Paslaugų teikimo sąlygos & Privatumo politika


Paslaugų teikimo sąlygos

Sveiki atvykę į PolyglotClub.com, interneto paslauga, kuri leidžia jums praktikuoti užsienio kalbų ir valiutų kalbas. Tapdama PolyglotClub.com nariu ir naudojant PolyglotClub.com paslauga, Jūs sutinkate su šiomis Paslaugų teikimo sąlygos. Jei nesutinkate su šiomis Paslaugų teikimo sąlygos, jums neturėtų užsiregistruoti PolyglotClub.com

Registracija

Norėdami užsiregistruoti PolyglotClub.com ir tapti PolyglotClub.com Valstybės turite užpildyti visus privalomus laukus registracijos formas su teisinga ir tiksli informacija.

Naudokite PolyglotClub.com tarnyba

Naudodami PolyglotClub.com Paslaugų skirtas tik asmeniniam ir nekomerciniam naudojimui. Tai nėra naudoti profesinėms ar komercinėms ends.You negali pateikti pastabas arba pateikti bet kokį turinį, kuris yra arba gali būti neteisėtas, neleistinas, priešingai PolyglotClub.com 's tikslu įstatymų ir galiojančių teisės aktų ar į gerą formą moraliniai standartai. Galbūt jau nekalbant apie PolyglotClub.com bet kokią asmeninę informaciją, pavyzdžiui, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir tt leidžianti PolyglotClub.com narį kreiptis į kitą PolyglotClub.com Nariu nenaudojant PolyglotClub.com Service.While PolyglotClub.com draudžia tokius turinį ir medžiagos, jūs suprantate ir sutinkate, kad vis dėlto gali būti veikiami tokių turinį ar medžiagų, ir kad jūs naudojate PolyglotClub.com Paslaugų savo pačių rizika. PolyglotClub.com 'pasilieka teisę pašalinti bet kokį turinį ar medžiagas, PolyglotClub.com lemia pažeisti arba pažeisti kurį nors šalies intelektinę nuosavybę, kitas nuosavybės teises ar šių paslaugų teikimo sąlygas.

Naudojimo apribojimai

Medžiaga iš PolyglotClub.com negali būti kopijuojami, platinami, pakartotinai, įkeltas, paskelbtas, arba perduoti bet kokiu būdu, be išankstinio rašytinio sutikimo PolyglotClub.com .Modification arba naudoti medžiagų už jokiais kitais tikslais pažeidžia PolyglotClub.com 's intelektinės nuosavybės teisės. Į šią svetainę medžiaga yra pateikiama tik teisėtiems tikslams. Nei pavadinimas, nei intelektinės nuosavybės teisės perleistos jums, bet likti PolyglotClub.com, kuris valdo visiško title.You negalite kopijuoti ar perduoti šios svetainės turinį elektronine arba spausdintų kopijų. Jūs negalite keisti šios svetainės turinį bet kokiu būdu. Jei jus domina naudojant šią svetainę turinį bet kokiu būdu, išskyrus, kaip aprašyta pirmiau, prašome susisiekti PolyglotClub.com, naudojant mūsų grįžtamojo ryšio formą

Apribojimas Atsakomybės

PolyglotClub.com negali būti atsakingi už bet kokius nuostolius ar žalą, kurią sukelia, įskaitant, bet neapsiribojant, bet rezultatų, klaidos, aplaidumą, sustojimą, broką, veikimo transmisija, kompiuterinių virusų, ar linijos gedimo nepakankamumas. PolyglotClub.com negali būti atsakingi už bet kokius nuostolius ar žalą, įskaitant, bet neapsiribojant, specialią ar pasekminius nuostolius, kad rezultatas nuo naudojimo ar negalėjimo naudotis, medžiagos šioje svetainėje, net jei yra aplaidumo arba {1 } žinojo apie tokią žalą, arba abu galimybę. Aukščiau nurodyti apribojimai ar išimtys gali būti jums netaikomi tiek, kiek taikytina teisė negali leisti apriboti arba panaikinti kitos atsakomybės už atsitiktinę arba pasekminius nuostolius. PolyglotClub.com 's bendras įsipareigojimas jums visus nuostolius, žalą, priežastis ir veiksmų (sutarties, delikto (įskaitant, be apribojimų, aplaidumo) arba kitaip) bus ne didesnis nei suma, kurią sumokėjo šią svetainę pasiekti. Jokių mokėjimų link tavęs bus padaryta PolyglotClub.com.

