Умови використаня & Політика Конфіденційності


Умови використаня

Ласкаво просимо до PolyglotClub.com, онлайн сервісу, який дозволяє вам практикуватися в іноземних мовах та обмінюватися мовами. Ставши PolyglotClub.com Учасником за допомогою PolyglotClub.com Сервісу, ви приймаєте та погоджуєтеся з Умовами надання послуг. Якщо ви не погоджуєтеся з Умовами надання послуг, Ви не повинні реєструватися на PolyglotClub.com

Реєстрація

Для того щоб зареєструватися PolyglotClub.com і стати PolyglotClub.com користувачем, Ви повинні заповнити всі обов'язкові поля в реєстраційних формах правдивою і точною інформацією.

Використання PolyglotClub.com служби

Сервіс PolyglotClub.com є лише для персонального і некомерційного використання. Він не для професійних або комерційних цілей. Ви не маєте права коментувати або виносити на розгляд у будь-якій формі його змісту, що є або може бути нелегальним, забороненим, таким, що суперечить цілям PolyglotClub.com, законам та правоохоронним силам або ж гарним моральним нормам. В PolyglotClub.com заборонено згадувати будь-яку персональну інформацію, таку як адреси електронної пошти, телефонні номери тощо, що дозволяють користувачу PolyglotClub.com зв'язатися з іншим користувачем PolyglotClub.com без використання сервісу PolyglotClub.com. Але, хоча PolyglotClub.com забороняє подібний зміст та матеріали, Ви повинні розуміти, що тим не менше Ви можете бути не захищені від цього змісту або матеріалів і користуєтеся Сервісом PolyglotClub.com на Ваш власний ризик. PolyglotClub.com зберігає за собою права на видалення будь-яких матеріалів, які PolyglotClub.com визначає, як такі, що порушують будь-яку інтелектуальну власність, інші права на власність або ці Умови Надання Послуг.

Обмеження на використання

Матеріали з PolyglotClub.com заборонено копіювати, розповсюджувати, переопубліковувати, завантажувати, відправляти по пошті або передавати будь-яким іншим шляхом без попереднього письмового дозволу PolyglotClub.com. Модифікація або використання цих матеріалів з будь-якою метою порушує інтелектуальні права на власність PolyglotClub.com. Матеріал цього сайту наданий виключно з законними цілями. Права на інтелектуальну власність не передаються, але залишаються з PolyglotClub.com, що має повне і завершене право на власність. Ви не маєте право копіювати або передавати зміст цього сайту ані електронним шляхом, ані на фізичних носіях. Ви не маєте право редагувати зміст сайту ніяким чином. Якщо Ви бажаєте використати зміст цього сайту будь-яким шляхом крім описаних вище, зв'яжіться, будь-ласка, з PolyglotClub.com через нашу форму зворотнього зв'язку.

Обмеження Відповідальності

не буде нести відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, заподіяну, в тому числі, але не обмежуючись, будь-які збої в роботі, помилки, упущення, переривання, дефектів, затримок в роботі передачі, комп'ютерні віруси або відмови лінії. PolyglotClub.com не несе відповідальності за будь-які збитки або шкоду, включаючи, але не обмежуючись, спеціальні або непрямі збитки, що виникають в результаті використання або неможливості використання матеріалів сайта, навіть якщо є недбалість або {1 } була попереджена про можливість такого збитку, або обох. Вище обмеження або виключення можуть не застосовуватися до вас в тій мірі, що чинне законодавство не допускає обмеження або виключення відповідальності за випадкові або непрямі збитки. PolyglotClub.com "повна відповідальність перед Вами за всі збитки, збиток і причини дії (контракту, делікту (включаючи, без обмежень, недбалість), або іншим чином) не буде перевищувати суми, сплаченої вами для доступу до цього сайту. Ні виплат по відношенню до вас будуть зроблені

