Abi

NEW ARTICLE

Mis on 'Country / Region Administraatori kohustused'?1. Riik / piirkond Administrator juhivad tähelepanu oma World / Riik Administrator mingeid probleeme neil võib olla koos Region Administrator või liikmesriigi.
2. Country / Region haldur kohelda kõiki viisakalt ja austusega.
3. Country / Region Administrator peab olema aega iga kohtumine.
4. Riik / piirkond Administrator annab varakult teavitada oma World / Riik Administrator kõikidest võimalikest konfliktidest, mis ei lase neil koosolekul osalevad.
Samuti Country / Region Administrator annab varakult teavitada oma World / Riik Administrator tahes pikk puudumine.
See on korraldada ajutise asendaja, et tagada erinevate PolyglotClub tegevus saab jätkuvalt head tingimused.
Kui Country / Region Administrator puudub rohkem kui kaks nädalat ilma ette teatamata, s / ta viivitamata ja lõplikult eemaldada ja asendada.
5. Country / Region Administrator teatab oma World / Riik Administrator tahes haiguse või vigastuse, mis mõjutab nende võimet hoida oma positsiooni, või oma kohustuste täitmiseks.
6. Country / Region Administrator allub kõikidele PolyglotClub Kasutustingimused nimetatakse 'PolyglotClub Policy' kodulehel.
7. Country / Region Administrator toetab PolyglotClub ja nende liikmetel oma võimalustele.
8. Country / Region haldur kunagi astuda World / Riik Administrator või teise piirkonna Administrator ajal või pärast seda koosolekut.
World / Riik administraator / Region Administrator on rohkem kui hea meelega, et arutada kõiki küsimusi, õigel ajal, mitte juuresolekul muid regulaarseid liikmed.

See on seista pildi kvaliteet ja usaldusväärsus, mis on seotud PolyglotClub.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All