Nuosavybės Atsiliepimai

Visi pastabos, pasiūlymai, idėjos, grafika, ar kita informacija pranešta PolyglotClub.com per šią svetainę bus amžinai būti nuosavybė PolyglotClub.com. PolyglotClub.com nebus reikalaujama gydyti visus atsiliepimus konfidencialia, ir negali būti atsakingi už bet kokius idėjų savo verslui (įskaitant, be apribojimų, produktas, ar reklamos idėjos) ir neprisiima jokios atsakomybės dėl galimų panašumų todėl gali pasirodys ateityje PolyglotClub.com operacijas. Be apribojimų, PolyglotClub.com turės išimtinę nuosavybės teisę į visų esamų ir būsimų esamų teisių į bet kokios rūšies ir pobūdžio visur atsiliepimus. Išskyrus kaip nurodyta toliau šioje dalyje, PolyglotClub.com turės teisę naudoti jokiam komerciniam arba kitu tikslu atsiliepimus ir be jokių kompensacijos jums ar kitam asmeniui, siųsdami atsiliepimą. Asmenį identifikuojanti informacija, kuri gali būti gauta šioje svetainėje pateikiama savanoriškai lankytojas šiame tinklapyje. Ši informacija yra skirta tik vidaus tikslams ir nėra parduodami arba kitaip perduodami trečiosioms šalims PolyglotClub.com ar kitų subjektų, kurie nėra įtraukti į šios svetainės veikimą. Jūs pripažįstate, kad esate atsakingas už bet kokios rūšies medžiagos jūs pateikiate, ir jūs, o ne PolyglotClub.com, turi visišką atsakomybę už pranešimą, įskaitant jo teisėtumo, patikimumo, tinkamumo, originalumą, ir autorių teisės.

teisinė informacija

Į šio tinklalapio medžiagą gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. PolyglotClub.com gali padaryti pakeitimai ar pagerinimai bet time.The medžiagų Šioje svetainėje pateikiamos \ 'kaip yra \' ir be garantijų bet kokios rūšies arba išreikštų ar numanomų, TIEK, KIEK leistiną pagal atitinkamus teisės aktus. PolyglotClub.com atsisako visų garantijų ar TINKAMUMO PREKYBAI IR TAM TIKRAM TIKSLUI. PolyglotClub.com negarantuoja, kad medžiagoje esantį funkcijos bus nepertraukiamas ir be klaidų. PolyglotClub.com 'negarantuoja jokių pareiškimų dėl naudojimo ar dėl medžiagos naudojimo šioje svetainėje rezultatas, kalbant apie jų teisingumą, tikslumą, patikimumą, ar kitaip. Jūs (ir ne PolyglotClub.com) prisiima visas išlaidas visą reikiamą aptarnavimo, remonto ar taisymo. Aukščiau atskirtis gali būti jums netaikomi, tiek, kiek taikytina teisė negali leisti išimtis garantijų.

Pasikeitimai PolyglotClub.com Paslaugų teikimo sąlygos

PolyglotClub.com pasiliekame teisę keisti šias Paslaugų teikimo sąlygos kartkartėmis be įspėjimo. Jūs esate atsakingas už reguliariai peržiūrėti šiuos Paslaugų teikimo sąlygos taip, kad jums bus pranešta apie bet kokius pasikeitimus. Valstybių apie PolyglotClub.com buvimas reiškia visišką pritarimą visų pataisymų ar pakeitimų šių paslaugų teikimo sąlygomis.

Šio Susitarimo nutraukimas

PolyglotClub.com ar tu gali nutraukti šį Susitarimą bet kuriuo metu. PolyglotClub.com gali nedelsdama nutraukti šią sutartį be įspėjimo, jei, jos manymu, jūs pažeisite bet kokį žodį ar būklę šio susitarimo.

