvenimą yra klausytis lenkiškų dainų. Yra tūkstančiai garso takelių, todėl kiekvienas ras ką nors patrauklaus.

Šiuo metu vieni populiariausių muzikantų yra Dawid Podsiadło, Natalia Nykiel, Cleo, Roksana Węgiel ir Vicky Gabor .

Nelaukite, sukurkite savo grojaraštį!

Antra, pabandykite susieti lenkų kalbos mokymąsi su savo aistromis. Ar esate istorijos entuziastas? Skaitykite apie Lenkijos praeitį. Patikėkite, tai be galo įdomu. Žodis po žodžio versti straipsnius ir gaudyti naujus žodžius.

Ar keliauti yra jūsų pomėgis? Suplanuokite nedidelę kelionę į Lenkiją. Naudokite lenkų svetaines, kad gautumėte informacijos apie patrauklias vietas ir lankytinas vietas ar muziejus. Atvykite į Lenkiją ir susidurkite su savo žiniomis su realybe.

Ar jums įdomu gaminti maistą? Paruoškite lenkiškų nacionalinių patiekalų namuose. Suraskite keletą receptų internete ir pabandykite prisiminti, kaip mes pavadiname produktus ir pateiktus veiksmus.

Būkite atviras naujoms patirtims ir nebijokite suklysti.
Trečia, susiraskite draugų lenkų. Beveik visur galite sutikti lenkų. Jei turite progą, pasikalbėkite su turistais. Tai puikus pasirinkimas užmegzti naują draugystę! Interneto dėka galite kalbėtis su lenkais ir paprašyti jų visko, ką norite žinoti. Būkite drąsi! Mes niekada neatsisakome pagalbos.

Tokios svetainės kaip „ Polyglot Club“ suteikia jums didžiulę galimybę praktikuoti savo kalbos įgūdžius. Nepraleiskite progos!
Galiausiai nepamirškite pastebėti savo pažangos ir užsirašyti. Užrašykite kiekvieną žodį, kurį išmoksite užrašų knygoje. Kitas variantas yra parengti žodyną „Quizlet“, kuriame taip pat galite atlikti pratimus, susijusius su naujais žodžiais. Pabandykite susieti žodžius nuotraukomis. Tai padeda susieti garsus su vaizdu.

Taip pat būtų puiku, jei prie pagrindinių daiktų, kuriuos naudojate kiekvieną dieną, priklijuosite popieriaus lapus su lenkų kalbos žodžiais. Tai leidžia mokytis nesąmoningai proziškos veiklos metu. Būk kūrybingas!

Apibendrinant galima pasakyti, kad jis nenumato, kurį mokymosi būdą pasirinksite, metodas turi būti jūsų. Raskite tai, kas jums suteikia pasitenkinimą ir laisvę studijų metu. Būkite kantrūs ir skirkite sau daug laiko. Niekas neįvyksta staiga.

Tik sunkus darbas daro tobulą!

Related topics:

Comments