pagalba

NEW ARTICLE

Kas yra 'Šalis / Regionas Administratoriaus įsipareigojimai'?1. Šalis / Regionas administratorius priima į savo World / Country administratorius dėmesio jokių problemų jie gali turėti su regiono administratorius arba su valstybe.
2. Šalis / Regionas administratorius gydyti visus su mandagumo ir pagarbos.
3. Šalis / Regionas administratorius turi būti laiku už kiekvieną susitikimą.
4. Šalis / Regionas administratorius pateikia iš anksto pranešti savo World / Country administratorius visus grafikus konfliktų galėtų sutrukdyti jam dalyvauti posėdyje.
Be to, Šalis / Regionas administratorius pateikia iš anksto pranešti savo World / Country administratorius bet ilgos pertraukos.
Tai organizuoti laikiną pakaitalas, siekiant užtikrinti, kad įvairūs PolyglotClub veikla gali ir toliau geromis sąlygomis.
Jei Šalis / Regionas Administratorius nėra daugiau nei dvi savaites be išankstinio įspėjimo, jis / ji turi būti nedelsiant ir galutinai pašalintas ir pakeistas.
5. Šalis / Regionas administratorius informuoja savo World / Country administratorius bet kokios ligos ar traumos, dėl kurios įtakos jų gebėjimą turėti savo poziciją, ar atlikti savo pareigas.
6. Šalis / Regionas administratorius laikytis visų PolyglotClub Paslaugų teikimo sąlygos vadinamos 'PolyglotClub politika' pagrindiniame puslapyje.
7. Šalis / Regionas administratorius remti PolyglotClub ir jų narius savo išgales.
8. Šalis / Regionas administratorius niekada pasipriešinti World / Country administratorių arba kito regiono administratoriumi metu ar po susirinkimo.
World / Country Administratorius / Regionas administratorius bus daugiau nei laimingi galėdami aptarti visus klausimus, tinkamu laiku, o ne dėl kitų nuolatinių narių akivaizdoje.

Tai yra palaikyti kokybę ir patikimumą, kuris yra susietas su PolyglotClub vaizdą.

Related topics:

Comments