Įvairūs detalės

Jeigu kuri nors šių Sąlygų dalis yra neteisėta, negaliojančia ar neįgyvendinama, ta dalis bus atskirta ir nepaveiks galiojimas ir įgyvendinimo galimybės likusių nuostatų. Galimas įrodymų naudoti šios svetainės nelegaliems tikslams bus teikiama teisėsaugos institucijoms. Tai yra visa sutartis tarp šalių, susijusių su iš šios svetainės naudojimo.

Privatumo politika

Duomenų rinkimo vadovasPolyglotClub.com, toliau vadinama „ PolyglotClub “ arba „ PolyglotClub.com “, „mes“ arba „mes“.

Šiame puslapyje rasite teisinę informaciją apie PolyglotClub ir kaip susisiekti su mumis dėl bet kokios užklausos:


https://polyglotclub.com/legal

Bendra informacija„PolyglotClub“ siūlo paslaugą, skirtą žmonėms, norintiems mokytis kalbų, sujungti, ir internetinių kalbų kursų paslaugas (toliau – „Paslaugos“), pasiekiamas iš svetainės https://PolyglotClub.com (toliau – „Svetainė“).

Šiame kontekste PolyglotClub įsipareigoja gerbti naudotojų privatumą.

PolyglotClub deda visas pastangas, kad apsaugotų surinktų duomenų konfidencialumą ir gerbtų nacionalinius teisės aktus, susijusius su duomenų rinkimu ir tvarkymu, taip pat European Regulation 2016/679 ,

žinomas kaip General Data Protection Regulation (toliau – „ GDPR “).

Šioje asmens duomenų naudojimo politikoje (toliau – „Privatumo politika“) išsamiai aprašoma „ PolyglotClub “ praktika, susijusi su asmeninės informacijos (toliau – „Duomenys“) rinkimu po apsilankymo Svetainėje, įdėjus užsakymus, informacijos prašymus ir Paslaugų vykdymą iš Svetainės ar Platformos ar bet kokiomis kitomis elektroninėmis ryšio priemonėmis.

„Asmens duomenų naudojimas“ reiškia bet kokį duomenų tvarkymą, kuris gali identifikuoti jus kaip fizinį asmenį.
Kita vertus, duomenys, kuriuos PolyglotClub renka kalbų žinių tyrimo kontekste (ypač siekiant patobulinti Naudotojams siūlomus testus), yra anonimiški ir yra skirti tik anoniminei pasaulinei statistikai rengti.

Šie duomenys nėra individualiai tvarkomi, todėl jiems netaikoma Privatumo politika. Mūsų renkami duomenys yra konkrečiai apibrėžti skiltyje „Duomenų rinkimas“, kurią kviečiame atidžiai perskaityti.

PolyglotClub “ įsipareigoja gerbti jūsų privatumą ir suteikti jums kuo daugiau informacijos, kad galėtumėte kontroliuoti, kas nutinka jūsų Duomenims.

Todėl toliau rasite daugiau informacijos apie mūsų renkamus duomenis, kodėl juos renkame, kiek laiko juos saugome, jūsų teises į privatumą ir kaip galite jomis pasinaudoti.

Duomenų rinkimasPolyglotClub renka duomenis apie skirtingus naudotojų tipus, kurie gali derinti skirtingus profilius:

Reguliarūs naudotojai, kurie naršo svetainėje savanoriškai neperduodami Duomenų PolyglotClub (toliau – „Vartotojas“).

Asmenys, kurie aktyviai išreiškia savo susidomėjimą Paslaugų pirkimu ir savanoriškai perduoda duomenis PolyglotClub (toliau – „Suinteresuotosios šalys“).

