Pomoc

Jaka jest filozofia Krajowego / Regionalnego Administratora PolyglotClub?Nasza filozofia PolyglotClub jest tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie wymiany językowych i kulturowych poprzez aktywne uczestnictwo.
Tak więc powinno być filozofia Kraj administratorów (CA) i region administratorów (RA).
Wierzymy, że członkowie mogą stać się bardziej rozsądni uczące się języków obcych, a także lepsze jednostki, a także zabawy.
Celem kraj / region administratora jest zapewnienie członkom najlepszym partnerem mecze, wiedza, umiejętności i szkolenia, jak to możliwe.
Będą mieli wsparcie od całej społeczności PolyglotClub, a także wiedzę z władzami w zakresie Glottology, kulturoznawstwa i Dydaktyki.
Co Kraj / Region administratora są osiągnięcia jest korzystne na wielu różnych poziomach.
Będą dążyć do zwiększenia umiejętności językowych przez członków i znajomość obcych kultur.
Jednak, to nie powinno być realizowane kosztem innego członka.
Każdy abonent musi mieć możliwość współpracy i poprawy.
Administrator CA / Region korzystają robi wszystkie powyższe bez innej nagrody niż osobistego zadowolenia wynikającego z tych giełd.
W ramach rekompensaty, administrator Kraj / Region będzie uprawniony do specjalnego statusu w PolyglotClub i uważane są bardzo za zaangażowanie przez całe społeczeństwo PolyglotClub.
Ponadto Kraj / Region administratora będą mogli korzystać z ich pozycji dla rozwoju osobistego i zawodowego.
Ma to być ułatwione dzięki uprzywilejowanej wykorzystania PolyglotClub papier firmowy i imiennych wizytówek.
Wreszcie Kraj / Region Administrator może liczyć na pełne wsparcie z naszej sieci na całym świecie dla wszystkich indywidualnych przedsięwzięć, jeśli kompatybilny z ich obowiązkami oraz polityki PolyglotClub.
Sukces nie będą mierzone przez liczbę języków Administrator Kraj / Region mówią, lub ogólnej liczby członków ich włączonych, ale doskonalenie każdego.
Aby to zrobić, Kraj / Region musi być administratora i moderatorów moderatorów, aby wpoić podstawowe etyki i dobra wspólnego wszystkich uczestników PolyglotClub.
Administrator CA / Region reguły mają bardzo wysoką retencję z naszych członków, rok po roku.
PolyglotClub prowadzą przede wszystkim interesy swoich członków.
Oznacza to, że administrator Kraj / Region powinien gościć regularnie zaplanowanych spotkań w dogodnych miejscach, w najlepszych możliwych warunkach.
Administrator CA / Region dąży do promowania każdego indywidualnego spotkania, niezależnie od ich osobistej porządku obrad lub korzyści.
Ponadto administrator Kraj / Region aktywnie podnosić PolyglotClub i rozwoju wymiany między tak wielu osób, jak to możliwe.
Dlatego PolyglotClub dumą uważam, że jest jednym z najlepszych istniejących stron promujących języków i kultur na całym świecie.

Podobne wątki:

Comments

Filter by Language:
 1 All