pagalba

NEW ARTICLE

Kas yra 'Polyglot' klubas politika?'PolyglotClub politika' yra apibendrinti šiomis dalimis:

PASLAUGŲ TEIKIMO TAISYKLĖS
Sveiki atvykę į PolyglotClub.com, interneto paslauga, kuri leidžia jums praktikuoti užsienio kalbų ir valiutų kalbas. Tapusi PolyglotClub narys ir naudojant PolyglotClub.com paslauga, Jūs sutinkate ir sutinkate su šiomis Paslaugų teikimo sąlygos. Jei nesutinkate su šiomis Paslaugų teikimo sąlygos, jums neturėtų užsiregistruoti PolyglotClub.com.

REGISTRACIJA
Norėdami užsiregistruoti PolyglotClub.com ir tapti PolyglotClub narys, jūs turite užpildyti visus privalomus laukus registracijos formas su teisinga ir tiksli informacija.

NAUDOJIMAS PASLAUGOS
PolyglotClub.com Paslaugos skirtas tik asmeniniam ir nekomerciniam naudojimui.
Tai nėra naudoti dėl profesinių ar komercinių galuose.
Jūs negalite pateikti pastabas arba pateikti bet kokį turinį, kuris yra arba formą gali būti neteisėtas, neleistinas, priešingai PolyglotClub.com anketa tikslu įstatymų ir galiojančių teisės aktų ar geros moralės standartus.
Jūs negalite paminėti ant PolyglotClub.com jokios asmeninės informacijos, pavyzdžiui, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir tt, sudarančios sąlygas PolyglotClub narį kreiptis į kitą PolyglotClub Nariu nenaudojant PolyglotClub.com tarnyba.
Nors PolyglotClub.com draudžia tokius turinį ir medžiagą, jūs suprantate ir sutinkate, kad jūs vis tiek gali būti veikiami tokių turinį ar medžiagų, ir kad jūs naudojate PolyglotClub.com paslauga savo pačių rizika.
PolyglotClub.com pasilieka teisę pašalinti bet kokį turinį ar medžiagą, kad PolyglotClub.com lemia pažeisti arba pažeisti kurį nors šalies intelektinę nuosavybę, kitas nuosavybės teises ar šių paslaugų teikimo sąlygas.

Naudojimo apribojimai
Medžiaga iš PolyglotClub.com negali būti kopijuojami, platinami, paskelbta, įkeltas, parašė, arba perduodami bet kokiu būdu, be išankstinio rašytinio sutikimo PolyglotClub.com.
Keitimas arba naudojimas medžiagų jokiu kitu tikslu, pažeidžia PolyglotClub.com intelektinės nuosavybės teises.
Šioje interneto svetainėje medžiaga pateikiama tik teisėtiems tikslams.
Nei pavadinimas, nei intelektinės nuosavybės teisės perduodamos jums, bet likti PolyglotClub.com, kuris valdo visą ir išsamią titulą.
Jūs negalite kopijuoti ar perduoti šio tinklalapio turinį elektronine arba spausdintų kopijų.
Jūs negalite keisti šios svetainės turinį bet kokiu būdu.
Jei jus domina naudojant šios svetainės turinį jokiu būdu, išskyrus kaip nurodyta pirmiau, prašome susisiekti PolyglotClub naudojant mūsų grįžtamojo ryšio formą.

APRIBOJIMAS ATSAKOMYBĖS
PolyglotClub.com nebus atsakinga už jokius nuostolius ar žalą sukėlė, įskaitant, bet neapsiribojant, bet veiklos nepakankamumas, klaidas, aplaidumą, sustojimą, broką, veikimo perdavimo, kompiuterių viruso arba vamzdžio.
PolyglotClub.com nebus atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, įskaitant, bet neapsiribojant, specialių ar pasekminių nuostolių, atsirandančių dėl naudojimosi ar negalėjimo naudotis, šios medžiagos šioje svetainėje, net jei yra aplaidumas arba PolyglotClub. lt buvo pranešta apie tokios žalos galimybę, arba abu.
Aukščiau nurodyti apribojimai ar išimtys gali būti jums netaikomi tokiu mastu, kad taikytina teisė negali leisti apriboti arba panaikinti atsakomybę už atsitiktinių ar pasekminių nuostolių.
PolyglotClub.com 'bendra atsakomybė, jums už visus nuostolius, žalą, ir priežastis veiksmų (sutarties, delikto (įskaitant, bet neapsiribojant, aplaidumo), ar kitaip) nebus didesnė už sumą, kurią sumokėjo šią svetainę pasiekti.
Nėra link jūsų mokėjimai bus atliekami pagal PolyglotClub.com.

NUOSAVYBĖ KOMENTARŲ
Visos pastabos, pasiūlymai, idėjos, grafikos ar kitas pranešama PolyglotClub.com per šią svetainę informacija bus amžinai būti PolyglotClub.com nuosavybė.
PolyglotClub.com nebus reikalaujama laikyti bet atsiliepimus, kaip konfidencialūs, ir negali būti atsakingi už bet kokius jo verslo idėjų (įskaitant, be apribojimų, produktas, ar reklamos idėjų) ir neprisiima jokios atsakomybės dėl bet kokių panašumų todėl gali atsiras ateityje PolyglotClub.com veiklai.
Be apribojimų, PolyglotClub.com turės išimtinę nuosavybės teisę į visų esamų ir būsimų esamų teisių į bet kokios rūšies ir pobūdžio visur atsiliepimus.
Išskyrus kaip nurodyta toliau šioje dalyje, PolyglotClub.com turės teisę naudotis kokiu nors komerciniu arba kitais tikslais atsiliepimus be jokių kompensacijos jums ar kitam asmeniui, siunčiantis atsiliepimus.
Asmenį identifikuojanti informacija, kuri gali būti gauta šioje svetainėje pateikiama savanoriškai lankytojas šiame tinklapyje.
Ši informacija yra skirta tik vidaus tikslams ir nėra parduodami arba kitaip perduodami trečiosioms šalims PolyglotClub.com arba kitiems ūkio subjektams, kurie nėra dalyvaujančios šios svetainės veikimą.
Jūs pripažįstate, kad esate atsakingas už bet kokios rūšies medžiagos jūs pateikiate, ir jūs, o ne PolyglotClub.com, yra visiškai atsakingas už pranešimą, įskaitant jo teisėtumo, patikimumo, tinkamumo, originalumas, ir autorių teisės.

TEISINĖ ATSAKOMYBĖ
Šioje svetainėje medžiaga gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų.
PolyglotClub.com gali daryti pakeitimus ar patobulinimus bet kuriuo metu.
Šiame tinklalapyje medžiagos pateikiamos tokios 'kokios yra' ir be garantijų bet kokios rūšies arba išreikštų ar numanomų, TIEK, KIEK leistiną pagal taikomus teisės aktus.
PolyglotClub.com atsisako visų garantijų ar TINKAMUMO PREKYBAI IR TAM TIKRAM TIKSLUI.
PolyglotClub.com negarantuoja, kad funkcijos esančios medžiagos bus nepertraukiamas ir be klaidų.
PolyglotClub.com negarantuoja arba nepateikia jokių pareiškimų dėl naudojimo ar dėl medžiagos naudojimo šioje svetainėje rezultatas pagal jų teisingumą, tikslumą, patikimumą ar kitaip.
Jūs (ir ne PolyglotClub.com) prisiima visas išlaidas visą reikiamą aptarnavimo, remonto ar taisymo.
Aukščiau išimtys gali būti jums netaikomi, tiek, kiek taikytina teisė negali leisti numanomų garantijų atskirtį.

POKYČIAI PASLAUGOS TEIKIMO SĄLYGŲ
PolyglotClub.com pasiliekame teisę keisti šias Naudojimosi sąlygas laikas nuo laiko be įspėjimo.
Jūs esate atsakingas už nuolat peržiūrint šias Naudojimosi sąlygas, kad jums bus pranešta apie bet kokius pasikeitimus.
Sutarties dėl PolyglotClub.com narys buvimas reiškia visišką pritarimą visų pataisymų ar pakeitimų šių paslaugų teikimo sąlygomis.
Šio Susitarimo nutraukimas
PolyglotClub.com arba galite nutraukti šią sutartį bet kuriuo metu.
PolyglotClub.com gali nutraukti šią sutartį nedelsiant įspėjimo, jeigu, jos manymu, jūs pažeisite kokia nors sąlyga šio Susitarimo dalis.

ĮVAIRŪS DUOMENYS
Jei kuri nors šių Sąlygų dalis yra neteisėta, negaliojančia ar neįgyvendinama, ta dalis bus atskirta ir neturės įtakos galiojimas ir įgyvendinimo galimybės visų likusių nuostatų.
Galimi įrodymų, naudojant šią svetainę nelegaliems tikslams bus pateikta teisėsaugos institucijoms.
Tai visas susitarimas tarp šalių, susijusių su šia svetaine.

Related topics:

Comments