Tai gali apimti:
– Vartotojas, kuris praneša savo el. pašto adresą, kad galėtų atlikti nemokamą Paslaugų siūlomą testą (toliau – Testuotojas)
- Naudotojas, kuris sukuria kliento paskyrą, kad galėtų pateikti Paslaugų užsakymą (toliau – Klientas).
- Galutinis Paslaugų gavėjas (toliau – „Studentas“)


Žemiau rasite skirtingus mūsų renkamų duomenų tipus, kurie gali būti renkami kartu:

Duomenys renkami automatiškai


Duomenys, automatiškai renkami kiekvieno vartotojo prisijungimo prie Svetainės metu:

- IP adresas
- Įėjimo į svetainę data ir laikas
- Naršyti puslapiai
- Naudojamos naršyklės tipas
- Įrenginyje (kompiuteryje, planšetėje, išmaniajame telefone) įdiegta platforma ir (arba) operacinė sistema
- Paieškos variklis ir raktiniai žodžiai, naudojami svetainei rasti


Suinteresuotųjų šalių perduoti duomenys


PolyglotClub perduoti duomenys, leidžiantys mums susisiekti su jumis ir teikti Paslaugas:
- Vartotojo vardas
- Slaptažodis
- Elektroninio pašto adresas
- Gimimo data
- Amžius
- Miestas
- Šalis
- Adresas
- Pašto kodas
- Telefono numeris
– Momentinių pranešimų programinės įrangos identifikavimo numeriai: ICQ, MSN, AIM, Yahoo, Skype, Gtalk
- lytis (neprivaloma)
- šnekamosios kalbos (mokymasis kalbų arba kalbų mokymas)

Duomenys, susiję su jūsų PolyglotClub paslaugų užsakymais


Duomenys, kuriuos renka Suinteresuotosios šalys, kai jos susisiekia su mumis (ypač el. paštu), siekdamos pasiūlyti geriausias įmanomas Paslaugas (su jumis susijusių Paslaugų vykdymui arba kaip dalis ikisutartinių priemonių)
Informacija, renkama automatiškai, kai Mokinys arba Klientas naudojasi Svetaine arba Platforma:
- Operacinė veikla (kuri įrašoma į tam skirtą failą „žurnalo“ pavidalu), įskaitant Vartotojo prisijungimą, vykdomas funkcijas, vykdymo laiką arba „laiko žymą“ ir darbo vietą, naudojamą per Vartotojo IP adresą.

- Ryšiai su kursų platforma

PolyglotClub naudoja jūsų duomenis tik tiek, kiek tai būtina tiems tikslams, kuriems jie buvo gauti.

Kokiais tikslais ir kokiu teisiniu pagrindu naudojame Jūsų duomenis?PolyglotClub naudoja jūsų duomenis įvairiais tikslais; šiame kontekste kiekvieną kartą naudojame tik tuos duomenis, kurie yra būtini numatytam tikslui pasiekti.


Duomenis naudojame tada, kai to reikia:

– Sutarties rengimo, jos vykdymo ar nutraukimo kontekste ( Article 6.1.b. GDPR ).

Pavyzdžiui, norėdami suteikti jums prašomas Paslaugas, atsakyti į klausimus apie Paslaugas, paklausti jūsų nuomonės apie Paslaugas ir optimizuoti jūsų paieškas, kai esate mūsų svetainėje.


– Kad būtų laikomasi teisinių ir reguliavimo nuostatų, kurios taikomos PolyglotClub ( Article 6.1.c GDPR ).

- Remdamiesi mūsų teisėtais interesais, tokiais atvejais užtikrindami jų pusiausvyrą su pagarba jūsų privatumui, ypač jei esate nepilnametis (žr. skyrių „Su vaikais susijusių duomenų tvarkymas“) ( Article 6.1.f. GDPR ).
Taigi suinteresuotųjų šalių kontaktinius duomenis galime naudoti informacijos, reklamos ir PolyglotClub produktų bei paslaugų rinkodaros tikslais.

Tiksliau, tai leidžia mums:
- Atsiųsime jums mūsų naujienlaiškį
- Siūlyti naujų produktų, paslaugų ar specialių kampanijų, kurios gali jus sudominti (paštu, telefonu, el. paštu arba per socialinius tinklus)
- Siųsti jums reklaminius pasiūlymus
Galiausiai, PolyglotClub gali rinkti ir naudoti duomenis su jūsų sutikimu, jei nori siųsti jums reklaminius pranešimus, jei dar nesate įtrauktas į suinteresuotųjų šalių sąrašą.

Šiame kontekste galite bet kada paprašyti atšaukti šių reklaminių pranešimų prenumeratą.

Kam galime perduoti Jūsų duomenis?Jūsų duomenis trečiosioms šalims perduodame tik tada, kai:
– Tai būtina tinkamam mūsų paslaugų atlikimui
– Būtina vykdyti teisinę prievolę
- Jūs suteikiate mums įgaliojimą

Siekdami teikti Paslaugas, kai kurias savo užduotis galime visiškai arba iš dalies atlikti subrangos sutartimi su techniniais subrangovais, pavyzdžiui, IT įmonei, siekdami priglobti Svetainę ir saugoti Duomenų bei atsargines kopijas.

Užtikriname, kad subrangovai tvarkytų jūsų duomenis taip pat, kaip ir mes; ty saugiai, pagarbiai ir atsakingai; ir mes suteikiame atitinkamas sutartines garantijas.

PolyglotClub reikalauja, kad subrangovai laikytųsi duomenų apsaugos teisės aktų ir suteiktų pakankamai garantijų dėl atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimo, kad duomenų naudojimas atitiktų galiojančių duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus ir garantuotų jūsų teisių apsaugą. .

Jūsų teisėsPrieigos teisė


Jūs turite teisę bet kuriuo metu nemokamai susipažinti su savo Duomenimis.

Teisė į ištaisymą


Jūs turite teisę reikalauti, kad neteisingi Duomenys būtų ištaisyti, o netinkami ar nebereikalingi Duomenys būtų ištrinti.

Teisė į ištrynimą


Kai nebenorite, kad jūsų duomenys būtų naudojami, ir paprašysite, kad jie būtų ištrinti, mes toliau ištrinsime jūsų duomenis iš savo duomenų bazės.

Būtina atsižvelgti į tai, kad ne visada įmanoma ištrinti visus prašomus asmens duomenis,
pavyzdžiui, kai jo tvarkymas yra būtinas siekiant nustatyti, įgyvendinti ar apginti teisines teises,
arba todėl, kad teisminės institucijos reikalauja saugoti tokius duomenis.
Jei prireiks, daugiau informacijos šia tema gausite atsakydami į jūsų užklausą.

Teisė į duomenų perkeliamumą


Tiek, kiek būtina, jūs taip pat turėsite teisę į savo Duomenų perkeliamumą galiojančiuose duomenų apsaugos teisės aktuose numatytomis sąlygomis. Atkreipiame jūsų dėmesį į tai, kad duomenų perkėlimas galimas tik tiems Duomenims, kuriuos jūs pats pateikėte PolyglotClub pagal įgaliojimą arba sutartį. Todėl ši perkeliamumo teisė taikoma tik Kliento ir Studento duomenims.

Teisė nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų duomenys


Kas atsitiks, kai nenorite arba nebenorite gauti jokios formos komercinio pranešimo? Jūs išlaikote teisę nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais, nepateikdami pagrindimo. Šiuo tikslu galite bet kada paprašyti atšaukti šių reklaminių pranešimų prenumeratą.

Teisė apriboti naudojimą


Galiausiai, jūs pasiliekate teisę apriboti savo Duomenų naudojimą iki PolyglotClub pagal taikomus duomenų apsaugos teisės aktus.

Naudojimasis savo teisėmis


Jūs turite galimybę bet kada pasinaudoti aukščiau išvardintomis teisėmis susisiekę su mumis per šį puslapį:

https://polyglotclub.com/legal

Kiek laiko saugome jūsų duomenis?Negalime saugoti jūsų duomenų ilgiau, nei reikia, kad būtų pasiekti tikslai, dėl kurių jie renkami.

PolyglotClub gali naudoti suinteresuotųjų šalių kontaktinę informaciją, kad nustatytų pastarąsias ir informuotų jas apie naujus PolyglotClub produktus ir reklamas 2 metų laikotarpiu.

Priminimas: bet kuriuo metu galite paprašyti atšaukti šių reklaminių pranešimų prenumeratą.

Pasibaigus aukščiau aprašytiems saugojimo laikotarpiams, asmens duomenys bus ištrinti arba padaryti anoniminiais, išskyrus tiek, kiek jų saugojimas yra teisiškai įpareigotas, ypač tuo atveju, kai laikomasi pareigos saugoti dokumentus apskaitos ir mokesčių tikslais.

SaugumasSukūrėme pritaikytas technines ir organizacines saugumo taisykles, siekdami užkirsti kelią Duomenų sunaikinimui, praradimui, klastojimui, pakeitimui, neteisėtai prieigai ir atsitiktiniam atskleidimui trečiosioms šalims bei bet kokiam kitam neteisėtam Duomenų tvarkymui.

Pavyzdžiui, PolyglotClub saugiai sinchronizuoja duomenų bazes, kuriose yra naudotojo arba kliento duomenų, naudojant tris skirtingus fizinius palaikymus skirtingose vietose.

Siekiant apsaugoti visą sistemą nuo virusų ir saugumo pažeidimų, sistemos programinė įranga ir taikomosios programinės įrangos paketai atnaujinami iš karto, kai tik atsiranda saugos naujinimas.

Kiekviename serveryje įdiegta ugniasienė, kurią mūsų tinklo administratorius sukonfigūruoja, kad apsaugotų nuo bet kokios išorinės atakos. Prieiga prie serverių taip pat ribojama privačiu viešuoju raktu, o privatus raktas yra užšifruotas (DES 256).

Galiausiai kiekvieno PolyglotClub kūrėjo ar darbuotojo individualiame kompiuteryje įdiegta automatiškai atnaujinama ir profesionali antivirusinė programa.

Be to, infrastruktūroje dirbantys kūrėjai ar darbuotojai aprūpinti kompiuteriu, kuriame yra visiškai užšifruotas standusis diskas.

Duomenų nutekėjimo, turinčio neigiamų pasekmių Jūsų Duomenims, atveju, teisės aktų nustatytomis aplinkybėmis ir terminais apie tai pranešama jums asmeniškai.

Siekdami užtikrinti Jūsų Duomenų saugumą, rekomenduojame:
- Neatskleiskite savo slaptažodžio trečiosioms šalims
- Reguliariai keiskite slaptažodį
- Įsitikinkite, kad prieiga prie kompiuterio / planšetinio kompiuterio / išmaniojo telefono yra saugi

Jūs esate visiškai atsakingas už savo kliento paskyrą ir jos naudojimo pasekmes, taip pat už bet kokią informaciją, kurią perduodate PolyglotClub .

PolyglotClub nėra atsakinga už žalą, padarytą dėl klaidingos, neišsamios ar apgaulingos informacijos, kurią mums pateikėte.

Telekomunikacijų privatumo garantijaVisi asmens duomenų perdavimai bus šifruojami naudojant „https“ puslapius.

Tai daugiausia susiję su visais administratoriaus įrankiais (serverio valdymu, prieiga prie duomenų bazės, prieiga prie serverio).

Visas ryšys tarp serverių yra užšifruotas naudojant TLS technologiją, o prieiga prie serverio vyksta per šifruotus SSH ir VPN ryšius.

Tai garantuoja aukštą duomenų saugumo ir konfidencialumo lygį.

Be to, visi naudotojų ir prižiūrėtojų slaptažodžiai yra užšifruoti mūsų duomenų bazėje ir PolyglotClub negali jų nuskaityti išorėje ar viduje.

Nuorodos į trečiųjų šalių svetainesNorime atkreipti dėmesį, kad mūsų svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines, o kai kurios mūsų paslaugos gali suteikti jums prieigą prie trečiųjų šalių paslaugų (pvz., socialinių tinklų).

Mes nekontroliuojame, kaip trečiųjų šalių svetainės ir paslaugos tvarko jūsų duomenis.

Mes neperžiūrime trečiųjų šalių svetainių ir paslaugų ir nesame atsakingi už tas trečiųjų šalių svetaines ir paslaugas ar jų praktiką, susijusią su jūsų duomenų apsauga.

