Допомога

Як керувати своїм часом під час вивчення нової мови?Англійська версія цієї статті була написана Бенні Льюїс, відомий ірландський поліглот.

Це відео є частиною двох, як мій типовий день складається з. Я намагаюся пояснити (на арабською мовою, з субтитрами англійською, арабською та португальською), як ідуть справи після мого 8-9AM мов урок. Це коротке відео, так що це дуже докладно блозі описує компоненти моєї напруженого дня в набагато більш докладно!
Це також останнє відео, яке буде повністю сценарій. Наступний буде мій один місяць точку і бути повністю складається з спонтанного розмови з рідними.
Там було багато плутанини від деяких людей за те, що я можу зробити для живого. Мені подобається жартувати в часи, коли просили, і сказати 'Я страуса фермер' або 'Я професійний убивця, так що не задавати занадто багато питань!', Але правда в тому, що я професійний мову хакер. Я пояснив, як я потрапив в тому, що на цій посаді .

У той час як я люблю говорити, що це означає, що я один з тих блогерів з автоматичною потік доходу, який дозволяє мені робити все, що я хочу, щоб весь час, і буквально провести кожен другий зосереджений на моїх мовних проектів, це просто ISN ' т випадок.
Публікацій, як цього слова 8000 іноді можна прийняти мене днів, щоб написати, аспекти реорганізації і підтримки сайту за лаштунками може бути епічної обсяг роботи, і я вважаю, це весело, коли люди прокоментувати мій Youtube канал припускаючи, що я 'дон 'т роботи ', так що я його легше, ніж вони роблять, щоб провести весь свій час зосереджені виключно на вивчення мови.
Ви не можете собі уявити, кількість роботи, необхідний для підготовки типовий відео, вибрати правильні місця розташування після запису редагувати його, додати в графічних інтродукції та превью до інших відео, синхронізувати звук, завантажити субтитри на різних мовах, а насправді запис Саме відео з мого обладнання налаштувати правильний шлях.
Це дуже відрізняється від сидячи перед веб-камери, запис монолог, а потім миттєво завантажити його, що ви бачите багато з інших Youtubers. Це добре для них, я просто вважаю за краще, щоб завантажити більш професійно виглядають відео.

Стільки роботи / РЕЄСТРАЦІЇ / BLOGGING ДЛЯ РОБОТИ


Я отримую більше чотирьохсот листів на день, і ще сто або близько того коментарі на мої повідомлення в блозі, YouTube канал, сторінку Facebook, Twitters. Деякі з листів можуть бути запити інтерв'ю (ось недавно один я повністю на ірландському на beo.ie наприклад), які самі по собі будуть займати багато часу, а інші іноді дійсно довгі листи на різних мовах, які мають Час, щоб просто прочитати.
Я міг би ігнорувати все це, щоб зосередитися тільки на моїй вивчення мови проекту, але я люблю робити прохолодні і спільно використовуваних відео, писати повідомлення в блозі, взаємодія з читачами, почувши їх історії, і, сподіваюся, надихаючи кілька людей, щоб вивчити нову мову. Як це, на більш практичному рівні, я повинен переконатися, що мій сайт і аудиторія продовжує зростати, так що я можу тримати сайт повністю на 100% оголошення безкоштовно і спонсорство, яке досить рідко для будь-якого сайту.
Величезна кількість відвідувачів сайту отримує означає, що я не повинен зробити великий шум про мою 'Говори від 1 дня' пакет, і люди в кінцевому підсумку знайти його, якщо їм це потрібно, принаймні, одна людина робить щодня, яка охоплює мої витрати, які я не мають багато враховуючи, що я не є власником або купити багато речей.
Навіть якщо продажі цього продукту обробляються автоматично, я сподіваюся, що ви можете бачити, що навіть просте активним блогером саме по собі є величезний обсяг роботи! Це може знадобитися до восьми годин мого часу в день, у тому числі у вихідні дні. Так, я повинен працювати і вивчати мову в той же час занадто! Це час, що я не говорю по-арабськи або навчання, так що, здавалося б, що всі надії втрачено для інвестування серйозний час на вивчення мій язик інтенсивно, вірно?
Не зовсім. Тепер я можу поділитися 21 хакі я застосовую кожен день, щоб переконатися, що я можу залишитися на вершині все це і ще багато часу, щоб інвестувати повністю у вивченні мови, а також мають реальної соціального життя!
Стискаючи більше годин з ДНЯ:

1. рано вставати


Якщо ви дивитеся першу частину відео мого звичайного дня, ви побачите, що мій день починається о 5:30 ранку. Я виявив, що пізніше я встаю, я менше часу 'відчувати' я, тому я пропущу важливі речі, як їдять добре, робити вправи, очищення 'менш істотні' завдання і, в кінцевому рахунку, я в кінцевому підсумку менше уваги і працювати менш ефективно.
Коли ви отримуєте купу речей, зроблених задовго до 8 ранку у вас є момент, щоб тримати в ній протягом усього дня. Це особливо важливо, якщо ви повинні працювати на основі графіка чуже.