Власник Feedback

Усі зауваження, пропозиції, ідеї, графіки, чи іншу інформацію,щодо повідомлинь через цей сайт назавжди лишаються власністтю цього сайту.Не будуть вимагатись заохочиння, будь яка відповідь конфіденційна , і не несе відповідальність за ідею для власного бізнесу (в тому числі будь-яких продуктів та рекламних ідей) і не несе відповідальність за винекнення подібних ситуацій у майбутньому . Матиме не обмежене, виняткове право власності на всі нинішні та створенні у майбутньому права на інформаційні ресурси будь-якого роду в усьому світі . За винятком зазначеним нижче цього пункту, матиме право на використання інформаційних ресурсів для комерційних чи інших цілей, без компенсації вам чи будь-кому іншому.Особиста інформація,яка може бути отримана на цьому сайті надається добровільно відвідувачем сайту.Ця інформація тільки для внутрішніх цілей, та не передається третім особам які не беруть участі у роботі цього сайту.Ви визнаєте,що несете повну відповідальність за власні повідомлення, включаючи їх законність, надійність,доречність,оригінальність та авторське право.

Юридична інформація

Матеріал на цьому сайті може містити технічні неточності або друкарські помилки. PolyglotClub.com можливо вносити зміни або покращення в будь-який час. Матеріали на цьому сайті надаються "як є" і без будь-яких гарантій, неявних або інших, максимально допустимі відповідно до чинного законодавства. PolyglotClub.com відмовляється від будь-яких гарантій або комерційної цінності та придатності для конкретних цілей. PolyglotClub.com не гарантуємо, що функції, що містяться у матеріалі, будуть безвідмовними або безпомилковими. PolyglotClub.com не гарантуємо і не несемо відповідальності за його використання або за результати використання матеріалів на цьому сайті з точки зору їх правильності, точності, надійності тощо. Ви (а не PolyglotClub.com) берете на себе всі витрати по всім необхідним обслуговуванням, ремонту або виправленням. Наведені вище виключення можуть не поширюватися на вас, в тій мірі, чинне законодавство не допускає виключення щодо гарантій.

Зміни до Умов Надання Послуг PolyglotClub.com

PolyglotClub.com залишає за собою право змінювати умови користування сервісом у будь-який час без попереднього повідомлення користувача. Відповідальність за неознайомлення с новою редакцією умов користування сервисом несе користувач. Продовження користування PolyglotClub.com після зміни умов користування сервісом вважається згодою Користувача з їх новою редакцією.

Припинення дії цієї Угоди

PolyglotClub.com або ви можете завершити цю домовленість в любий момент. PolyglotClub.com може скасувати цю домовленість негайно, якщо на його власний розсуд, ви порушуєте будь який термін або умову цієї домовленості

Інші Деталі

Якщо яка-небудь частина цих Положень та Умов є незаконною, позбавленною змісту або нездійсненною, ця частина буде вважатися обокремленною та не буде впливати на дійсність і законну силу інших положень. Можливі докази використання цього сайту в незаконних цілях будуть передані правоохоронним органам. Це остаточна угода між сторонами стосовно використання даного веб-сайту.

Політика Конфіденційності

Менеджер зі збору данихPolyglotClub.com, далі іменований як « PolyglotClub » або « PolyglotClub.com », «ми» або «нас».

На наступній сторінці ви знайдете юридичну інформацію щодо PolyglotClub та як зв’язатися з нами щодо будь-якого запиту:


https://polyglotclub.com/legal

Загальна інформаціяPolyglotClub пропонує послугу для підключення людей, які бажають вивчати мови, та послуги онлайнових мовних курсів (надалі – «Послуги»), доступ до яких можна отримати з веб-сайту https://PolyglotClub.com (надалі – «Сайт»).

У цьому контексті PolyglotClub зобов’язується поважати конфіденційність користувачів.

PolyglotClub докладає всіх зусиль для захисту конфіденційності зібраних Даних і поважає національне законодавство, пов’язане зі збором та обробкою Даних, а також European Regulation 2016/679 ,

відомий як General Data Protection Regulation (надалі: « GDPR »).

У цій політиці щодо використання персональних даних (надалі – «Політика конфіденційності») детально PolyglotClub щодо збору особистої інформації (надалі – «Дані») після консультації з Сайтом, розміщення замовлення, запит на інформацію та виконання Послуг із Сайту чи Платформи або за допомогою будь-яких інших електронних засобів зв’язку.

Під «використанням персональних даних» ми маємо на увазі будь-яку обробку даних, які можуть ідентифікувати вас як фізичну особу.
З іншого боку, дані, зібрані PolyglotClub у контексті дослідження знання мови (зокрема, з метою вдосконалення тестів, які пропонуються користувачам), є анонімними і призначені виключно для створення анонімної глобальної статистики.

Ці дані не підлягають будь-якій індивідуальній обробці, і тому не підпадають під дію Політики конфіденційності. Дані, які ми збираємо, конкретно визначені в розділі «Збір даних», який ми пропонуємо вам уважно прочитати.

PolyglotClub прагне поважати вашу конфіденційність і надавати вам якомога більше інформації, щоб ви могли контролювати те, що відбувається з вашими Даними.

Тому нижче ви знайдете додаткову інформацію про дані, які ми збираємо, чому ми їх збираємо, як довго ми їх зберігаємо, ваші права на конфіденційність та як ви можете ними скористатися.

Збір данихPolyglotClub збирає дані про різні типи користувачів, які можуть поєднувати різні профілі:

Звичайні користувачі, які переглядають Сайт без добровільної передачі даних PolyglotClub (надалі – «Користувач»).

Особи, які активно висловлюють свою зацікавленість у придбанні Послуг і добровільно передають Дані PolyglotClub (далі – «Зацікавлені сторони»).

Це може включати:
- Користувач, який повідомляє свою адресу електронної пошти, щоб мати можливість провести безкоштовний тест, що пропонується Послугами (надалі «Тестувальник»)
- Користувач, який створює обліковий запис клієнта для розміщення замовлення на Послуги (далі – «Клієнт»)
- Кінцевий одержувач Послуг (надалі – «Студент»)


Нижче ви знайдете різні типи даних, які ми збираємо, які можна збирати сукупно:

Дані збираються автоматично


Дані, які збираються автоматично під час кожного доступу до Сайту будь-яким Користувачем:

- IP-адреса
- Дата і час доступу до сайту
- Сторінки переглянуто
- Тип використовуваного браузера
- Платформа та/або операційна система, встановлена на пристрої (комп'ютер, планшет, смартфон)
- Пошукова система та ключові слова, які використовуються для пошуку сайту


Дані, надані Заінтересованими сторонами


Дані, надіслані PolyglotClub Зацікавленими сторонами, які дозволяють нам зв’язуватися з вами та надавати Послуги:
- Ім'я користувача
- Пароль
- Адреса електронної пошти
- День народження
- Вік
- Місто
- Країна
- Адреса
- ЗІП код
- Телефонний номер
- Ідентифікаційні номери програмного забезпечення для миттєвих повідомлень: ICQ, MSN, AIM, Yahoo, Skype, Gtalk
- стать (необов'язково)
- розмовні мови (вивчення мов або викладання мов)

Дані, пов’язані з вашими замовленнями послуг PolyglotClub


Дані, зібрані Зацікавленими Сторонами, коли вони зв’язуються з нами (зокрема, електронною поштою), щоб запропонувати найкращі послуги (для виконання Послуг, які стосуються вас, або в рамках передконтрактних заходів)
Інформація, яка збирається автоматично, коли Студент або Клієнт використовує Сайт або Платформу:
- Операційні дії (які записуються у визначений файл у формі «журналу»), включаючи логін Користувача, виконані функції, час виконання або «мітку часу», а також робочу станцію, яка використовується через IP-адресу Користувача

- Підключення до платформи курсу

PolyglotClub використовує ваші Дані лише в обсязі, необхідному для цілей, для яких вони були отримані.

Для яких цілей і на якій правовій основі ми використовуємо ваші Дані?PolyglotClub використовує ваші Дані для різних цілей; у цьому контексті щоразу ми використовуємо лише ті дані, які необхідні для досягнення наміченої мети.


Ми використовуємо Дані, коли це необхідно:

- У контексті підготовки контракту, його виконання або його розірвання ( Article 6.1.b. GDPR ).

Наприклад, щоб надати вам запитані Послуги, відповісти на запитання, які у вас виникли про Послуги, запитати вашу думку про Послуги та оптимізувати пошук, коли ви знаходитесь на нашому Сайті.


- Дотримуватись юридичних та нормативних положень, на які поширюється PolyglotClub Article 6.1.c GDPR ).

- Виходячи з наших законних інтересів, забезпечуючи в таких випадках їх баланс із повагою до вашої конфіденційності, зокрема, якщо ви неповнолітні (див. розділ «Обробка даних, пов’язаних із дітьми») ( Article 6.1.f. GDPR ).
Таким чином, ми можемо використовувати контактні дані зацікавлених сторін з метою інформування, реклами та маркетингу продуктів і послуг PolyglotClub

Зокрема, це дозволяє нам:
- Надішліть вам нашу розсилку
- Пропонувати вам нові продукти, послуги або спеціальні кампанії, які можуть вас зацікавити (поштою, телефоном, електронною поштою або через соціальні мережі)
- Надсилати вам рекламні пропозиції
Нарешті, PolyglotClub може збирати та використовувати дані з вашої згоди, якщо він має намір надсилати вам рекламні повідомлення, за умови, що вас ще немає в списку зацікавленої сторони.

У цьому контексті ви можете в будь-який час попросити скасувати підписку на ці рекламні повідомлення.

Кому ми можемо передати ваші Дані?Ми передаємо ваші Дані третім сторонам лише тоді, коли:
- Це необхідно для належного виконання наших послуг
- Необхідно виконати юридичний обов'язок
— Ви даєте нам дозвіл

Для того, щоб виконувати наші Послуги, ми можемо надавати субпідряд, повністю або частково, деякі з наших завдань технічним субпідрядникам, наприклад, ІТ-компанії з метою розміщення Сайту та зберігання Даних і резервних копій.

Ми гарантуємо, що субпідрядники обробляють ваші дані так само, як ми; тобто безпечно, шанобливо та відповідально; і ми надаємо відповідні договірні гарантії для цього.

PolyglotClub вимагає від своїх субпідрядників дотримуватись законодавства про захист даних та надавати достатні гарантії щодо впровадження відповідних технічних та організаційних заходів, щоб використання даних відповідало вимогам чинного законодавства про захист даних та гарантувало захист ваших прав .

Ваші праваПраво доступу


Ви маєте право переглядати свої Дані в будь-який час безкоштовно.

Право на виправлення


Ви маєте право вимагати виправлення неправильних Даних і видалення невідповідних Даних або Даних, які більше не потрібні.

Право на стирання


Коли ви більше не хочете, щоб ваші Дані використовувалися, і запитаєте їх видалення, ми продовжимо видалення ваших Даних з нашої бази даних.

Необхідно враховувати, що не завжди можливо видалити всі запитувані персональні дані,
наприклад, коли його обробка необхідна для встановлення, здійснення або захисту законних прав,
або тому, що судові органи вимагають збереження таких Даних.
Ви отримаєте додаткову інформацію з цього питання, якщо буде потрібно, у відповіді на ваш запит.

Право на перенесення даних


У міру необхідності, ви також матимете право на перенесення ваших Даних на умовах, передбачених чинним законодавством про захист даних. Звертаємо вашу увагу на той факт, що перенесення даних можливе лише для Даних, які ви самі надали PolyglotClub на підставі дозволу або договору. Таким чином, це право на переносимість застосовується лише до даних клієнта та студента.

Право на заперечення проти обробки ваших даних


Що відбувається, коли ви не бажаєте або більше не бажаєте отримувати будь-яку форму комерційного спілкування? Ви залишаєте за собою право заперечувати проти використання ваших персональних даних для цілей прямого маркетингу без наведення обґрунтування. З цією метою ви можете в будь-який час попросити скасувати підписку на ці рекламні повідомлення.

Право на обмеження використання


Нарешті, ви залишаєте за собою право обмежити використання ваших Даних PolyglotClub відповідно до чинного законодавства про захист даних.

Реалізація ваших прав


Ви маєте можливість скористатися переліченими вище правами в будь-який час, зв’язавшись з нами через наступну сторінку:

https://polyglotclub.com/legal

Як довго ми зберігаємо ваші дані?Ми не можемо зберігати ваші Дані понад час, необхідний для досягнення цілей, для яких вони збираються.

PolyglotClub може використовувати контактну інформацію зацікавлених сторін, щоб ідентифікувати останніх і інформувати їх про нові продукти PolyglotClub та акції протягом 2 років.

Нагадування: ви можете в будь-який час попросити скасувати підписку на ці рекламні повідомлення.

Після закінчення термінів зберігання, описаних вище, персональні дані будуть видалені або зроблені анонімними, за винятком випадків, коли їх зберігання є юридичним обов’язком, зокрема у випадку дотримання обов’язку зберігати документи для цілей бухгалтерського обліку та оподаткування.

БезпекаМи розробили адаптовані технічні та організаційні правила безпеки, щоб запобігти знищенню, втраті, фальсифікації, модифікації, несанкціонованому доступу та випадковому розголошенню третім сторонам та будь-якому іншому несанкціонованому обробці Даних.

Наприклад, PolyglotClub безпечно синхронізує бази даних, що містять дані користувача або клієнта, на трьох різних фізичних опорах у різних місцях.

Щоб захистити всю систему від вірусів і порушень безпеки, системне програмне забезпечення та пакети прикладного програмного забезпечення оновлюються, як тільки доступне оновлення безпеки.

На кожному сервері встановлено брандмауер, який налаштовує наш мережевий адміністратор для захисту від будь-яких зовнішніх атак. Доступ до серверів також обмежений приватно-відкритим ключем, причому приватний ключ зашифрований (DES 256).

Нарешті, окремий комп’ютер кожного PolyglotClub оснащено автоматично оновлюваним професійним антивірусом.

Крім того, розробники або співробітники, які працюють над інфраструктурою, оснащені комп’ютером, який має повністю зашифрований жорсткий диск.

У разі витоку даних із несприятливими наслідками для ваших Даних, ви особисто повідомлені за обставин та у строки, передбачені законодавством.

Щоб забезпечити безпеку ваших Даних, радимо вам:
- Не розголошуйте свій пароль третім особам
- Регулярно змінюйте пароль
- Переконайтеся, що доступ до вашого комп’ютера/планшета/смартфона захищений

Ви несете повну відповідальність за свій обліковий запис клієнта та наслідки його використання, а також за будь-яку інформацію, яку ви повідомляєте PolyglotClub .

PolyglotClub не несе відповідальності за шкоду, заподіяну через помилкову, неповну або шахрайську інформацію, яку ви нам надаєте.

Гарантія конфіденційності телекомунікаційВся передача персональних даних буде зашифрована через сторінки «https».

В основному це стосується всіх інструментів адміністратора (керування сервером, доступ до бази даних, доступ до сервера).

Весь зв’язок між серверами шифрується за допомогою технології TLS, а доступ до сервера здійснюється через зашифровані з’єднання SSH та VPN.

Це гарантує високий рівень безпеки та конфіденційності даних.

Крім того, всі паролі користувачів і наглядачів зашифровані в нашій базі даних і не можуть бути прочитані ззовні або всередині PolyglotClub .

Посилання на сторонні сайтиМи хотіли б зазначити, що наш веб-сайт може містити посилання на сторонні сайти, а деякі з наших послуг можуть надавати вам доступ до сторонніх служб (наприклад, соціальних мереж).

Ми не контролюємо, як сторонні сайти та служби обробляють ваші Дані.

Ми не перевіряємо сторонні сайти та служби, і ми не несемо відповідальності за ці сторонні сайти та послуги чи їхню практику щодо захисту ваших Даних.

Ми запрошуємо вас уважно ознайомитися з політикою обробки даних сторонніх сайтів, до яких ви отримуєте доступ з нашого сайту.

Обробка даних, пов’язаних з дітьмиМи не збираємо навмисно особисту інформацію від дітей віком до 16 років без явного дозволу батьків або опікунів.

У випадку, якщо ми випадково зібрали інформацію про дітей віком до 16 років, ми вживемо заходів для видалення даних якомога швидше, якщо ми не зобов’язані зберігати цю інформацію за законом.

Зміни до Політики конфіденційностіPolyglotClub може періодично змінювати цю Політику конфіденційності, зокрема у разі змін законодавства.

Тому ми запрошуємо вас завжди переглядати останню версію Політики конфіденційності на нашому веб-сайті:


https://polyglotclub.com/policies

Якщо ви хочете зв’язатися з PolyglotClub щодо цієї Політики конфіденційності (наприклад, щоб скористатися своїми правами або подати скаргу щодо обробки ваших Даних), ви можете зробити це на наступній сторінці:

https://polyglotclub.com/legal

Не соромтеся звертатися до нас, якщо ви вважаєте, що ми неправильно обробили ваші дані.

Ми зробимо все можливе, щоб якомога швидше виконати ваш запит.

Якщо ви залишилися незадоволені нашою відповіддю, ви також можете зв’язатися з нами безпосередньо та подати скаргу до органу захисту даних.

Наглядовий орган за захистом даних у Франції


CNIL
https://www.cnil.fr
CNIL – 3 Place de Fontenoy – TSA 80715 – 75334 PARIS CEDEX 07.

ПОЛІТИКА щодо файлів cookieЗагальна інформаціяЦя політика керування файлами cookie спрямована на надання максимально чіткої та повної інформації про файли cookie, які ми використовуємо, та їх призначення.

Ми також запрошуємо вас ознайомитися з нашою Політикою конфіденційності, щоб дізнатися про правила, які застосовуються до захисту персональних даних.

Файл cookie – це невеликий файл даних, який зберігається на жорсткому диску вашого комп’ютера, планшета або смартфона, коли ви відвідуєте веб-сайт.

Файл cookie розміщується на вашому пристрої сервером, на якому розміщено веб-сайт.

Сервер розпізнає ваш пристрій, коли ви повертаєтеся на відповідний сайт через унікальний ідентифікаційний номер файлу cookie.

Існують різні типи файлів cookie, які класифікуються за походженням, функціями та терміном служби.

Які типи файлів cookie ми використовуємо?- Основні файли cookie: ці файли cookie гарантують, що ви можете переглядати наші веб-сайти та програми, а також використовувати функції (наприклад, кошик для покупок і ваші налаштування конфіденційності).
- Функціональні файли cookie: ці файли cookie полегшують роботу наших веб-сайтів і програм і забезпечують персоналізований перегляд, наприклад, зберігаючи імена для входу, паролі та параметри, такі як налаштування мови. Ці зашифровані файли cookie встановлюються безпосередньо PolyglotClub протягом одного року.
- Аналізаційні та рекламні файли cookie: ці файли cookie збирають дані про використання нашого сайту та платформи, наприклад кількість відвідувачів, популярні веб-сторінки та час, який користувачі проводять на певній сторінці. З цією метою ми використовуємо файли cookie третіх сторін для статистичних і маркетингових цілей, таких як Google Analytics, Google Universal Analytics, Google Tag Manager і Facebook.


Ці файли cookie містять інформацію, яку ми використовуємо для обробки ваших запитів та покращення наших послуг в Інтернеті.

Ви можете контролювати або забороняти зберігання файлів cookie.

Зауважте, що веб-сайт може працювати не так добре після зміни налаштувань.

Якщо ви хочете дізнатися більше про контроль та керування файлами cookie, відвідайте сайт https://www.allaboutcookies.org .