Pomoc

NEW ARTICLE

Ako používať Polyglot Club Chat?Ako vstúpiť do miestnosti?
Polyglot Cub má chatu, ktorá pracuje na programe, ktorý používate pre zobrazenie webových stránok. Nemusíte sťahovať ani inštalovať žiadny špeciálny softvér, na jeho používanie. Po prihlásení na webových stránkach PolyglotClub.com, stačí kliknúť na odkaz 'Chat room' na hlavnom ľavom paneli, alebo stačí kliknúť na nasledujúci odkaz:

Zadajte Chatovať teraz!

Pred vstupom do chatovacej miestnosti, počkajte niekoľko sekúnd.
Môžete zadať svoje vlastné správy vo vstupnom textovom poli (3). Na pravej strane obrazovky, je zoznam všetkých používateľov pripojených do miestnosti chat, (2). Môžete skontrolovať, kto je on-line v určitom okamihu. V hlavnom okne môžete vidieť posledné odoslané správy (1).
To je to, ako náš chat, ktoré vyzerá takto:

1. Posledné správy odoslané
2. Užívatelia on-line
3. Text box pre písanie svoje vlastné správy

V izbe je otvorený všetkým užívateľom polyglot a môžu byť prístupné kedykoľvek. Avšak, ak chcete praktizovať určitý jazyk, skontrolujte časové pásmo krajín, v ktorých je tento jazyk hovorený mať predstavu o tom, čo je najlepší čas sa pripojiť k chatu.
Nicks:
Prezývky (skratka pre prezývky) z on-line užívateľov sú zobrazené na pravej strane okna. Všimnite si, že nie každý je chatovanie v skutočnosti. Niektorí ľudia vstúpia do chatu a zároveň robiť niečo iné, takže buďte trpezliví, ak to chvíľu trvá, než pre ne odpovedať na vaše správy.
Nicks sú Polyglot Club užívateľské mená nasledujú písmená '_p'. Tézy znaky boli pridané do vášho užívateľského mena pre technické účely.

- Nicks v červenom: Používatelia, ktorí sú v súčasnej dobe písania správ
- Nicks v šedej: používateľov, ktorí sú ďaleko

Povedzte ľuďom, že tam nie sú:
Ak chcete povedať ľuďom, že ste ďaleko od klávesnice, môžete použiť príkaz preč. Napríklad, ak zadáte:
/ Away Vrátim sa neskôr
Zakaždým, ľudia vám poslať súkromnú správu, budú vidieť, že správa (tj sa vrátim neskôr). Keď ste späť, stačí napísať / späť odstrániť preč stav z vašej prezývky. Nezabudnite vždy zadať lomka (/) pred príkazy.
Operátori:
Môžete sa stretnúť s jedným alebo viacerými miestnosti subjektov (moderátori, správcovia) s hviezdičku vedľa svojím menom. Moderujú do chatu, uistite sa, že je používaný správne, a vykonávanie PolyglotClub politiky.
Pomáhajú užívateľom a zákaz nespráva ľudí z miestnosti. Neváhajte a požiadať ich o pomoc.

Smajlíci:
Môžete vložiť smajlíky s možnosťou Smajlíci alebo zadaním ich kódy. Napríklad :) generuje usmievavá tvár.
Použitie prekladateľa:
Ak chcete použiť funkciu prekladu, kliknite na 'preklad'.
- Prvá časť vyššie uvedenom príklade znamená: 'Chcem, aby ste preložiť moje posolstvo na rumunský'
- Druhá časť znamená: 'Chcem, aby ste preložiť posolstvo iných ľudí do angličtiny'

Volanie pozornosť ľudí
Nemali by ste používať veľké písmená, alebo opakovať sami mnohokrát upozornil ľudí. Lepší spôsob, ako to urobiť, je zadať prezývky užívateľov. Môžete to urobiť zadaním prvých písmen mena a potom Tab.
Súkromné ​​správy (PMS)
Ak chcete kontaktovať užívateľa v súkromí, môžete si PM (Súkromná správa) ho / ju. Ak chcete pokračovať v konverzácii v súkromí (s jedným partnerovi v dobe), je nutné poklepať na niektorý z užívateľských mien na pravej strane hlavného textového poľa. Tým sa spustí okno, záložka, kde si môžete vymieňať súkromne. Žiadny iný používateľ potom bude schopný čítať text, alebo sa zapojiť do konverzácie.
Môžete hovoriť s ostatnými užívateľmi v súkromí. Prosím, spýtajte sa im povolenie v miestnosti pred odosielaním súkromnú správu.
Možno chat do miestnosti a v niekoľkých PMS súčasne. Pomocou záložiek v hornej časti obrazovky vymeniť naproti cez rôzne okien.
Zobraziť užívateľský profil
Môžete si tiež zobraziť profil ostatných užívateľov PolyglotClub, s ktorými sa chatovanie. Stačí kliknúť na jeden jeden užívateľské meno na zozname a potom na 'Profil'.
Ignorovanie členov
Ak sa vám nepáči niekoho, ale nie sú nevyhnutne porušenie pravidiel, môže sa jednoducho zablokovať svoje správy.
Stačí kliknúť na jeden jeden užívateľské meno na zozname a potom na tlačidlo 'Ignorovať'. Neuvidíte správy od daného užívateľa.
Môžete tiež zadať nasledujúce riadky k tomu (zmeniť prezývku podľa prezývky nepríjemné osoby):

/ Ignore nick - Ignorovať užívateľa v tejto miestnosti
/ Neignorovať nick - Neignorovať používateľ v tejto miestnosti
/ Ticho + nick - Ignorovať užívateľa v PM
/ Silence -nick - Neignorovať užívateľa v PM
To, čo systém je používaný Polyglot chatu?
Polyglot Club využíva Mibbit , webový klient pre moderné internetové prehliadače, ktorý podporuje Internet Relay Chat (IRC), za použitia technológie Ajax a Javascript technológie. Užívateľské rozhranie Mibbit je aktívna výlučne v rámci webového prehliadača a nevyžaduje inštaláciu žiadneho softvéru na počítači užívateľa. IRC (Internet Relay Chat) je internetový protokol, ktorý umožňuje ľuďom komunikovať so sebou v reálnom čase v prostredí založenom na texte. Viac informácií na Wikipédii

Related topics:

Comments