Pomoc

NEW ARTICLE

Čo je PolyglotClub Country / Region Administrator filozofia?Našou filozofiou v PolyglotClub je vytvoriť, udržiavať a rozvíjať jazykové a kultúrne výmeny v rámci aktívnej účasti.
Preto by mala byť filozofia Krajina správcov (CA), a oblasť správcovi (RA).
Domnievame sa, že členovia môžu stať vnímavejší študenti cudzích jazykov, rovnako ako lepší jednotlivci, a zároveň baví.
Cieľom Krajina / Región správca je poskytnúť členom najlepší partner odpovedá, vedomosti, zručnosti a školenia, ako je to možné.
Budú mať podporu z celého PolyglotClub komunity, rovnako ako odborné znalosti zo strany príslušných orgánov v oblasti Glottology, kultúrnych štúdií, a didaktiky.
Čo Country / Region Administrátor dosiahnutie je prospešný na mnohých rôznych úrovniach.
Budú sa snažiť o posilnenie jazykové zručnosti členov, a znalosť cudzích kultúr.
Napriek tomu, to by nemalo byť vykonávaná na úkor iného člena.
Každý účastník musí mať príležitosť spolupracovať a zlepšovať.
CA / Región správca baví všetky vyššie uvedené s žiadnou inou odmenu ako osobného uspokojenia odvodené z týchto výmen.
Ako náhrada bude Štát / Región správca nárok na osobitné postavenie v rámci PolyglotClub, a považujú vysoko za ich záväzok celej PolyglotClub spoločnosti.
Okrem toho musí Štát / región Správca môcť využívať svoje pozície pre osobný a profesionálny rast.
To sa uľahčiť privilegované použitie hlavičkový papier PolyglotClub a menovaný vizitiek.
Konečne, Country / Region Správca môže počítať s plnou podporou z našej celosvetovej sieti pre všetky svoje individuálne úsilie, kedy v súlade so svojimi povinnosťami as PolyglotClub politiku.
Úspech sa nedá merať počtom jazykov Štát / Región správca hovorí, alebo z celkového počtu členov sú zapísaní, ale zdokonalenie každého jedinca.
Ak to chcete vykonať, musí Štát / región Správca byť moderátorov a moderátori, tak, aby sa vštepiť základné etiku a spoločné dobro vo všetkých účastníkov PolyglotClub.
CA / Región správca všeobecne majú veľmi vysokú retenciu s našimi členmi rok čo rok.
PolyglotClub uchovávajú záujmy svojich členov v prvom rade.
To znamená, že Zem / región správca počítačov pravidelne plánované stretnutie v príhodných miestach, a to v najlepších možných podmienok.
CA / Región správca bude usilovať o podporu každého jednotlivého rokovania bez ohľadu na ich personálnej agendy alebo dávok.
Okrem toho, Country / Region správca aktívne zvýšiť PolyglotClub, a rozvíjať výmenu informácií medzi as mnohými jednotlivcov ako je to možné.
To je dôvod, prečo PolyglotClub je hrdý na to, že to je jeden z najlepších súčasných stránky propagujúce jazykov a kultúr po celom svete.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All