Abi

NEW ARTICLE

Kuidas alustada poola keelega seiklustPoola keelt peetakse tavaliselt üheks kõige raskemaks keeleks maailmas.

'Räägivate' sõnade, deklinatsiooni ja ebatüüpiliste silbikobarate kuhjumine on välismaalaste õudusunenägu.

Grammareeglite rikkus ja sõnade ebaselgus on samuti raskused, millega iga õppija peab toime tulema.

Keeleoskuse õppimiseks ja parandamiseks on palju meetodeid, kuid millised neist sobivad poola keele jaoks?
Kuidas muuta see keel õppimise hõlpsaks?

Siin on näpunäited, mis aitavad teil poola keelt õppida.

Esiteks kuulake poola keelt. Ühtegi võõrkeelt on võimatu õppida ilma temaga kontakteerumata. Lase oma ajul kohaneda uute helide ja sõnavaraga.

Sa peaksid kuulama loomulikult rääkivaid inimesi ja samm-sammult poola keelega harjuma.

Pidage meeles, et heliriba vormikursuste kasutamine pole hea mõte. Seda tüüpi kirjed on üsna kunstlikud ega võimalda meil 100% mahutada.

Päriselus räägivad poola inimesed väga kiiresti ja nad ei erista selgelt kunagi sõnu. Soovitan teil tungivalt tellida Poola YouTube'i kasutajad, teiste hulgas 7 metrów pod Ziemią, Inaczej Mówiąc ja Arlena Witt .
Selle kanali loojad kasutavad hiilgavat ametlikku keelt ja neil on hea diktsioon.

Teine viis keele igapäevaellu tutvustamiseks on poola laulude kuulamine. Heliradasid on tuhandeid, nii et kõik leiavad midagi ahvatlevat.

Praegu on populaarseimad muusikud Dawid Podsiadło, Natalia Nykiel, Cleo, Roksana Węgiel ja Vicky Gabor .

Ärge oodake, looge oma esitusloend!

Teiseks proovige siduda poola keele õppimise protsess oma kirgedega. Kas olete ajaloohuviline? Loe Poola minevikust. Usu mind, see on äärmiselt huvitav. Artiklite kaupa tõlkige sõna haaval ja saate uusi sõnu.

Kas reisimine on teie hobi? Plaanige väike reis Poolasse. Kasutage Poola veebisaite, et saada teavet atraktiivsete kohtade ja vaatamisväärsuste vaatamisväärsuste või muuseumide kohta. Tule Poola ja pane oma teadmised reaalsusega kokku.

Kas olete kokanduses huvitav? Valmistage kodus Poola rahvustoidud. Leidke Internetist mõned retseptid ja proovige meeles pidada, kuidas me tooteid ja antud toiminguid nimetame.

Olge uute kogemuste suhtes avatud ja ärge kartke vigu teha.
Kolmandaks, hankige poolakad sõbrad. Poola inimesi võib kohata peaaegu kõikjal. Kui teil on mõni võimalus, rääkige turistiga. On suurepärane võimalus alustada uut sõprust! Tänu Internetile saate vestelda Poola inimestega ja küsida neilt kõike, mida soovite teada. Ole julge! Me ei keeldu kunagi abist.

Sellised veebisaidid nagu Polyglot Club annavad teile tohutu võimaluse oma keeleoskust harjutada. Ära jäta seda võimalust kasutamata!
Lõpuks pidage meeles oma edusamme märkama ja märkmeid tegema. Kirjuta kõik õpitud sõnad märkmikusse. Teine võimalus on Quizletis koostada sõnavara loend, kus saate teha ka uute sõnadega seotud harjutusi. Proovige sõnu siduda piltidega. See aitab teil siduda helisid vaatega.

Samuti oleks tore, kui kleepiksite poola sõnadega paberitükkide juurde esemeid, mida igapäevaselt kasutate. See paneb teid proosaliste tegevuste käigus alateadlikult õppima. Ole loominguline!

Kokkuvõtteks võib öelda, et see ei mõõda, millise õppimisviisi valite, meetod peab olema teie. Leidke midagi, mis pakub teile õppimise ajal rahulolu ja vabadust. Ole kannatlik ja anna endale palju aega. Midagi ei juhtu äkki.

Ainult raske töö teeb meistriks!

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 3  2 All