2. СПРОБА полі- або двофазної СНА


Ідея, що ми 'повинні' 8:00 сну на добу просто так.
Причина того, що ми спимо в одній великій блок вночі в основному через промислової революції, створюючи щось схоже на 9-5 способу життя, де ви повинні бути в режимі роботи для більшості дня і просто не можу спати в будь-якому Час, протягом цього періоду. Те, що ми зробили до цього, було те, що більшість тварин зробити, і це, щоб спати більше, ніж один раз на день.
Коли доведений до крайності, 'Uberman' картина сну може дати вам в цілому двадцять два свідомих годин на день! Леонардо да Вінчі сам застосовуватися щось подібне, щоб дати йому більше часу для роботи на його мистецтво і експериментів. Я спробував це сам колись, але виявили, що це було занадто рассінхронізіровалась з суспільством, щоб бути корисним.
Замість цього, я йду на двофазної сну, більш відомий як сієсти. Так, у другій половині дня у мене є 20 хвилин харчування-сон, і це не незручність мій день взагалі. Я навіть зробив це в той час, працюючи в повний робочий день, під час мого однієї години обідньої перерви.
Ці 20 хвилин, в кінцевому рахунку означає, що я можу комфортно спати протягом приблизно 5:00 щоночі, і відчувати себе повністю відпочив весь день! Так от відразу близько 18,5 годин свідомого часу в день, щоб пограти з - зайві 2,5 години день складаються швидко! Як ви можете бачити в сучасному відео, це також означає, що я отримую пізно лягати, який допомагає багато для хорошої соціального життя!

3. Пропуск КАВА ТА ІНШІ НАРКОТИКИ і отримати високий на адреналіні ЗАМІСТЬ


Я не п'ю алкоголь , і це все міняє. Це означає, що я можу вийти в місто і не мати мій ранок споживається похмілля на наступний день. Це також безпечніше, і дозволяє мені дохідливо згадати, скільки задоволення я мав, і тільки зробити дурня з себе таким чином, що я не пошкодуєте наступний день.

І мені не потрібно, щоб придумати нонсенс логіки, що я не можу отримати задоволення, або не говорять на мові без дозволу пивца.
І те ж саме для кави. Так багато американців пити декілька чашок в день! У мене є кілька друзів, які насправді отримати нервовий якщо вони не мають свого ранкову чашку. Ця залежність означає, що всякий раз, коли у вас немає доступу до неї вашу увагу повністю знятий і ви не можете працювати або мислити.

Отримання більше годин на день це не тільки стискаючи їх, роблячи речі більш ефективно, але й шляхом прийняття годин ви працюєте або навчаєтесь і робить тих, розраховувати більше. Максимуми ви отримуєте на каву алкоголю, тютюну та інших речей, як правило, дають вам істотний мінімум після теж. І це, а також коштувати вам багато грошей.
Я волію, щоб мої злети з життя. Коли на місто, я йду 'соціальної стрибки з парашутом' і поговорити з абсолютно незнайомою стільки, скільки я можу, як багато способів, як я можу, без боязких виправдань . Я люблю танцювати, співати і оцінити всі чудові безкоштовні речі в житті, не возитися з хімією мого тіла занадто багато. Це означає, що я можу залишатися зосередженим, навіть якщо магазини закриті, і я не можу отримати свій виправити.

4. Фізичні вправи і добре харчуватися


Люди починають приймати, що фізичні вправи дійсно поліпшити мозкову діяльність. Як ви можете бачити на відео, у мене є пробіжку і спробувати зробити іншу вправи щодня вранці, якщо я можу.

Ще одна перевага в тому, що я вважаю, що я набагато менше відволікатися і може всидіти на місці після того, як розвіяти мало енергії на пробіжку. Більша частина моєї роботи на блозі і вивчення потребує сідаючи, так що використання мої м'язи до цього означає, що мені потрібно, щоб відновитися і не одержуватимуть кожні кілька хвилин, щоб відволіктися чимось безглуздим.
Те ж саме для їжі і звичайно. Я не їв так добре під час поїздки в Китай і держави цього року, тим більше, що важко орендувати доступне місце в деяких країнах, навіть кухня, але, на щастя, в Бразилії це дуже легко отримати доступ до великої кількості корисний доступним вегетаріанське харчування і кухар вдома теж.

За заправки ваше тіло добре, ви можете працювати і зосередитися краще.
ЯК ОТРИМАТИ Вхідні НУЛЬ двічі на день

5. Перейдіть на GMAIL і активувати ФІЛЬТРИ


Якщо ви знаходитесь на будь-яку адресу електронної пошти, крім Gmail, то це не дивно, що ви маєте справу з перевантаженням електронної пошти! Є кілька причин, щоб перейти на, і ви не повинні розповісти своїм друзям ви змінили вашу електронну пошту, так як ви можете мати Gmail завантажити його з старої адреси для вас.

Одне, що я особливо подобається те, що Gmail має можливість створювати складні фільтри. Так з 400 листів, які я отримую, я можу негайно скоротити це тільки 80, які вимагають моєї уваги, завдяки деяким фільтрів я створив, такі як наступні:
Будь-який лист, відправлений в обсязі до багатьох йде в спеціальну папку, що я чітко три рази на тиждень, коли я час. Це ніколи не робить його в поштову скриньку, який розглядається в якості пріоритету більшого, так як люди написали прямо мені. Винятки зроблено для рейсу та інших предметів першої необхідності і більш актуальним списками електронної пошти.
Очевидно, що спам відправляється тільки Вас не взяв в системі. Як блогер, я принаймні п'ять або шість день, намагаючись продати мене на якийсь неохайний SEO (Search Engine Optimization) тактику, щоб отримати мене на 'сторінці один з Google'. У мене є список слів, які я бачу часто, що говорять мені, що це, швидше за все, буде спам, і відправити його в спеціальний фільтр, який я перевірю один або два рази на тиждень, щоб очистити. Це дуже просто включає термін 'SEO», так я не рекомендую вам мати його у вашій підпису, якщо ви напишіть листа для мене. Зверніть увагу, що 'Пошукова оптимізація' також ірландський слово для цього, так що я додав у виключення для деяких загальних слів ірландських теж.
Іноді такі люди, як зі мною сперечатися по електронній пошті. Якщо я намагався поговорити з ним пару раз, і я бачу, що вони зацікавлені тільки витрачати свій час або відправки агро свій шлях, їх по електронній пошті або IP-адреса отримує свій власний фільтр для автоматичної установки також читати і архівувати, так Я не злюся на нього більше.
Будь-який лист з Вперед або аналогічний в назві, як правило, дурні жарти, які я не хочу читати. Вони йдуть в іншу папку, щоб бути подивився на з низьким пріоритетом.
Соціальні медіа повідомлення, як повідомлення про Facebook, хтось, коментуючи відео Youtube, кожен отримує свій власний фільтр, і ніколи не йти на поштову скриньку. Відкриття це, як правило, забрати мене з вікна Gmail, яка вже величезна відволікання, так що я сеансу роботи спеціально для соціальних медіа прослеживании.
Це означає, що навіть якщо я отримую більше 400 листів на день, я насправді тільки подивимося 80-150 кожен день, які роблять його в поштову скриньку. Є багато відмінних способів, щоб переконатися, що я можу впоратися з цим теж!

6. Відправлення та КНОПКА АРХІВ


Ще одна річ, про Gmail є кількість плагінів і додаткових функцій, які ви можете додати до нього, щоб зробити вашу роботу легше. Один з таких варіантів, якщо ви йдете в лабораторіях є кнопка 'Відправити і архівувати'.

Після того як я відповів на електронну пошту, а потім ефективно, вона повинна бути віддалена від мого поштової скриньки, як я 'справа' з ним. Ця кнопка робить цей процес автоматичним. Я ніколи не використовувати кнопку 'Відправити', тільки 'відправити і архів', так що нічого не висить навколо Вхідні довго.

7. Один поштову скриньку і вашим поштовою скринькою ТІЛЬКИ


Я зробив все від мене залежне, щоб переконатися, що всі повідомлення, які я можу впоратися, які приходять з усього світу, в кінцевому підсумку в цьому один Вхідні (або принаймні фільтра) в Gmail.

Таким чином, замість запрошувати людей до повідомлення мене в хазяїні шляхів, випливаючи трильйон людей на Twitter і отримувати ДМ, я тільки слідувати п'ять чоловік на Twitter, і проверятьS в певний час кожен день.
Я Nuked мій занадто велика кількість «друзів» на Facebook, і позбувся людей, яких я натрапив в один, два або хто я більше не говорити. Єдині люди, які можуть напишіть мені, так що він потрапляє в моїй Facebook Вхідні мої близькі друзі і сім'я - і у мене є тільки 70 з них, а не 500, що не 1000 я не приймаю запити одного від кого я не зустрів кілька разів в обличчя через це, і якщо незнайомець повідомлення мені через мій особистий Facebook, то я залишу його в 'інший' і пошті просто не відповідати (я спеціально говорю про державну опису на моїй сторінці Facebook, щоб не повідомлення мені за допомогою цієї сторінці).
Ви також не може мене повідомлення в приватному на моїй сторінці Facebook бренду, так що я можу впоратися настінні повідомлення як соціальний час засоби масової інформації, а не по електронній пошті час. Те ж саме з Youtube - приватний повідомлення були вимкнені. І коли я створив новий профіль у будь-якому місці, перше, що я роблю, це відключити особистих повідомлень та спілкування feautres. Я не хочу, щоб перевірити десятків поштові скриньки щодня, тільки один.

8. Дайте людям інших варіантів на форму КОНТАКТ-ME


Це означає, що, коли люди хочуть, щоб увійти в контакт зі мною, вони можуть тільки 1. Відповісти на листи, відправлені після підписання в список Мова Злом Ліги електронної пошти або 2. Використовуйте цю форму.

З усіх листів, які я отримую, близько 15-20 з них просять мене день ті ж питання в день. Так що, коли це відбувається досить, я повертаюся до форми і додати в повідомленні, щоб попередити людей перш, ніж вони бачать форму, щоб вони не відправити цю ж повідомлення. Немає реклами запити на блозі, посилання на пости, які часто задають питання, які вони не можуть запитувати і так далі.
Цей попередник відразу зменшується кількість повідомлень я отримати, що я буду посилати той же відповідь знову і знову.

Я також припустити, що вони використовують форум, якщо це 'Як я вивчити мову' стиль питання, оскільки я просто не можу сісти і відповісти на одну адресу електронної пошти для годинника, що пояснюють мій язик підхід до навчання - люди можете задати співтовариство або пошуку мій сайт, або подивитися TEDx говорити, щоб отримати всі мої секрети.

9. КОНСЕРВОВ ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ПОВТОРНОМУ


Іноді це питання, яке я не можу попередити їх заздалегідь з швидкої посилання на контакті-я форма, а це ще щось, що я отримую день в день. Найбільший на сьогоднішній день є конкретне питання, що я відповідаю в конкретній посаді, що вони не можуть знайти за допомогою інструменту пошуку на моєму сайті.

У цьому випадку, у мене є шаблон набір, щоб подякувати їм за питання і простору, щоб вставити в посилання на відповідний пост. Я навіть отримувати достатньо з них, щоб заслужити створення шаблону для однієї іспанською та французькою мовами! Таким чином, я тільки, щоб активувати консервований відповідь, вставити відповідне посилання у, і по електронній пошті розглядається протягом декількох секунд.

10. Дивіться, хто звертаюся до Вас, або якщо вони вам писав раніше, з Rapportive


Тепер, один з основних улов про використання електронної пошти в порівнянні з соціальних медіа-платформ, таких як Twitter, Facebook, Youtube і т.д., це ви нічого не знаєте про цю людину, крім свого імені - навіть не те, що вони виглядають!

При роботі з мовами, в яких навіть говорять 'ви' вимагає, щоб ви знаєте, якщо ви пишете на хлопчика чи дівчинку, і я не можу сказати, що від їхнього імені, і просто в загальному, щоб зробити свій електронний досвід набагато більш особистим, так що я відчуваю, що я пишу з реальними людьми, це приємно, щоб побачити хороший фото і будь-яку іншу інформацію про цю людину.
Маючи це на увазі, у мене є плагін Rapportive встановлений. Це пошук соціальні медіа-платформи для їх адреси електронної пошти і повертає те, що вона може - як правило, Facebook фото, а іноді навіть кілька оновлень статусу. Я вважаю, це допомагає мені одержати деякий контекст для тих, хто я пишу.

До цього, якби я дійсно плутають, я не поспішати, щоб скопіювати і вставити свою електронну пошту і введіть його в пошуку в Facebook, але тепер це просто сидить там для мене, рятуючи мене якийсь час.
Це також дає мені контекст, якщо ця людина мені по електронній пошті, перш ніж. Я так багато листів, що це неможливо, щоб відстежувати і, якщо я пишу комусь, як це перший раз вони коли-небудь по електронній пошті мені, але вони вже зробили це, то я можу бути набагато більш корисним в не повторювалися. Всі їхні попередні листи пов'язані осторонь.

11. ДОДАТИ розмірності час вашого листа з BOOMERANG і гарантія INBOX ZERO щодня


Мій улюблений плагін далеко за Gmail є бумеранг . Це дозволяє мені 1. Відправити лист пізніше 2. Наявність електронної пошти повернувся до мене пізніше і 3. Принесіть лист до мене, якщо одержувач не відповідає на певний час.
Це був такий величезний допомогу мені! Для відправки електронної пошти пізніше, розглянемо таку ситуацію:

Так багато листів, які я отримую можуть бути короткі і вимагають короткий відповідь, якщо я відразу ж відповісти просто, щоб отримати його з поштової скриньки, то, що людина бачить у мені занадто доступні. Я виявив, що частіше, чим не вони відразу відповідь знову, з ще інше питання, і це перетворюється в чаті, який я дійсно не мають часу для, і що людина залишається фіксованою в моїй поштовій скриньці занадто довго.
Замість цього, я відповім одразу, а встановити електронний для відправки через два дні. Це означає, що людина, що я трохи зайнятий і не може відповісти на такі питання так швидко, але вони як і раніше отримують відповідь і, найголовніше, я отримую їх повідомлення з мого поштової скриньки!

Тільки термінові повідомлення отримати миттєвий відповідь - такий, як ніби хтось виникли проблеми із завантаженням Керівництво Мова злому. Як правило, ви не почуєте від мене протягом декількох днів. Один із способів це відбувається тому, що з вище мене відповідаючи негайно, але не не відправили його на потім.
Ще один спосіб, що я бачу по електронній пошті не те, що я можу впоратися зараз, але не хочу, сидячи у своїй поштовій скриньці ниття мене. Так що я встановити його на 'бумеранг' назад в мою поштову скриньку в той час, коли я можу з цим впоратися. Наприклад, якщо хтось посилає мені жахливо довгий лист, я безумовно не збираюся читати його, як тільки я це бачу. Я бумерангом назад на вівторок, коли я виділити час спеціально читати довгі електронні листи.

Або, якщо хтось надішліть мені посилання (який я віддаю перевагу їх немає - як правило, я волію, щоб люди чірікать мені посилання, це кращий спосіб для мене, щоб побачити його швидше), я бумерангом його середовище, коли я виділити час подивитися на цікаві посилання послав мій шлях. Це ніби як натисканням кнопки повтору на вашій електронній пошті. Важливо те, що це поза моєю поштову скриньку, і повернеться до мене спеціально коли я знаю, що я можу впоратися з цим.
Нарешті, я дійсно не хочу, щоб пам'ятати, щоб повідомлення людей назад, якщо це щось важливе, а я, напевно, забути його швидко. Таким чином, в тих випадках, коли мені потрібно відповідь на якоїсь причини, я поставив повідомлення бумерангом повертається до мене пізніше, якщо вони не відповідають, так що я можу стежити. Якщо вони відповідати перед цим, що бумеранг скасовується.

Це означає, що я можу ефективно пройти кожен електронній пошті і або відправляти і архів, відповідати буде бумерангом пізніше (і архів), архів, якщо він не вимагає моя відповідь, або створити новий фільтр, якщо що електронна пошта не повинна досягли мою поштову скриньку ,

Таким чином, незалежно від того, що, я не буду досягати поштову скриньку нуль в кожній сесії, незважаючи на величезну кількість листів, які я отримую. І я роблю це двічі на день теж! Вранці і ввечері :)
Роботу більш ефективною

12. ЗАВДАННЯ НА ОСНОВІ ДЕНЬ


ОК, так що я обробляються мої перевантаження Вхідні та може дістатися до головних завдань дня.

Проблема в тому, що у мене є досить багато, щоб зробити! Як я вже сказав, я міг би довго в блозі писати (як цей), відео до редагування, технічне обслуговування веб-сайту, щоб здійснювати, інтерв'ю, щоб написати або Skype, або сотні повідомлень в соціальних медіа, щоб наздогнати за. Без ефективної системи управління часом, вони будуть споживати мій день, і я не маю часу, щоб вивчити мову!

Я намагався кілька речей, щоб потрапити на вершину них, такі як розкладів мій день з того, що я повинен робити в кожну годину, але я виявив, що, коли я зіткнувся з проблемами в будь-який момент, цілий день був скинутий баланс.
Те, що працював краще для мене, була налаштуванні списку справ в точно все, що мені потрібно зробити в цей день і прийняття рішення, скільки приблизно раз це зажадає.

Для цього я використовую Астрід , яка веб-додаток, і Android / Apple, один. Я створюю графік на моєму комп'ютері і перевірити його на моєму Android телефон або Ipad, як завдання буде завершена, що всі синхронізації між собою.

Важливо, щоб створити план дій на початку дня, а не крило це. Таким чином, ви не повинні нічого важливого отримувати ігнорується - великі важливі речі, як правило, щоб отримати пріоритетний бути зроблено раніше в той же день, так що це нормально, якщо менш істотні завдання отримати штовхнув на наступний день.

13. Timeboxing, POMODORO СТИЛЬ!Тепер, коли прийшов час, щоб зробити фактичні завдання, я не буду просто сидіти і робити це, поки я не зробив. Якщо це займає багато часу, то я б нудно, і відволікатися через деякий час, і це, в кінцевому рахунку зайняти ще більше часу.

Один з методів, який творив чудеса для мене техніка Pomodoro .

Це дуже просто включає в себе роботу в 25 хвилинних інтервалів, а потім 5 хвилинну перерву. Просто як це.

Ця простота означає, що я не відволікатися і спробувати зробити інші речі, в той же час. 25 хвилин це досить короткий період, що щось може отримати 100% мого пильної уваги, але до цих пір роблять серйозний вплив на завданні, але не досить довго, щоб зробити вас занадто нудно з ним.
Після мого кухонного таймера або електронний таймер кільця / звукових, то навіть якщо я на півслові, я встати з моїм ноутбуком або відклав книгу і зробити щось розслаблююче. Може бути, дивитися у вікно на деяких птахів, або включити музику, щоб слухати пісні мені подобається, або зробити деякі зайняті роботою, як прибирати або мити посуд, яка насправді може бути розслабляючий, коли ви в іншому випадку зосереджені на чомусь таким податковим.

А потім мої п'ять хвилин і я знову в неї знову.

Що 10 хвилин від годину означає, що решта 50 хвилин є величина рази більше ефективних, і я можу тримати цю ефективну роботу для більшості дня.

Я абсолютно на 100% зосереджені, тому що я знаю, весь час, що я ніколи не далеко від перерви. Всякий раз, коли я працюю над чимось Мій рахунок власних - будь то написання повідомлення в блозі, як це, вивчаючи, роблячи картки або що-небудь ще. Вона завжди отримує обмежених за часом в 25 хвилин сегменті.
Будь базовий таймер може зробити це за вас - у вас на ваших годин або телефонів або будильників. Я особисто хотів би мати великий цифровий дисплей в моєї точки зору відлік, щоб нагадати мені про тиск часу. Є також багато додатків і програм, які обслуговують спеціально для цієї конкретної часу сегментації, якщо ви шукаєте 'Pomodoro' для вашого комп'ютера або смартфона системи.

14. НЕ відволікаючи робочого середовища


Коли є мільйон речей відбувається навколо вас, це дійсно важко зберегти це фокус. Вимкніть всі сповіщення для текстових повідомлень, повідомлень чату, нових повідомлень електронною поштою, твітів і все інше, що звуковий сигнал або вібрує від вашої уваги.

Як я вже згадував вище, коли я перебуваю в режимі електронної пошти, я абсолютно не залишити вікно Gmail і відволікатися на випадкових зв'язків. У мене є окремий робочий сеанс для розслідування посилання. І я ніколи не перевірити Facebook, якщо я не в спеціальному засіданні Facebook, тому він отримує свій власний фільтр в Gmail теж, як Facebook має деякі найбільшим потенціалом для відволікаючих чинників.

А в реальному світі, спробуйте зробити фізичний простір ви працюєте в дорозі менш відволікаючим. Коли я був в Ріо, у мене не було дуже ефективно робочий тиждень. Квартира Я був у був такий гарний вигляд, що я постійно відволікатися на нього. Тут, у Белу-Орізонті я оточений нудних будівель і моя робочий простір в кутку в своїй квартирі, де я тільки, дивлячись на стіни. Нудно, але набагато більш ідеальною для роботи.

15. БЛОК п'явок


Коли ви працюєте на комп'ютері, підключеному до Інтернету, є так багато речей, відбуваються, що ваша увага може отримати схопив в будь-якому напрямку від вашої роботи - особливо на сайтах, як Facebook, Reddit або деякі з ваших улюблених інших сторінок.

Ось чому я настійно рекомендую вам встановити плагін у вашому браузері, що дозволяє встановити ці веб-сайти, як недоступні під час роботи періоди. Мені подобається LeechBlock для Firefox і StayFocusd для Chrome. Звичайно, маючи відмінну самоконтроль є ідеальним, але ці плагіни дозволяють дізнатися, що простіше. Я навіть не використовувати їх більше, тому що вони допомогли 'поїзд' мені так добре в минуле.
А іноді п'явки для вашого часу може бути реальних людей. У моєму випадку, один побічний ефект отримання стільки трафіку, що я отримую пристойну суму троллінгу від 40-річних незайманих, які живуть у підвалах своїх батьків. Я майже завжди займатися з людьми, в першу чергу, і дати їм презумпцію невинності, і вітаємо зрілі міркування, коли хтось явно робить це з відкритою душею, але деякі люди насправді не робити нічого, крім кісток, щоб забрати.

Якщо їх перше повідомлення заповнюється з образами, то вони відразу ж додаються до списку блоку, і якщо вони просто бути занадто тупим і нешанобливим з часом, то після трьох або чотирьох спроб, я дійсно не можу давати їм свою пильної уваги, так що я їх відключити. Я витратив так багато часу unecessarily на початку цього року з людей, які бажають, щоб перетягнути мене, коли я вчився по-китайськи.
До цього дня, я як і раніше не отримують цю одержимість троллінгу. Я б скоріше зосередитися на життя так, як добре, як він може, не витрачати мій день намагаються вирвати всіх інших вниз та лекції їх від мого анонімного інтернет-печері.

На цей раз, більшість з моєї ненависті виходить від назад неосвічені середньої Америки з коментарями про мене не підтримує NO-жіночий-права і тероризмом ... тому що я вчуся єгипетський арабська. Ви можете здогадатися, як багато я зацікавлений в розважальних, що діалог! Проблема не вирішена, і ніякого стресу.

Подумайте про це серйозно - якщо що-небудь або хто-небудь тягне вас вниз в житті, то, якщо є можливість натискання вимикача, або говорить людина лицем до лиця, щоб піти взяти довго ходити від короткого мовляв, або принаймні мирно домовитися погодитися, то це зробити, і рухатися далі.

16. вичавлювати вільну хвилинку з вашого дня


Коли люди говорять мені, що вони не мають часу, я повинен сміятися, тому що вони ясно мають часу, щоб скаржитися про це :)
Є безліч способів, ви можете вбити час-присоски і більш ефективно використовувати порожні години на день. Я написав більше про це тут.

17. Аутсорсинг і отримати допомогу для речей ХТО ЩЕ МОЖЕ ЗРОБИТИ


Тепер, з усього, що я міг би зробити в даний день, є насправді досить кілька речей, які мені не потрібні, щоб особисто робити сам. Відповідаючи електронної пошти, насправді вивчення та говорити мовою, і пишу ці повідомлення в блозі речі, які я повинен зробити сам.

Але, дивлячись на мій день і кількість годин виливають у кожної речі, я виявив, що там були деякі завдання, які не вимагають від мене особисто, щоб зробити їх, і що хтось міг би зробити, але були займаючи багато мого часу ,
Ви, можливо, пам'ятаєте, кілька тижнів тому, коли я оголосив цей проект, що я побіг акцію для людей, щоб отримати додаткові, якщо вони купили Говоріть з 1 день пакет? Ці додаткові доходи не були, так що я міг би Мітт Ромні стиль і найняти масажистка на яхті, або купити Rolex годинник, перший клас політ або що-небудь в цьому роді. Це додаткове підвищення було так, що я міг би інвестувати ці гроші в давати мені більше часу.
Я найняв PA перш для дуже специфічних завдань, але на цей раз я найняв один протягом цього проекту, щоб допомогти мені з речами, які б прояснити мій час. На щастя, що я зробив під час акції було достатньо, щоб найняти його протягом декількох годин на тиждень, для повноти 3 місяців.

Наприклад, субтитрів мої відео завжди був таким муторно. Я повинен знову слухати кілька разів, запишіть стенограми, перевести його, а потім почати знову і отримати терміни підписах раз для файлу субтитрів. Це, як правило, приймають в 20 разів більше, ніж довжина відео, щоб отримати файл - так три хвилини відео може зайняти годину в підписі на двох мовах. Деякі з моїх відео в цьому проекті довгі вже більше десяти хвилин.
Так що це працює для моєї ПА! Він з Єгипту, так що він може зі статтями відео як тільки я починаю занадто інтерв'ю у людей, і він говорить по-англійськи, так що він може також перевести ці підписи!

Він також один робить всі мої палуби Анки для мене! Я написав, пояснюючи докладний лист, як вона працює, і тепер все, що потрібно зробити, це відправити йому список слів в англійській мові, і він буде переводити їх на арабській мові, застосовуються латинізованої сценарій так я можу дізнатися їх швидше і говорити ці слова вголос, як аудіо, так що я можу почути це під час навчання. Навіть забувши додавання аудіо, створюючи ці палуби з хорошими перекладами на регулярній основі буде приймати мені багато часу, що може бути насправді витрачають вивчення мови.
Якщо щось трапиться, що хтось може бути в змозі зробити для мене, то я вважаю, аутсорсинг, якщо це практично і доступним. На жаль, список способів я можу очистити мій день, як це дуже мало (так що я, безумовно, не може мати чотири годинний робочий тиждень, як хлопець, який дав мені цю ідею), але, на щастя, я знаю, що те, що я аутсорсинг економить мені багато часу щотижня. Ресурси, які я використовую, щоб знайти цих людей фрілансерів Elance і за якість роботи, і fiverr.com для швидкого завдань, які я заплатив за.

Мені ще потрібно відправити багато листів, щоб пояснити задачу і знайти потрібних людей, але в кінцевому рахунку це час і гроші витрачені не даремно.
Вивчення мови БІЛЬШЕ ЕФЕКТИВНО

Нарешті, ми на те, що це все про прямо зараз для мене! Незважаючи на вище п'яти тисяч слів варто речей, що намагаються захопити мою увагу протягом дня, я все ще необхідно поставити деякий час серйозних у вивчення арабської мови і прогресує до того, що в ідеалі бути володіння по 18 грудня.

Завдяки більш ефективно працювати, як описано вище, навіть якщо у мене є багато роботи, щоб зробити протягом дня, я все ще є багато часу, щоб зосередитися тільки на язиці.

