Pomoc

NEW ARTICLE

Jak používat Polyglot Club Chat?Jak vstoupit do místnosti?
Polyglot Cub má chatu, která pracuje na programu, který používáte pro zobrazení webových stránek. Nemusíte stahovat ani instalovat žádný speciální software, k jeho používání. Po přihlášení na webových stránkách PolyglotClub.com, stačí kliknout na odkaz 'Chat room' na hlavním levém panelu, nebo stačí kliknout na následující odkaz:

Zadejte Chatovat nyní!

Před vstupem do chatovací místnosti, vyčkejte několik sekund.
Můžete zadat své vlastní zprávy ve vstupním textovém poli (3). Na pravé straně obrazovky, je seznam všech uživatelů připojených do místnosti chat, (2). Můžete zkontrolovat, kdo je on-line v určitém okamžiku. V hlavním okně můžete vidět poslední odeslané zprávy (1).
To je to, jak náš chat, které vypadá takto:

1. Poslední zprávy odeslané
2. Uživatelé on-line
3. Text box pro psaní své vlastní zprávy

V pokoji je otevřený všem uživatelům polyglot a mohou být přístupné kdykoli. Nicméně, pokud chcete praktikovat určitý jazyk, zkontrolujte časové pásmo zemí, ve kterých je tento jazyk mluvený mít představu o tom, co je nejlepší čas se připojit k chatu.
Nicks:
Přezdívky (zkratka pro přezdívky) z on-line uživatelů jsou zobrazeny na pravé straně okna. Všimněte si, že ne každý je chatování ve skutečnosti. Někteří lidé vstoupí do chatu a zároveň dělat něco jiného, ​​takže buďte trpěliví, pokud to chvíli trvá, než pro ně odpovídat na vaše zprávy.
Nicks jsou Polyglot Club uživatelská jména následují písmena '_p'. Teze znaky byly přidány do vašeho uživatelského jména pro technické účely.

- Nicks v červeném: Uživatelé, kteří jsou v současné době psaní zpráv
- Nicks v šedé: uživatelů, kteří jsou daleko

Řekněte lidem, že tam nejsou:
Chcete-li říci lidem, že jste daleko od klávesnice, můžete použít příkaz pryč. Například, pokud zadáte:
/ Away Vrátím se později
Pokaždé, lidé vám poslat soukromou zprávu, budou vidět, že zpráva (tj se vrátím později). Když jste zpátky, stačí napsat / zpět odstranit pryč stav z vaší přezdívky. Nezapomeňte vždy zadat lomítko (/) před příkazy.
Operátoři:
Můžete se setkat s jedním nebo více místnosti subjektů (moderátoři, správci) s hvězdičku vedle svým jménem. Moderují do chatu, ujistěte se, že je používán správně, a provádění PolyglotClub politiky.
Pomáhají uživatelům a zákaz nechová lidi z místnosti. Neváhejte a požádat je o pomoc.

Smajlíci:
Můžete vložit smajlíky s možností Smajlíci nebo zadáním jejich kódy. Například :) generuje usmívající se tvář.
Použití překladatele:
Chcete-li použít funkci překladu, klikněte na 'překlad'.
- První část výše uvedeném příkladu znamená: 'Chci, abyste přeložit moje poselství na rumunský'
- Druhá část znamená: 'Chci, abyste přeložit poselství jiných lidí do angličtiny'

Volání pozornost lidí
Neměli byste používat velká písmena, nebo opakovat sami mnohokrát upozornil lidí. Lepší způsob, jak to udělat, je zadat přezdívky uživatelů. Můžete to udělat zadáním prvních písmen přezdívky a pak Tab.
Soukromé zprávy (PMS)
Chcete-li kontaktovat uživatele v soukromí, můžete si PM (Soukromá zpráva) ho / ji. Chcete-li pokračovat v konverzaci v soukromí (s jedním partnerovi v době), je nutné poklepat na některý z uživatelských jmen na pravé straně hlavního textového pole. Tím se spustí okno, záložka, kde si můžete vyměňovat soukromě. Žádný jiný uživatel pak bude schopen číst text, nebo se zapojit do konverzace.
Můžete mluvit s ostatními uživateli v soukromí. Prosím, zeptejte se jim povolení v místnosti před odesíláním soukromou zprávu.
Možná chat do místnosti a v několika PMS současně. Pomocí záložek v horní části obrazovky vyměnit naproti přes různé oken.
Zobrazit uživatelský profil
Můžete si také zobrazit profil ostatních uživatelů PolyglotClub, se kterými se chatování. Stačí kliknout na jeden jeden uživatelské jméno na seznamu a pak na 'Profil'.
Ignorování členů
Pokud se vám nelíbí někoho, ale nejsou nutně porušení pravidel, může se jednoduše zablokovat své zprávy.
Stačí kliknout na jeden jeden uživatelské jméno na seznamu a potom na tlačítko 'Ignorovat'. Neuvidíte zprávy od daného uživatele.
Můžete také zadat následující řádky k tomu (změnit přezdívku podle přezdívky nepříjemné osoby):

/ Ignore nick - Ignorovat uživatele v této místnosti
/ Neignorovat nick - Neignorovat uživatel v této místnosti
/ Ticho + nick - Ignorovat uživatele v PM
/ Silence -nick - Neignorovat uživatele v PM
To, co systém je používán Polyglot chatu?
Polyglot Club využívá Mibbit , webový klient pro moderní internetové prohlížeče, který podporuje Internet Relay Chat (IRC), za použití technologie Ajax a Javascript technologie. Uživatelské rozhraní Mibbit je aktivní výhradně v rámci webového prohlížeče a nevyžaduje instalaci žádného softwaru na počítači uživatele. IRC (Internet Relay Chat) je internetový protokol, který umožňuje lidem komunikovat s sebou v reálném čase v prostředí založeném na textu. Více informací na Wikipedii

Related topics:

Comments