Kasutustingimused & Privaatsuspoliitika


Kasutustingimused

Tere PolyglotClub.com, online teenus, mis võimaldab praktiseerida võõrkeeli ning vahetada keeles. Saades PolyglotClub.com liige ning kasutades PolyglotClub.com Service, siis nõustute ja nende kasutustingimused. Kui te ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te registreerima PolyglotClub.com

Registreerimine

Registreeruda PolyglotClub.com ja saada PolyglotClub.com liige tuleb täita kõik kohustuslikud väljad registreerimise vormid õiget ja täpset teavet.

Kasutamine PolyglotClub.com Service

Protokoll PolyglotClub.com ​​Service on mõeldud isiklikuks ning mitteäriliseks kasutamiseks. See ei ole kasutada ametialaseks või ärilistel ends.You ei pruugi teha märkusi või esitada mis tahes sisu, mis on või võib olla ebaseaduslik, lubamatu, vastupidiselt PolyglotClub.com 's eesmärk, seaduste ja määruste kehtivad või hea moraalinormide. Sa ei mainimast PolyglotClub.com isiklikke andmeid nagu e-posti aadress, telefoninumber jms võimaldab PolyglotClub.com liige pöörduda teise PolyglotClub.com liige kasutamata PolyglotClub.com Service.While PolyglotClub.com keelab sellise sisuga ja materjale, saate aru ja nõustute, et hoolimata võivad kokku puutuda sellise sisu või materjale ja et te kasutate PolyglotClub.com Service omal riisikol. PolyglotClub.com jätab endale õiguse kustutada mistahes sisu või materjale, mis PolyglotClub.com määrab riku või rikkuda mis tahes osapoole intellektuaalse omandi muid varalisi õigusi või nende kasutustingimused.

Piirangud kasutamine

Materjal on PolyglotClub.com ei tohi kopeerida, levitada, uuesti avaldada, üles laadida, postitatud, ega edastada ühelgi viisil ilma eelneva kirjaliku nõusolekuta PolyglotClub.com .Modification või kasutada materjale mingil muul eesmärgil rikub PolyglotClub.com 's intellektuaalomandi õigused. Materjal selles veebileht on ette nähtud seaduslikel eesmärkidel ainult. Omandiõigust ega intellektuaalse omandi õigusi üle, aga jäävad PolyglotClub.com, kes omab täielikku ja terviklikku title.You ei tohi kopeerida ega edasta käesoleva veebilehe sisu elektrooniliselt või paberkandjal. Sa ei või muuta selle veebilehe sisu mis tahes viisil. Kui olete huvitatud, kasutades sisu sellel veebilehel mis tahes viisil, välja arvatud, nagu eespool kirjeldatud, võtke PolyglotClub.com kasutades meie tagasiside vormi

Vastutuse piiramine

PolyglotClub.com ei vastuta kahjude või tekitatud kahju, sealhulgas, kuid mitte ainult, mis tahes suutmatus täita, viga, tegevusetus, katkemine, puudus, viivitus põhi-, arvutiviiruse või rikkest. PolyglotClub.com ei vastuta kahjude ega vigastusi, sealhulgas, kuid mitte ainult, eriliste või tulenevate kahjude, mis tulenevad kasutamise või võimetus kasutada, materjalide sellel saidil, isegi kui on hooletuse või {1 } on teavitatud selliste kahjude võimalusest või mõlemad. Ülaltoodud piirang või välistamine ei pruugi teie jaoks kehtida sel määral, et kohaldatava õiguse ei pruugi lubada piiramine või vastutust juhuslike või põhjuslike kahjude eest. PolyglotClub.com 's kogu vastutus teid kõiki kahjude, kahjustuste ja põhjused tegutsema (leping, lepinguväline kahju eest (sealhulgas, hooletus), või muul viisil) ei tohi olla suurem kui summa, mida makstakse juurdepääsu sellele saidile. Ühtegi makset suunas siis tuleb teha PolyglotClub.com.

Omand tagasiside

Kõik märkused, ettepanekud, ideed, graafika, või muud teavet edastatakse PolyglotClub.com selle saidi kaudu igavesti vara PolyglotClub.com. PolyglotClub.com ei vaja ravida tagasisidet konfidentsiaalsena, ja ei vastuta ideid oma äri (sealhulgas ilma piiranguteta, toote või reklaam ideid) ja ei kanna vastutust tõttu sarnasusi, mis võivad ilmuvad tulevikus PolyglotClub.com operatsioone. Ilma piiranguteta, PolyglotClub.com on ainuomandisse kõigi praeguste ja tulevaste olemasolevaid õigusi tagasisidele liiki või laadi kõikjal. Välja arvatud alltoodud juhtudel käesolevas lõikes PolyglotClub.com on õigus kasutada tagasisidet kaubanduslikul või muul otstarbel ilma mingite hüvitiste teie või mõni muu isik tagasiside saatmist. Isikuandmeid, mis võib saabus see sait on ette vabatahtlikult külastaja selles kohas. See teave on asutusesiseseks kasutamiseks ainult ja ei ole müüdav või muul viisil üle kolmandatele isikutele PolyglotClub.com või muud üksused, kes ei ole tehingus osaleva sellele saidile. Te tunnistate, et olete vastutav mis tahes materjalist saadate, ja sa ei ole PolyglotClub.com, on täielik vastutus sõnumit, kaasa arvatud selle seaduslikkuse, usaldusväärsuse sobivust, originaalsus, ja autoriõigusega.

lahtiütlemine

Materjal selles kohas võiks sisaldada tehnilisi ebatäpsusi või trükivigu. PolyglotClub.com võib teha muudatusi või parandusi igal time.The materjale sellel veebilehel pakutakse \ 'nagu on \' ja ilma igasuguse tagatiseta otsese või kaudse, et maksimaalselt lubatud ulatuses vastavalt kehtivatele seadustele. PolyglotClub.com loobub igasugusest või kaubandusliku sobivuse või teatud otstarbeks. PolyglotClub.com ei garanteeri, et funktsioonid sisalduvate materjalide või tarkvara katkematut ega vigadeta. PolyglotClub.com ei õigusta ega tee avaldusi seoses kasutamise või kasutamise tulemusena materjali selle koha poolest õigsuse, täpsuse, usaldusväärsuse, või muul viisil. Sa (ja mitte PolyglotClub.com) kannab kõik kulud, kõik vajalikud hooldus, remont ja parandus. Ülaltoodud tõrjutuse ei käi, siis sel määral, et kohaldatava õiguse ei pruugi võimaldada arvatud eeldatavad garantiid.

Muudatused PolyglotClub.com kasutustingimused

PolyglotClub.com endale õiguse muuta kasutustingimused aeg-ajalt ette teatamata. Te olete vastutav korrapäraselt läbi nende tingimustega, et saada teada mis tahes muudatustest. Olemasolu liikmesriikide kohta PolyglotClub.com eeldab täielikku nõustumist kõigi parandusi või muudatusi nende kasutustingimused.

Käesoleva lepingu lõpetamine

PolyglotClub.com või siis võib käesoleva lepingu lõpetada mis tahes ajal. PolyglotClub.com võib käesoleva lepingu lõpetada kohe ette teatamata, kui oma äranägemisel, te rikute mis tahes tingimus selle lepingu.

Mitmesugused detailid

Kui osa neist Tingimused on ebaseaduslik, kehtetu või täitmisele pööratav, siis see osa, loetakse lahutatavad ja see ei mõjuta kehtivust ja rakendatavust ega ülejäänud sätted. Võimalik tõendeid kasutada seda veebilehte ebaseaduslikel eesmärkidel antakse õiguskaitseorganitele. See on kogu poolte kokkuleppel, mis on seotud käesoleva veebisaidi kasutamisest.

Privaatsuspoliitika

Andmete kogumise haldurPolyglotClub.com, edaspidi ' PolyglotClub ' või ' PolyglotClub.com ', 'meie' või 'meie'.

Järgmiselt lehelt leiate juriidilist teavet, mis puudutab PolyglotClub ja kuidas meiega mis tahes päringu korral ühendust võtta:


https://polyglotclub.com/legal

Üldine informatsioonPolyglotClub pakub teenust inimeste ühendamiseks, kes soovivad keeli õppida, ja veebipõhiseid keelekursuste teenuseid (edaspidi 'teenused'), millele pääseb juurde veebisaidilt https://PolyglotClub.com (edaspidi 'sait').

Selles kontekstis on PolyglotClub võtnud endale kohustuse austada kasutajate privaatsust.

PolyglotClub kõik endast oleneva, et kaitsta kogutud andmete konfidentsiaalsust ja järgida nii andmete kogumise ja töötlemisega seotud riiklikke õigusakte kui ka European Regulation 2016/679 ,

tuntud kui General Data Protection Regulation (edaspidi: ' GDPR ').

See isikuandmete kasutamise poliitika (edaspidi 'privaatsuspoliitika') kirjeldab üksikasjalikult ettevõtte PolyglotClub tavasid seoses isikuandmete (edaspidi 'andmed') kogumisega pärast saidiga tutvumist, tellimusi, teabe küsimist ja teenuste osutamist saidilt või platvormilt või mõne muu elektroonilise sidevahendi kaudu.

„Isikuandmete kasutamise“ all peame silmas igasugust andmete töötlemist, mille abil saab teid füüsilise isikuna tuvastada.
Teisest küljest on PolyglotClub keeleoskuse uuringu raames kogutud andmed (eriti kasutajatele pakutavate testide täpsustamiseks) anonüümsed ja mõeldud ainult anonüümse globaalse statistika tegemiseks.

Neid andmeid ei töödelda individuaalselt ja seetõttu ei kehti neile privaatsuspoliitika. Andmed, mida me kogume, on konkreetselt määratletud jaotises „Andmete kogumine”, mida palume teil hoolikalt lugeda.

PolyglotClub on võtnud endale kohustuse austada teie privaatsust ja anda teile võimalikult palju teavet, mis võimaldab teil kontrollida, mis teie andmetega juhtub.

Seetõttu leiate altpoolt lisateavet kogutavate andmete kohta, miks me neid kogume, kui kaua me neid säilitame, teie privaatsusõigusi ja kuidas saate neid kasutada.

Andmete koguminePolyglotClub kogub andmeid erinevat tüüpi kasutajate kohta, kes võivad kombineerida erinevaid profiile:

Tavakasutajad, kes sirvivad saiti ilma vabatahtlikult kasutajale PolyglotClub andmeid edastamata (edaspidi 'kasutaja').

Isikud, kes väljendavad aktiivselt oma huvi teenuste ostmise vastu ja edastavad vabatahtlikult andmeid ettevõttele PolyglotClub (edaspidi 'huvitatud isikud').

See võib hõlmata järgmist:
- kasutaja, kes edastab oma e-posti aadressi, et saaks teha teenuste pakutavat tasuta testi (edaspidi 'testija')
- kasutaja, kes loob kliendikonto teenuste tellimuse esitamiseks (edaspidi 'klient')
- Teenuste lõplik saaja (edaspidi „üliõpilane“)


Allpool leiate erinevat tüüpi andmeid, mida me kogume ja mida saab koguda kumulatiivselt.

Andmed kogutakse automaatselt


Andmed, mis kogutakse automaatselt iga kasutaja saidile juurdepääsu ajal:

- IP-aadress
- saidile juurdepääsu kuupäev ja kellaaeg
- Lehekülgi sirvitud
- Kasutatava brauseri tüüp
- seadmesse installitud platvorm ja/või operatsioonisüsteem (arvuti, tahvelarvuti, nutitelefon)
- saidi leidmiseks kasutatud otsingumootor ja märksõnad


Huvitatud isikute edastatud andmed


PolyglotClub -le edastatud andmed, mis võimaldavad meil teiega ühendust võtta ja teenuseid osutada:
- Kasutajanimi
- Parool
- E-posti aadress
- Sünnikuupäev
- Vanus
- Linn
- Riik
- Aadress
- Postiindeks
- Telefoninumber
- Kiirsuhtlustarkvara identifitseerimisnumbrid: ICQ, MSN, AIM, Yahoo, Skype, Gtalk
- sugu (valikuline)
- kõnekeeled (keelte õppimine või keelte õpetamine)

Teie teenuse PolyglotClub teenuste tellimustega seotud andmed


Huvitatud isikute kogutud andmed, kui nad võtavad meiega ühendust (eelkõige meili teel), et pakkuda parimaid võimalikke teenuseid (teid puudutavate teenuste osutamiseks või lepingueelsete meetmete osana)
Teave, mida kogutakse automaatselt, kui üliõpilane või klient saiti või platvormi kasutab:
- Tegevustoimingud (mis salvestatakse määratud faili 'logi' kujul), sealhulgas kasutaja sisselogimine, käivitatud funktsioonid, täitmise aeg või 'ajatempel' ja kasutaja IP-aadressi kaudu kasutatav tööjaam

- Ühendused kursuse platvormiga

PolyglotClub kasutab teie andmeid ainult ulatuses, mis on vajalik nende eesmärkide saavutamiseks, milleks need hankiti.

Millistel eesmärkidel ja mis õiguslikul alusel me teie andmeid kasutame?PolyglotClub kasutab teie andmeid erinevatel eesmärkidel; selles kontekstis kasutame iga kord ainult neid andmeid, mis on kavandatud eesmärgi saavutamiseks hädavajalikud.


Kasutame andmeid, kui see on vajalik:

- Lepingu ettevalmistamise, täitmise või lõpetamise kontekstis ( Article 6.1.b. GDPR ).

Näiteks selleks, et pakkuda teile nõutud teenuseid, vastata küsimustele, mis teil on teenuste kohta, küsida teilt arvamust teenuste kohta ja optimeerida teie otsinguid, kui olete meie saidil.


- Et järgida juriidilisi ja regulatiivseid sätteid, millele PolyglotClub kehtib ( Article 6.1.c GDPR ).

- Meie õigustatud huvide alusel tagame sellistel juhtudel nende tasakaalustamise teie privaatsuse austamisega, eriti kui olete alaealine (vt jaotist „Lastega seotud andmete käsitlemine“) ( Article 6.1.f. GDPR ).
Seega võime kasutada huvitatud osapoolte kontaktandmeid teabe, reklaamimise ja PolyglotClub toodete ja teenuste turundamise eesmärgil.

Täpsemalt võimaldab see meil:
- Saada teile meie uudiskiri
- Pakkuda teile uusi tooteid, teenuseid või erikampaaniaid, mis teile tõenäoliselt huvi pakuvad (posti teel, telefoni teel, e-posti teel või suhtlusvõrgustike kaudu)
- Saatke teile sooduspakkumisi
Lõpuks võib PolyglotClub koguda ja kasutada teie nõusolekul andmeid teile reklaamsõnumite saatmiseks, eeldusel, et te pole veel huvitatud osapoole loendis.

Sellega seoses võite igal ajal taotleda nende reklaamsõnumite tellimusest loobumist.

Kellele saame teie andmeid edastada?Edastame teie andmeid kolmandatele isikutele ainult siis, kui:
- See on vajalik meie teenuste nõuetekohaseks teostamiseks
- On vaja täita juriidilist kohustust
- Sa annad meile volituse

Oma teenuste osutamiseks võime osade või osade ülesannete täitmiseks alltöövõtulepingu sõlmida tehniliste alltöövõtjatega, näiteks IT-ettevõttega, et majutada saiti ning säilitada andmeid ja varukoopiaid.

Tagame, et alltöövõtjad käitlevad teie andmeid samal viisil nagu meie; see tähendab turvalisel, lugupidaval ja vastutustundlikul viisil; ja me anname selle kohta piisavad lepingulised garantiid.

PolyglotClub oma alltöövõtjatelt andmekaitsealaste õigusaktide järgimist ja piisavate tagatiste andmist asjakohaste tehniliste ja organisatsiooniliste meetmete rakendamise kohta, et andmete kasutamine vastaks kehtivate andmekaitsealaste õigusaktide nõuetele ja tagaks teie õiguste kaitse. .

Teie õigusedJuurdepääsuõigus


Teil on õigus oma Andmeid igal ajal tasuta tutvuda.

Õigus parandusele


Teil on õigus nõuda ebaõigete andmete parandamist ja ebasobivate või mittevajalike andmete kustutamist.

Kustutamise õigus


Kui te ei soovi enam, et teie andmeid kasutataks ja taotlete nende kustutamist, kustutame teie andmed oma andmebaasist.

Tuleb arvestada, et kõiki nõutud isikuandmeid ei ole alati võimalik kustutada,
näiteks kui selle töötlemine on seaduslike õiguste kehtestamiseks, teostamiseks või kaitsmiseks hädavajalik,
või seetõttu, et õigusasutused nõuavad selliste andmete säilitamist.
Vajadusel saate selle teema kohta lisateavet vastuses oma päringule.

Õigus andmete teisaldatavusele


Vajadusel on teil ka õigus oma andmete teisaldatavusele kohaldatavate andmekaitsealaste õigusaktidega sätestatud tingimustel. Juhime teie tähelepanu asjaolule, et andmete teisaldatavus on võimalik ainult nende andmete puhul, mille olete ise volituse või lepingu alusel PolyglotClub Seetõttu kohaldatakse seda teisaldamise õigust ainult kliendi ja üliõpilaste andmetele.

Õigus esitada vastuväiteid oma andmete töötlemisele


Mis saab siis, kui te ei soovi või ei soovi enam saada ühtegi kommertsteadaannet? Teil on õigus esitada vastuväiteid oma isikuandmete kasutamisele otseturunduse eesmärgil, ilma et peaksite seda põhjendama. Selleks võite igal ajal taotleda nende reklaamsõnumite tellimusest loobumist.

Kasutuspiirangu õigus


Lõpuks jätate endale õiguse piirata oma andmete kasutamist kuupäevaks PolyglotClub vastavalt kohaldatavatele andmekaitseseadustele.

Oma õiguste kasutamine


Teil on võimalus ülalloetletud õigusi igal ajal kasutada, võttes meiega ühendust järgmise lehe kaudu:

https://polyglotclub.com/legal

Kui kaua me teie andmeid säilitame?Me ei saa teie andmeid säilitada kauem kui aega, mis on vajalik nende kogumise eesmärkide täitmiseks.

PolyglotClub võib sellegipoolest kasutada huvitatud osapoolte kontaktteavet viimaste tuvastamiseks ja uutest PolyglotClub toodetest ja kampaaniatest teavitamiseks 2 aasta jooksul.

Meeldetuletus: võite igal ajal taotleda nende reklaamsõnumite tellimusest loobumist.

Ülalkirjeldatud säilitustähtaegade lõppedes isikuandmed kustutatakse või muudetakse anonüümseks, välja arvatud niivõrd, kuivõrd nende säilitamine on seadusest tulenev kohustus, eelkõige raamatupidamis- ja maksualaste dokumentide säilitamise kohustuse täitmise korral.

TurvalisusOleme välja töötanud kohandatud tehnilised ja organisatsioonilised turvareeglid, et vältida andmete hävimist, kaotsiminekut, võltsimist, muutmist, volitamata juurdepääsu ja juhuslikku avaldamist kolmandatele isikutele ning igasugust muud volitamata käitlemist.

Näiteks PolyglotClub sünkroonib turvaliselt kasutaja- või kliendiandmeid sisaldavad andmebaasid kolmel erineval füüsilisel toel erinevates asukohtades.

Kogu süsteemi kaitsmiseks viiruste ja turvarikkumiste eest uuendatakse süsteemitarkvara ja rakendustarkvarapakette kohe, kui turvavärskendus on saadaval.

Igasse serverisse on installitud tulemüür, mille meie võrguadministraator on konfigureerinud, et kaitsta mis tahes välise rünnaku eest. Juurdepääs serveritele on samuti piiratud privaat-avaliku võtmega, kusjuures privaatvõti on krüpteeritud (DES 256).

Lõpuks on iga PolyglotClub arendaja või töötaja individuaalne arvuti varustatud automaatselt värskendatava ja professionaalse viirusetõrjega.

Lisaks on infrastruktuuri kallal töötavad arendajad või töötajad varustatud arvutiga, millel on täielikult krüptitud kõvaketas.

Andmelekke korral, millel on teie andmetele kahjulikud tagajärjed, teavitatakse teid isiklikult seaduses sätestatud asjaoludel ja tähtaegadel.

Teie andmete turvalisuse tagamiseks soovitame teil:
- Ärge avaldage oma parooli kolmandatele isikutele
- Muutke oma parooli regulaarselt
- Veenduge, et juurdepääs teie arvutile/tahvelarvutile/nutitelefonile oleks turvaline

Vastutate ainuisikuliselt oma kliendikonto ja selle kasutamise tagajärgede eest, samuti mis tahes teabe eest, mille edastate ettevõttele PolyglotClub .

PolyglotClub ei vastuta kahju eest, mis on põhjustatud teie meile edastatud eksliku, puuduliku või petturliku teabe tõttu.

Telekommunikatsiooni privaatsuse garantiiKõik isikuandmete edastamised krüpteeritakse 'https' lehtede kaudu.

See puudutab peamiselt kõiki administraatori tööriistu (serverihaldus, juurdepääs andmebaasile, juurdepääs serverile).

Kogu serveritevaheline suhtlus on krüpteeritud TLS-tehnoloogia abil ning juurdepääs serverile toimub krüpteeritud SSH- ja VPN-ühenduste kaudu.

See tagab andmete kõrge turvalisuse ja konfidentsiaalsuse.

Lisaks on meie andmebaasis kõik kasutajate ja juhendajate paroolid krüptitud ning PolyglotClub ei saa neid väliselt ega sisemiselt lugeda.

Lingid kolmandate osapoolte saitideleSoovime juhtida tähelepanu sellele, et meie veebisait võib sisaldada linke kolmandate osapoolte saitidele ja mõned meie teenused võivad anda teile juurdepääsu kolmanda osapoole teenustele (nt sotsiaalvõrgustikud).

Meil ei ole kontrolli selle üle, kuidas kolmandate osapoolte saidid ja teenused teie andmeid töötlevad.

Me ei vaata üle kolmandate osapoolte saite ja teenuseid ning me ei vastuta nende kolmandate osapoolte saitide ja teenuste ega nende tavade eest seoses teie andmete kaitsega.

Kutsume teid üles hoolikalt lugema meie saidilt juurde pääsevate kolmandate osapoolte saitide andmetöötluseeskirju.

Lastega seotud andmete käsitlemineMe ei kogu tahtlikult isikuandmeid alla 16-aastastelt lastelt ilma vanema või eestkostja selgesõnalise loata.

Juhul, kui oleme tahtmatult kogunud teavet alla 16-aastaste laste kohta, võtame meetmed andmete kustutamiseks niipea kui võimalik, välja arvatud juhul, kui seadus on kohustatud seda teavet säilitama.

Privaatsuspoliitika muudatusedPolyglotClub võib seda privaatsuspoliitikat perioodiliselt muuta, eriti seadusandlike muudatuste korral.

Seetõttu kutsume teid alati tutvuma privaatsuspoliitika uusima versiooniga meie veebisaidil:


https://polyglotclub.com/policies

Kui soovite teenusepakkujaga PolyglotClub seoses selle privaatsuspoliitikaga ühendust võtta (näiteks selleks, et kasutada oma õigusi või esitada kaebus oma andmete käitlemise kohta), saate seda teha järgmise lehe kaudu:

https://polyglotclub.com/legal

Ärge kartke meiega ühendust võtta, kui arvate, et me ei ole teie andmeid asjakohaselt käsitlenud.

Anname endast parima, et teie taotlust võimalikult kiiresti täita.

Kui te ei jää meie vastusega rahule, võite meiega otse ühendust võtta ja esitada andmekaitseasutusele kaebuse.

Andmekaitse järelevalveasutus Prantsusmaal


CNIL
https://www.cnil.fr
CNIL – 3 Place de Fontenoy – TSA 80715 – 75334 PARIS CEDEX 07.

KÜPSISE EESKIRJADÜldine informatsioonKäesoleva küpsiste haldamise poliitika eesmärk on pakkuda võimalikult selget ja täielikku teavet meie kasutatavate küpsiste ja nende eesmärgi kohta.

Samuti kutsume teid lugema meie privaatsuspoliitikat, et saada teavet isikuandmete kaitse reeglite kohta.

Küpsis on väike andmefail, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel teie arvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kõvakettale.

Küpsise asetab teie seadmesse veebisaiti hostiv server.

Server tuvastab teie seadme küpsise kordumatu ID-numbri tõttu, kui naasete kõnealusele saidile.

Küpsiseid on erinevat tüüpi, mis on liigitatud päritolu, funktsiooni ja eluea alusel.

Mis tüüpi küpsiseid me kasutame?- Olulised küpsised: need küpsised tagavad, et saate sirvida meie veebisaite ja rakendusi ning kasutada funktsioone (nt ostukorv ja teie privaatsusseaded).
- Funktsionaalsed küpsised: need küpsised hõlbustavad meie veebisaitide ja rakenduste tööd ning võimaldavad isikupärastatud sirvimiskogemust, näiteks salvestades sisselogimisnimesid, paroole ja eelistusi, näiteks keeleseadeid. Need krüpteeritud küpsised installib otse PolyglotClub üheks aastaks.
- Analüüsi- ja reklaamiküpsised: need küpsised koguvad andmeid meie saidi ja platvormi kasutamise kohta, näiteks külastajate arv, populaarsed veebilehed ja kasutajate antud lehel veedetud aeg. Selleks kasutame statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel kolmandate osapoolte küpsiseid, nagu Google Analytics, Google Universal Analytics, Google Tag Manager ja Facebook.


Need küpsised sisaldavad teavet, mida kasutame teie taotluste töötlemiseks ja oma Interneti-teenuste täiustamiseks.

Saate kontrollida või keelata küpsiste salvestamist.

Pange tähele, et veebisait ei pruugi pärast seadete muutmist nii hästi toimida.

Kui soovite küpsiste juhtimise ja haldamise kohta lisateavet, külastage saiti https://www.allaboutcookies.org .