Pomoc

NEW ARTICLE

Co je PolyglotClub Country / Region Administrator filozofie?Naší filozofií v PolyglotClub je vytvořit, udržovat a rozvíjet jazykové a kulturní výměny v rámci aktivní účasti.
Proto by měla být filozofie Země správců (CA), a oblast správci (RA).
Domníváme se, že členové mohou stát vnímavější studenti cizích jazyků, stejně jako lepší jednotlivci, a zároveň baví.
Cílem Země / Region správce je poskytnout členům nejlepší partner odpovídá, znalosti, dovednosti a školení, jak je to možné.
Budou mít podporu z celého PolyglotClub komunity, stejně jako odborné znalosti ze strany příslušných orgánů v oblasti Glottology, kulturních studií, a didaktiky.
Co Country / Region Administrátor dosažení je prospěšný na mnoha různých úrovních.
Budou usilovat o posílení jazykové dovednosti členů, a znalost cizích kultur.
Přesto, to by nemělo být prováděna na úkor jiného člena.
Každý účastník musí mít příležitost spolupracovat a zlepšovat.
CA / Region správce baví všechny výše uvedené s žádnou jinou odměnu než osobního uspokojení odvozené z těchto výměn.
Jako náhrada bude Stát / Region správce nárok na zvláštní postavení v rámci PolyglotClub, a považují vysoce za jejich závazek celé PolyglotClub společnosti.
Kromě toho musí Stát / Region Správce moci využívat své pozice pro osobní a profesní růst.
To se usnadnit privilegované použití hlavičkový papír PolyglotClub a jmenovaný vizitek.
Konečně, Country / Region Správce může počítat s plnou podporou z naší celosvětové síti pro všechny své individuální úsilí, kdy v souladu se svými povinnostmi as PolyglotClub politiku.
Úspěch se nedá měřit počtem jazyků Stát / Region správce mluví, nebo z celkového počtu členů jsou zapsáni, ale zdokonalení každého jedince.
Chcete-li to provést, musí Stát / Region Správce být moderátorů a moderátoři, tak, aby se vštípit základní etiku a společné dobro ve všech účastníků PolyglotClub.
CA / Region správce obecně mají velmi vysokou retenci s našimi členy rok co rok.
PolyglotClub uchovávají zájmy svých členů v první řadě.
To znamená, že Země / Region správce počítačů pravidelně plánované setkání v příhodných místech, a to v nejlepších možných podmínek.
CA / Region správce bude usilovat o podporu každého jednotlivého jednání bez ohledu na jejich personální agendy nebo dávek.
Kromě toho, Country / Region správce aktivně zvýšit PolyglotClub, a rozvíjet výměnu informací mezi as mnoha jednotlivců jak je to možné.
To je důvod, proč PolyglotClub je hrdý na to, že to je jeden z nejlepších současných stránky propagující jazyků a kultur po celém světě.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All