Kviečiame atidžiai perskaityti trečiųjų šalių svetainių, kurias pasiekiate iš mūsų svetainės, duomenų tvarkymo politiką.

Su vaikais susijusių duomenų tvarkymasMes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 16 metų vaikų be aiškaus tėvų ar globėjų leidimo.

Tuo atveju, jei netyčia surinkome informaciją apie vaikus iki 16 metų, imsimės veiksmų, kad Duomenis būtų kuo greičiau ištrinti, nebent įstatymai įpareigoja šią informaciją saugoti.

Privatumo politikos pakeitimaiPolyglotClub gali periodiškai keisti šią privatumo politiką, ypač pasikeitus įstatymams.

Todėl kviečiame visada susipažinti su naujausia Privatumo politikos versija mūsų svetainėje:


https://polyglotclub.com/policies

Jei norite susisiekti su PolyglotClub dėl šios privatumo politikos (pavyzdžiui, norėdami pasinaudoti savo teisėmis arba pateikti skundą dėl jūsų duomenų tvarkymo), galite tai padaryti šiame puslapyje:

https://polyglotclub.com/legal

Nedvejodami susisiekite su mumis, jei manote, kad netinkamai elgėmės su jūsų duomenimis.

Mes padarysime viską, kad jūsų užklausa būtų įvykdyta kuo greičiau.

Jei mūsų atsakymas jūsų netenkina, taip pat galite susisiekti su mumis tiesiogiai ir pateikti skundą duomenų apsaugos institucijai.

Duomenų apsaugos priežiūros institucija Prancūzijoje


CNIL
https://www.cnil.fr
CNIL – 3 Place de Fontenoy – TSA 80715 – 75334 PARIS CEDEX 07.

Slapukų POLITIKABendra informacijaŠia slapukų valdymo politika siekiama pateikti kuo aiškesnę ir išsamesnę informaciją apie mūsų naudojamus slapukus ir jų paskirtį.

Taip pat kviečiame perskaityti mūsų privatumo politiką, kad sužinotumėte apie asmens duomenų apsaugos taisykles.

Slapukas yra nedidelis duomenų failas, saugomas jūsų kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono standžiajame diske, kai lankotės svetainėje.

Slapuką į jūsų įrenginį įdeda serveris, kuriame yra svetainė.

Serveris atpažįsta jūsų įrenginį, kai grįžtate į atitinkamą svetainę dėl unikalaus slapuko ID numerio.

Yra įvairių tipų slapukai, suskirstyti į kategorijas pagal kilmę, funkciją ir tarnavimo laiką.

Kokius slapukus naudojame?- Esminiai slapukai: šie slapukai užtikrina, kad galėtumėte naršyti mūsų svetainėse ir programose, taip pat naudotis funkcijomis (tokiomis kaip pirkinių krepšelis ir privatumo nustatymai).
- Funkciniai slapukai: šie slapukai palengvina mūsų svetainių ir taikomųjų programų veikimą ir įgalina asmeninį naršymą, pavyzdžiui, išsaugo prisijungimo vardus, slaptažodžius ir nuostatas, pvz., kalbos nustatymus. Šiuos užšifruotus slapukus tiesiogiai įdiegia PolyglotClub vienerių metų laikotarpiui.
- Analizės ir reklamos slapukai: šie slapukai renka duomenis apie naudojimąsi mūsų svetaine ir platforma, pvz., lankytojų skaičių, populiarius tinklalapius ir laiką, kurį naudotojai praleidžia tam tikrame puslapyje. Šiuo tikslu statistikos ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus iš trečiųjų šalių, tokių kaip Google Analytics, Google Universal Analytics, Google Tag Manager ir Facebook.


Šiuose slapukuose yra informacijos, kurią naudojame tvarkydami jūsų užklausas ir gerindami savo paslaugas internete.

Galite kontroliuoti arba neleisti saugoti slapukus.

Atminkite, kad pakeitus nustatymus svetainė gali neveikti taip gerai.

Jei norite sužinoti daugiau apie slapukų valdymą ir valdymą, apsilankykite svetainėje https://www.allaboutcookies.org .