Допомога

Як користуватись чатом Polyglot Club?Як увійти в чат?
Поліглот Cub має чат, який працює за програмою ви використовуєте для перегляду веб-сайтів. Ви не повинні завантажувати або встановлювати спеціальне програмне забезпечення, щоб використовувати його. Після входу в систему веб-сайті PolyglotClub.com, ви просто повинні натиснути на посилання 'Увійти в чат кімнаті' на головній панелі ліворуч, або просто натисніть на кнопку нижче:

Введіть прямо зараз!

Зачекайте кілька секунд до входу в чат.
Ви можете ввести свої власні повідомлення в полі введення тексту (3). На правій стороні екрану, існує список всіх користувачів, підключених до Chatroom (2). Ви можете перевірити, хто онлайн на будь-який конкретний момент часу. У головному вікні, ви можете побачити останні надіслані повідомлення (1).
Це як наш чат виглядає наступним чином:

1. Останні повідомлення, відправлені
2. Користувачі онлайн
3. Текстове поле для введення свої повідомлення

Зал відкрито для всіх користувачів Поліглот і можуть бути доступні в будь-який час. Однак, якщо ви хочете практикувати певну мову, перевірити часовий пояс тих країнах, де розмовляють цією мовою, щоб мати уявлення про те, що найкращий час, щоб приєднатися до чат.
Ніки:
Ники (скорочення від прізвиська) онлайн користувачів відображаються по праву сторону вікна. Зверніть увагу, що не всі в чаті насправді спiлкуються. Деякі люди вступають у розмову, займаючись чимось ще, так що будьте терплячими, якщо видповiдь на вашi повiдомлення займає деякий час.
Ніки - імена користувачів Клубу Поліглот якi супроводжуються записом '_p'. Цi символи були доданi до вашого користувацького iменi з технiчних зображень.

- Ніки червоного кольору: користувачі, які на даний час пишуть повідомлення.
- Ніки сiрого кольору: користувачi, якi не пiдтримують бесiду i не знаходиться поруч.

Скажіть людям, що ви не там:
Щоб розповісти людям, що ви перебуваєте далеко від вашої клавіатури, ви можете використовувати команду "вiдiйшов". Наприклад, якщо ви введете:
/away I'll be back later
Кожен раз, надсилаючи вам приватне повідомлення, люди побачать вашу звiстку (я повернуся пізніше). Коли ви повернетесь, просто введіть /back , щоб відновити статус вашого нiка. Не забувайте завжди вводити косу риску (/) перед командами.
Оператори:
Ви можете зіткнутися з однією або більше кімнату операторів (модератори, адміністратори) із зіркою поруч з ніком. Вони помірною в чат, переконавшись, що в даний час використовується належним чином, і реалізації PolyglotClub політики.
Вони допомагають користувачам і заборонити провинилися людей з приміщення. Не соромтеся попросити їх про допомогу.

Смайли:
Ви можете вставити смайлики з можливістю смайли або ввівши їх коди. Наприклад, :) генерує усміхнене обличчя.
Використання перекладач:
Щоб використовувати функцію перекладу, натисніть на 'Переклад'.
- Перша частина наведеного вище прикладу означає: 'Я хочу, щоб ви, щоб перевести мої повідомлення Румунський'
- Друга частина означає: 'Я хочу, щоб ви переводити повідомлення інших людей на англійську мову'

Звертаючи увагу людей
Ви не повинні використовувати заголовні букви або повторити собі багато разів, щоб привернути увагу людей. Кращий спосіб зробити це, щоб ввести ники користувачів. Ви можете зробити це, ввівши перші літери ника, а потім Tab.
Приватні повідомлення (PMS)
Якщо ви хочете зв'язатися з користувачем в приватному порядку, ви можете PM (Personal повідомлення) його / її. Для того, щоб продовжити розмову в приватному (з одним співрозмовником одночасно), необхідно двічі натиснути на будь-яку з імен користувачів на правій стороні основний текст. Це викличе вікно вкладку, де ви можете обмінятися в приватному порядку. Ніякої іншої користувач не буде мати можливість читати текст, або брати участь у вашій бесіді.
Ви можете спілкуватися з іншими користувачами в приватному порядку. Будь ласка, зверніться їм дозвіл в приміщенні перед відправкою приватне повідомлення.
Ви можете прямо в кімнаті і в декількох прем'єрів, в той же час. Використовуйте вкладки у верхній частині екрана, щоб поміняти accross різних вікон.
Дивитись сторiнку користувача
Ви можете також переглянути профілi інших користувачів PolyglotClub, з якими ви спілкуєтесь. Просто натисніть на одне ім'я зі списку i потiм на "Профіль".
Ігнорування члени
Якщо вам не подобається комусь, але вони не обов'язково порушувати правила, ви можете просто заблокувати свої повідомлення.
Просто натисніть одну одне ім'я користувача в списку, а потім на 'Ігнорувати'. Ви не побачите повідомлення від конкретного користувача.
Ви також можете ввести наступні рядки, щоб зробити так (міняти нік на прізвисько дратує людини):

/ Ігнорувати нік - ігнорувати користувача в цій кімнаті
/ Не ігнорувати нік - ігнорувати користувача в цій кімнаті
/ Мовчання + нік - ігнорувати користувача в личку
/ Відключити -nick - ігнорувати користувача в личку
Яка система використовується Поліглот чат?
Поліглот Club використовує Mibbit , веб-клієнт, заснований на сучасних веб-браузерів, який підтримує Internet Relay Chat (IRC), використовуючи Ajax і Javascript технології. Користувальницький інтерфейс Mibbit функціонує цілком у веб-браузері і не вимагає установки будь-якого програмного забезпечення на комп'ютері користувача. IRC (Internet Relay Chat) є Інтернет-протокол, який дозволяє людям спілкуватися один з одним в режимі реального часу в середовищі на основі тексту. Додаткова інформація у Вікіпедії

Пов'язані теми: