Pomoc

NEW ARTICLE

Jaké jsou 'Země / Region administrátora Závazky'?1. Stát / Region Správce musí upozornit svého správce World / Země případné problémy, které mohou mít s správce Region nebo poslance.
2. Stát / Region správce jednat každý s každým zdvořile as úctou.
3. Stát / Region Správce musí být včas pro každé zasedání.
4. Stát / Region Správce podá včasné oznámení svůj svět / Země správce rozvrhu konfliktů, které by jim brání v účasti na schůzce.
Stejně tak musí Stát / Region správce podat včasné informovali správce World / země, po delší nepřítomnosti.
To je zajistit na dočasnou náhradu, aby bylo zajištěno, že různé PolyglotClub činnosti mohou pokračovat v dobrých podmínkách.
Pokud správce Country / Region je nepřítomen více než dva týdny bez předchozího upozornění, s on / ona musí být okamžitě a definitivně odstraněny a nahrazeny.
5. Země / Region správce o tom informuje jeho svět / Země správce jakékoliv nemoci nebo zranění, která by ovlivnila jejich schopnost držet své pozice, nebo plnit své povinnosti.
6. Země / Region Správce musí dodržovat všechny PolyglotClub Podmínky služby jen 'PolyglotClub politika' na domovské stránce.
7. Země / Region Administrator podporuje PolyglotClub a jejich členy, aby se podle svých nejlepších schopností.
8. Země / Region správce nikdy čelit správce World / Země, nebo jiný správce kraj v průběhu nebo po zasedání.
Správce World / Country / Region Správce bude více než šťastný, projednají veškeré záležitosti v pravý čas, ne v přítomnosti dalších řádných členů.

To je udržet image kvality a spolehlivosti, která je spojena s PolyglotClub.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All