Pomoc

NEW ARTICLE

Ako splniť cudzinca v Paríži praktizovať angličtinu?Nemožno hovoriť cudzím jazykom sám! Môžete začať hovoriť na seba do zrkadla, ale to bude čoskoro veľmi nudné ... Naopak sa môžete hovoriť s rodenými hovorcami, alebo osoby, ktoré sa učia rovnakým jazykom ako vy.
Ako nájsť rodených hovorcov, alebo študentom učiť v rovnakom cudzí jazyk ako vy?
Kde sa stretnúť? Ako sa odvažujú hovoriť s nimi?

Tu sú niektoré nápady:

Porozprávajte sa so zahraničnými študentmi


Ak chcete zlepšiť svoje jazykové zručnosti, to je najlepšie hovoriť s zahraničných študentov. 'Cudzinec nie je učiteľ, on tam nie je posúdiť kvalitu alebo správnosť vášho angličtiny. Dokonca aj keď urobíte chybu, že si, že ste a oceniť vašu snahu.
Môžete vykonať výmenu s anglickým študent, ktorý chce zlepšiť vo francúzštine. Hodina konverzácie vo francúzskom jazyku na hodinu konverzácie v angličtine. Pomáha budovať dôveru.
Práca vo dvojiciach s natívnym, mimo školy, je veľmi prospešný.
Polyglot Club organizuje pravidelné stretnutia polyglot v Paríži a v mnohých mestách po celom svete. Ďalšie polyglot stretnutie vo svete
Môžete tiež hľadať na výmenné priateľov: nájsť penpals teraz!

Nebojte sa, môžete začať!


Študenti jazykov sa často strach, že zle. Majú pocit, že blázon, v prípade, že urobíte chybu. A je pravda, že máme oveľa menej istotu pri hovorení v cudzom jazyku: cítime sa veľmi rýchlo obmedzený, ale musíme prekonať tento nepríjemný pocit.

Chyby sú nutné sa naučiť, nesmiete sa báť, aby sa niektoré! Všetci robíme chyby, a to aj v našom rodnom jazyku, a nezáleží na tom.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 2  2 All