pagalba

NEW ARTICLE

Kas yra PolyglotClub Šalis / Regionas administratorius Filosofija?Mūsų filosofija PolyglotClub yra sukurti, palaikyti ir plėtoti kalbinius ir kultūrinius mainus per aktyvų dalyvavimą.
Taigi turėtų būti šalies Administratoriai (CA), ir regionas Administratoriai (RA) filosofija.
Mes tikime, kad nariai gali tapti protingas kalbų besimokantiems, taip pat geriau asmenys, o taip pat smagiai.
Šalis / Regionas administratoriaus tikslas yra suteikti nariams geriausias partneris rungtynes, žinios ir įgūdžių mokymą, kaip įmanoma.
Jie turės paramą iš visos PolyglotClub bendruomenės, taip pat žinių iš valdžios institucijų Glottology, kultūros studijų, ir didaktikos srityse.
Kas Šalis / Regionas administratorius yra įvykdyti yra naudinga daugelyje skirtingų lygių.
Jie turi stengtis gerinti biuro nario kalbinius įgūdžius ir žinias apie užsienio kultūras.
Dar, tai neturėtų būti įgyvendinta bet kurio kito nario savikaina.
Kiekvienas abonentas turi turėti galimybę veikti kartu ir gerinti.
CA / Regionas administratorius patinka tai visi aukščiau jokio kito atlygio, nei asmeninio pasitenkinimo, gautais iš šių biržose.
Kaip kompensaciją, Šalis / Regionas administratorius turi teisę į specialią statuso PolyglotClub ir turi būti laikomas labai jų įsipareigojimo visam PolyglotClub visuomenėje.
Be to, Šalis / Regionas administratorius turi galėti naudoti savo poziciją asmeniniam ir profesiniam augimui.
Tai turi būti sudarytos per privilegijuota naudojimo PolyglotClub laiškas galvos popieriaus ir vardiniai vizitines korteles.
Galiausiai Šalis / Regionas administratorius gali tikėtis visapusiškos paramos iš mūsų pasaulinį tinklą visų jų atskirų pastangų, kai jis suderinamas su jų pareigomis ir su PolyglotClub politiką.
Sėkmė nebus matuojamas kalbų Šalis / Regionas administratorius kalbėti skaičių, arba iš viso narių skaičiaus jie dalyvavusių, bet kiekvieno individo gerėjimo.
Norėdami tai padaryti, Šalis / Regionas administratorius turi būti moderatoriai moderatoriai, siekiant įteigti pagrindines etikos ir bendrąjį gėrį visų PolyglotClub dalyviams.
CA / Regionas administratorius paprastai turi labai aukštą išsaugojimą su mūsų nariais metai po metų.
PolyglotClub saugo savo narių interesus pirmiausia.
Tai reiškia, kad Šalis / Regionas administratorius vyks reguliariai reguliaraus susitikimus patogiose vietose, ir kuo geresnėmis sąlygomis.
CA / Regionas administratorius turi stengtis skatinti kiekvieną atskirą susitikimą, nepriklausomai nuo jų asmeninių darbotvarkę arba naudos.
Be to, Šalis / Regionas administratorius aktyviai pakelti PolyglotClub ir plėtoti keitimąsi tarp tiek daug asmenų, kaip įmanoma.
Štai kodėl PolyglotClub didžiuojasi patikėti, kad tai yra vienas iš geriausių esamų svetainių skatinančias kalbas ir kultūras visame pasaulyje.

Related topics:

Comments