Допомога

Як розпочати пригоду з польської мовиПольська загальновизнана однією з найважчих мов у світі.

Накопичення слів, що 'шелестять', відмінювання та нетипові склади складних складних для вимови кошмарів іноземців.

Багатство граматичних правил і багатозначність слів - це також труднощі, з якими повинен впоратися кожен учень.

Існує багато методів вивчення та вдосконалення мовних навичок, але які з них підходять для польської?
Як зробити цю мову простою для вивчення?

Ось поради, які допоможуть вам покращити ваш спосіб вивчення польської мови.

По-перше, слухайте польську. Без контакту з нею неможливо вивчити жодну іноземну мову. Нехай ваш мозок адаптується до нових звуків та словникового запасу.

Слід слухати людей, які говорять природно, і покроково звикати до польської.

Пам’ятайте, що використання курсів форми звукової доріжки - це не дуже гарна ідея. Цей тип записів є досить штучним і не дозволяє нам розміститися на 100%.

У реальному житті польські люди говорять дуже швидко, і вони чітко не розрізняють жодного слова. Я настійно рекомендую вам підписатись на польських ютуберів, серед інших 7 metrów pod Ziemią, Inaczej Mówiąc та Arlena Witt .
Творці цього каналу використовують блискучу офіційну мову і мають хорошу дикцію.

Ще один спосіб ввести мову в повсякденне життя - це слухати польські пісні. Є тисячі звукових доріжок, тому кожен знайде щось привабливе.

В даний час одними з найпопулярніших музикантів є Dawid Podsiadło, Natalia Nykiel, Cleo, Roksana Węgiel та Vicky Gabor .

Не чекайте, створіть свій список відтворення!

По-друге, спробуйте пов’язати процес вивчення польської мови зі своїми пристрастями. Ви захоплені історією? Прочитайте про минуле Польщі. Повірте, це надзвичайно цікаво. Слово за словом перекладайте статті та ловіть нові слова.

Подорожі - це ваше хобі? Заплануйте невелику поїздку до Польщі. Використовуйте польські веб-сайти, щоб отримати деяку інформацію про привабливі місця та гідні пам’ятки визначні місця чи музеї. Приїжджайте до Польщі та зіткніть свої знання з реальністю.

Вам цікаво в кулінарії? Готуйте польські національні страви вдома. Знайдіть кілька рецептів в Інтернеті та спробуйте згадати, як ми називаємо продукти та дії.

Залишайтеся відкритими для нових вражень і не бійтеся робити помилки.
По-третє, заводьте польських друзів. Поляків можна зустріти майже скрізь. Якщо у вас є привід, поговоріть з туристом. Це фантастичний варіант завести нову дружбу! Завдяки Інтернету ви можете поспілкуватися з польськими людьми та попросити їх про все, що ви хочете знати. Будь мужньою! Ми ніколи не відмовляємо у допомозі.

Такі веб-сайти, як Polyglot Club, дають вам величезні шанси відпрацювати свої мовні навички. Не втрачайте цю можливість!
Нарешті, не забудьте помітити ваш прогрес і робити нотатки. Запишіть кожне слово, яке ви вивчите, в зошит. Інший варіант - підготувати список словникових запасів у Quizlet, де ви також можете виконати деякі вправи, пов’язані з новими словами. Спробуйте пов’язати слова малюнками. Це допоможе вам пов’язати звуки з видом.

Також було б чудово, якби ви приклеювали папірці з польськими словами до основних предметів, якими ви користуєтеся щодня. Це означає, що ви будете підсвідомо вчитися під час прозаїчної діяльності. Будь креативним!

На закінчення, це не вимірює, який спосіб навчання ви оберете, метод повинен бути вашим. Знайдіть щось, що забезпечить вам задоволення та свободу під час навчання. Залишайтеся терплячим і приділіть собі багато часу. Нічого не відбувається раптово.

Тільки напружена робота робить ідеальним!

Пов'язані теми: