Pomoc

Czym jest "Wymiana Językowa"?Wymiany językowej, gdy dwie lub więcej osób, którzy mówią tym samym lub różnych języków ćwiczyć wspólny język ze sobą.
Na przykład hiszpański głośnik który uczy języka angielskiego może zrobić wymianę języka z chińskim głośnik, który uczy tego samego języka.
Pierwszym powodem, dla członków, aby zapisać się Polyglot Klubu jest praktyka języków obcych. W ten sposób staramy się zaoferować takich możliwości. Możemy zaproponować nie tylko towarzyskich, mamy uniwersalną, humanitarnej, społecznej i zawodowej cel, wszystkie na raz! Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić odpowiednią i komfortowe środowisko, aby dopasować swoje cele. W ten sposób myślenia, dajemy Ci się środki, aby zachęcić do korzystania doustnie języki, które spędzają tyle czasu i wysiłku zapamiętywanie.
Dwie uczące się osoby niekoniecznie muszą być rodowitymi użytkownikami języków których się uczą. Podobnie, dwóch rodowitych japończyków może bardzo dobrze mówić i pisać do siebie w języku rosyjskim jeśli obydwaj interesują się tym językiem.
- Wskazówki jak zoptymalizować wymianę językową
- Sposoby wymiany językowej

Podobne wątki:

Comments

Filter by Language:
 3  1 All