pagalba

NEW ARTICLE

Kaip patenkinti užsieniečiams Paryžiuje praktikuoti angliškai?Jūs negalite kalbėti užsienio kalba vieni! Jūs galite pradėti kalbėti sau į veidrodį, bet tai bus tik labai nuobodu ... Priešingai, galite kalbėti su gimtakalbiais ar asmenų, kurie mokosi tą pačią kalbą, kaip jūs.
Kaip rasti gimtoji ar studentus mokytis toje pačioje užsienio kalba, kaip jums?
Kur susitikti? Kaip drįsta kalbėti su jais?

Štai keletas idėjų:

Pasikalbėkite su užsienio studentais


Norėdami pagerinti savo kalbinius įgūdžius, tai geriausia kalbėti su užsienio studentais. 'Užsienietis nėra mokytojas, jis ten nėra teisti kokybę ar tikslumui savo anglų kalbą. Net jei jūs padaryti klaidų, jis gali jus supras ir įvertins jūsų pastangas.
Tai galite padaryti su anglų studentas, kuris nori pagerinti prancūzų keistis. Pokalbio prancūzų valandą už pokalbio valandą anglų kalba. Tai padeda sukurti pasitikėjimą.
Darbas porose su gimtąja, už mokyklos ribų, yra labai naudingas.
Polyglot 'klubas organizuoja reguliarius susitikimus Polyglot Paryžiuje ir daugelyje miestų visame pasaulyje. Kitas Polyglot Susitikimai pasaulyje
Jūs taip pat galite ieškoti valiutų draugams: Ieškoti susirašinėjimo dabar!

Nebijokite, pradėti!


Kalbų besimokantys dažnai bijo suklysti. Jie turi būti kvailas, jei jie padaryti klaidą jausmą. Ir tai yra tiesa, kad turime daug mažiau pasitikėjimą kalbėdami užsienio kalba: jaučiamės labai greitai ribotas, bet mes turime įveikti šį nemalonų jausmą.

Klaidos yra būtina išmokti, turite nebijoti, kad kai kurie! Mes visi klystame, net mūsų gimtąja kalba, ir tai nesvarbu.

Related topics:

Comments