راهنمایی

چگونه به استفاده از چت چند زبانی باشگاه؟چگونه برای ورود به چت؟
چند زبانی توله دارای یک اتاق چت که در برنامه استفاده می کنید برای مشاهده وب سایت کار می کند. شما لازم نیست به دانلود یا نصب هیچ نرم افزار خاص برای استفاده از آن. پس از ورود به وب سایت PolyglotClub.com، شما فقط باید کلیک بر روی لینک 'اتاق گفتگو' در پانل اصلی سمت چپ، یا فقط بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

چت وارد کن!

قبل از ورود به اتاق چت چند ثانیه صبر کنید.
شما می توانید پیام های خود را در جعبه ورود متن (3) تایپ کنید. در سمت راست از روی صفحه نمایش، یک لیست از تمام کاربران متصل به (2) چت وجود دارد. شما می توانید که آنلاین در هر زمان خاص است. در پنجره اصلی، شما می توانید ببینید پیام های ارسال شده گذشته (1).
این است که چگونه اتاق چت ما به نظر می رسد مانند:

1. تاریخ و زمان آخرین پیام های ارسال شده
2. کاربران آنلاین
جعبه 3. متن برای تایپ کردن پیام خود

اتاق برای تمام کاربران چند زبانی باز است و ممکن است در هر زمان قابل دسترسی است. با این حال، اگر شما می خواهید برای تمرین یک زبان خاص، بررسی منطقه زمان از کشورهایی که آن زبان صحبت به یک ایده از آنچه بهترین زمان برای ورود به چت است.
شکافهای:
شکافهای (کوتاه برای مستعار) از کاربران آنلاین در سمت راست پنجره نشان داده شده است. توجه کنید که هر کسی نمی شده است چت در واقع. برخی از افراد وارد چت در حالی که انجام چیز دیگری، بنابراین بیمار اگر آن را طول می کشد در حالی که آنها را به پاسخ دادن به پیام های خود را.
شکافهای نام های کاربری چند زبانی باشگاه به دنبال آن نامه '_p' می باشد. سرپرستی پایان نامه شخصیت به نام کاربری خود را برای مقاصد فنی اضافه شده است.

- شکافهای در قرمز: کاربرانی که در حال حاضر تایپ کردن پیام
- شکافهای در خاکستری: کاربرانی که دور هستند

مردم به شما بگویم وجود ندارد:
برای گفتن مردم است که شما به دور از صفحه کلید خود را، شما ممکن است از دستور دور استفاده کنید. برای مثال، اگر نوع شما:
/ دور من بعدا شود
مردم هر شما پیام خصوصی ارسال، آنها را که پیام را مشاهده کنید (به عنوان مثال من بعدا شود). هنگامی که شما هستند، فقط / نوع بازگشت به حذف وضعیت دور از نیک خود را. فراموش نکنید که برای همیشه یک علامت (/) قبل از دستورات را تایپ کنید.
اپراتورهای:
شما ممکن است یک یا چند اپراتورها چت روم (مدیران سایت، مدیران) با یک ستاره در کنار نیک خود روبرو می شوند. آنها متوسط ​​چت، مطمئن شوید که آن را به درستی استفاده می شود، و اجرای سیاست PolyglotClub.
آنها کمک به کاربران و ممنوعیت درست کار مردم را از اتاق. شما میتوانید به راحتی به آنها کمک بخواهید.

شکلک ها هست:
شما نمیتوانید شکلک ها با گزینه شکلک ها و یا با تایپ کد خود را وارد کنید. به عنوان مثال، :) تولید لبخند بزند.
با استفاده از ترجمه:
برای استفاده از ویژگی ترجمه، بر روی 'ترجمه' کلیک کنید.
- بخش اول از مثال بالا به معنی: 'من می خواهم شما را به ترجمه پیام های من به رومانیایی'
- بخش دوم به معنی: 'من می خواهم شما را به ترجمه پیام های افراد دیگر به انگلیسی'

جلب توجه مردم
شما باید با حروف بزرگ استفاده کنید و یا چند بار تکرار خود برای جلب توجه مردم است. راه بهتری برای انجام این کار است به نوع شکافهای کاربران. شما ممکن است که با تایپ کردن حروف اول نیک و سپس برگه را انجام دهد.
پیام های خصوصی (PMS)
اگر شما مایل به تماس با یک کاربر در خصوصی، شما می توانید PM (پیام شخصی) او / او. به منظور ادامه گفتگو در خصوصی (با یک مخاطب در یک زمان)، شما نیاز به دوبار کلیک بر روی هر یک از نام کاربری در سمت راست از جعبه متن اصلی. این کار یک پنجره زبانه که در آن شما می توانید به صورت خصوصی تبادل شود. بدون کاربر دیگر پس از آن قادر به خواندن متن خود را، و یا شرکت در گفتگو شما خواهد بود.
شما می توانید به کاربران دیگر خصوصی صحبت کنید. لطفا آنها را اجازه در اتاق قبل از ارسال هر گونه پیام خصوصی بپرسید.
شما ممکن است در اتاق و در PMS چند در همان زمان چت. استفاده از زبانه ها در بالای صفحه نمایش به مبادله سراسر ویندوز های مختلف.
مشاهده مشخصات کاربر
شما همچنین می توانید مشخصات دیگر کاربران PolyglotClub که شما با آنها چت می ببینید. فقط یک یک نام کاربری در لیست کلیک کنید و سپس بر روی 'نمایش'.
اعضای نادیده گرفتن
اگر شما کسی را دوست ندارد، اما آنها لزوما نقض قوانین نیست، شما به سادگی ممکن است مسدود کردن پیامهای خود را.
فقط یک یک نام کاربری در لیست و سپس بر روی 'نادیده گرفتن' را کلیک کنید. شما نمی خواهد پیغام از آن کاربر را ببینید.
شما همچنین می توانید خطوط زیر را تایپ به انجام این کار (تغییر نیک توسط نام مستعار از فرد مزاحم):

/ چشم پوشی نیک - نادیده گرفتن کاربر در این اتاق
/ پروفایل نیک - پروفایل کاربر در این اتاق
/ سکوت + نیک - نادیده گرفتن کاربر در PM
/ خاموش -nick - پروفایل کاربر در PM
چه سیستم توسط چند زبانی چت استفاده می شود؟
چند زبانی باشگاه استفاده می کند Mibbit ، مشتری مبتنی بر وب برای مرورگرهای وب مدرن است که اینترنت رله چت (IRC) پشتیبانی با استفاده از آژاکس و جاوا اسکریپت فن آوری. رابط کاربر Mibbit را عمل به طور کامل در یک مرورگر وب و نشانی از نصب هر نرم افزار بر روی کامپیوتر کاربر نیاز ندارد. IRC (اینترنت رله چت) یک پروتکل اینترنت است که اجازه می دهد تا مردم را به برقراری ارتباط با یکدیگر در زمان واقعی در یک محیط مبتنی بر متن است. اطلاعات بیشتر در ویکی پدیا

مباحث مرتبط: