Допомога

Що таке "Мовний обмін"?Мовний обмін, коли два або більше особи, які говорять на тому ж або різних мов практикувати спільну мову один з одним.
Наприклад, іспанської мови, який вивчає англійську мову може зробити мовного обміну з китайським спікером, який навчається на тій же мові.
Перша причина для членів вступити до Поліглот клубу практикувати іноземні мови. Таким чином, ми намагаємося запропонувати вам такі можливості. Що ми пропонуємо не просто спілкування, у нас є загальнолюдське, гуманітарне, соціальне і професійне мети, все відразу! Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити адекватне і комфортне середовище відповідно до ваших мети. У цьому мисленні, ми дамо вам кошти для заохочення себе, якщо використовувати орально мови, які ви витрачаєте так багато часу і зусиль запам'ятовування.
Два учні не обов'язково повинні бути вихідцями з мови, якими вони обмінюються. Крім того, два носіями японського цілком може говорити або писати один одному російською мовою, якщо вони обидва зацікавлені в цій мові.
- Поради щодо оптимізації вашого мовного обміну
- Шляхи, щоб зробити обмін мови

Пов'язані теми: