Допомога

Що таке PolyglotClub Країна / Регіон Адміністратор філософія?Наша філософія PolyglotClub є створення, підтримка і розвиток мовних і культурних обмінів за допомогою активної участі.
Таким чином, має бути філософія адміністраторів Країна (Каліфорнія), та адміністраторів регіону (РА).
Ми вважаємо, що учасники можуть стати більш розумним вивчають мову, а також більш приватних осіб, в той же час весело.
Мета країна / регіон адміністратора є надання членам кращим партнером матчів, знання і вміння навчання як це можливо.
Вони матимуть підтримку з боку всієї спільноти PolyglotClub, а також досвід з боку влади в області глоттологіі, культурології та дидактики.
Яка країна / регіон Адміністратор виконуєте є корисним на різних рівнях.
Вони повинні прагнути до підвищення мовних навичок своїх членів, і знання іноземних культур.
Тим не менш, це не повинно здійснюватися за рахунок будь-якого іншого члена.
Кожен абонент повинен мати можливість взаємодіяти і поліпшити.
CA / Регіон Адміністратор подобається робити все вище, не іншу винагороду, ніж особистого задоволення, отриманого від цих біржах.
В якості компенсації, країни / регіону Адміністратор має право на особливий статус в рамках PolyglotClub, і повинні бути високо оцінений за їх прихильність всієї PolyglotClub суспільства.
Крім того, країни / регіону Адміністратор повинен мати можливість використовувати своє становище для особистого і професійного зростання.
Це повинно бути полегшено за рахунок привілейованого використання PolyglotClub бланку і адресних візитних карток.
Нарешті, країни / регіону Адміністратор може розраховувати на повну підтримку з боку нашої всесвітньої мережі для всіх своїх індивідуальних зусиль, коли сумісний зі своїми обов'язками і з PolyglotClub політики.
Успіх не буде вимірюватися числом мов Країна / Регіон Адміністратор кажуть, або від загального числа їх членів, зареєстрованих, але з поліпшення кожної людини.
Щоб зробити це, Країна / Регіон Адміністратор повинен бути модераторів і посередників, з тим, щоб прищепити фундаментальні етики та загального блага у всіх учасників PolyglotClub.
CA / Регіон адміністратор, в цілому мають дуже високу утримання з нашими членами з року в рік.
PolyglotClub веде інтереси своїх членів в першу чергу.
Це означає, що Країна / Регіон Адміністратор пройде регулярні зустрічі в зручних місцях, так і в найкращих умовах.
CA / Регіон Адміністратор докладає зусиль для сприяння кожного окремого засідання, незалежно від їхніх особистих цілей або вигод.
Крім того, країни / регіону Адміністратор активно підняти PolyglotClub, і розвивати обмін між, як багатьох людей, як це можливо.
Ось чому PolyglotClub з гордістю вважаю, що це один з кращих існуючих сайтах, що рекламують мов і культур в усьому світі.

Пов'язані теми:

Comments

Filter by Language:
 1 All
d123og123 profile picture d123og123August 2013
Very good evening. I'm writting with complain to moderator with nickname "[MrChelu] ' I have the problem with chat and, as a result, my nickname was doubled. Furthermore, the progreme automatically closed one of them. The previous mentioned moderator kicked me away without reasonable explanation. And then i entered again and i was trying to ask how the system woks, because it's not my fall that chat worked unproperly. The moderator didn't offer reasonable answer and was impolite! My exectation is to consider my complain and i hope this moderator will not be on that position. Thank you kindly.
Best regards
Українська мова