Я застосовую подібний підхід і ставитися до нього так само, як я б ставитися до будь-якій роботі. Як і вище, я блокувати відволікаючі, timeblock дослідження або навчання сесії в 25 хвилин блоку, і зосередитися на робимо одну справу на час.

18. багатозадачність для людей, які не дають дерьмо


Шкода бути настільки тупим, але якщо ви настільки ледачі, як тільки вкладати серйозні час в 'навчання' російською мовою, маючи його у фоновому режимі як шум у той час як ви робите щось ще, то ви ніколи не отримаєте в будь-якому місці з мовою , і не заслуговують того, щоб.

При вивченні, дати те, що ви вивчаєте свій 100% пильної уваги. Як показано на відео вище, я слухаю аудіо, але я заміток і відволікаючись, щоб спробувати розібрати слова.

Єдине виключення може бути, коли робите щось, що насправді не вимагає ніяких розумових, таких як миття посуду або збирається для неквапливої ​​прогулянки десь знайоме і т.д. Хоча навіть тут я б не слухати подкасти себе, як я люблю робити нотатки, якщо я може.
Я знаю, багато людей отримують ефективний час дослідження, проведеного роблячи роботу по дому, хоча. Але в той час як за кермом автомобіля, не зовсім те ж саме - увага необхідно натиснути праска не зовсім такий же, як те, що потрібно для керування транспортним засобом, чим може працювати над цуценятами. Ви повинні звернути десь лінії - це хтось сигналять їх роги на ви збираєтеся тягнути вас від ваших досліджень кожні кілька хвилин?

Звичайно, маючи щось на в цей час 'краще, ніж нічого', але не обманюйте себе, що це робить величезну різницю. Зробити реальний виділений час навчання протягом дня. Не в багатозадачному режимі з чим, що вимагає будь-якої уваги.

19. заповнити ці ПОРОЖНІ моменти з флеш ВИВЧЕННЯ


Справа трохи вище про пошук більше часу протягом дня може бути скористалися у вивченні мови, якщо у вас є смартфон або IPod, використовуючи додаток Анки (для iPhone , для Android , так і для всіх інших . У ліфті, ви можете переглянути ще два слова. У той час як застрягли в лінії супермаркету, ви можете дізнатися ці основні фрази, і так далі.
Анки Flashcarding є основною частиною моєї день дослідження, так як словниковий запас і фрази (як їх виробництво і визнаючи їх), в кінцевому рахунку, що отримає мене в розмовах.

Замість того щоб використовувати загальні з них, я створив палуби, засновані саме на те, що я, швидше за все, про що поговорити. Загальні списки слів, як правило, засновані на частотах слів в газетах, і, таким чином, я знаходжу, що вони неймовірно марним для початківців вивчають мову і видів розмов вони, швидше за все, є.

Я пишу зі слів я, швидше за все, говорити, змусити їх перевести і говорити вголос, мій PA, як описано вище, і вивчити ці списки. Тоді в моїх голосових сесій, я бачу, що конкретно не вистачає, і додати ці нові слова, щоб мій наступний список, щоб бути вивчені.
І коли я обійти граматики, який також займався флеш стилі. Граматика повинна бути покрита в потрібний час і місце, а не на самого початку. Зараз тільки граматика я про себе з, це свого роду, що без нього мої розмови заважають трохи занадто багато.

Таким чином, хоча це було в порядку, щоб, перш ніж використовувати будь-яку версію дієслова, я просто додав нову колоду з основними дієвідміни, щоб дізнатися. Це не буде застосовуватися до всіх дієслів, але він буде отримувати мене трохи далі у вираженні того, що мені потрібно. Я буду продовжувати приймати кажучи неправильно, як ОК на даний момент, і додати більше граматики тільки, як це необхідно.
Так як я вважаю, що я можу зосередитися на флеш вивчення в той час як повільно (так як я, можливо, поклав трубку на секунду, щоб думати про хороше асоціації зображення на слова і використовувати моє оточення для натхнення), і я хотів, щоб йти, щоб обійти якомога, я насправді вчитися під час прогулянки! Ви навіть можете побачити, як я застосувати, що в цьому відео, тому що у мене є додаток, що показує мені, де я збираюся, по роблячи екран 'прозорий' з задньої камери, так що я не врізатися в людей.

20. Він повинен бути все створення насправді ГОВОРИТИЯк ви бачили в попередньому відео, у мене є розмовний сесії першого вранці о 8 ранку, щоб отримати мене в переговорну потоку, і нагадати мені, що мені потрібно працювати, а потім ще один у вечірній час, щоб працювати к.
Якщо ваші навчальні сесії призначені для чогось конкретного, що можна застосувати у вашій наступній сесії кажуть, ви будете вражені, як швидко ви прогресу. Це все одно, що тиск в останню хвилину-іспит весь час. Ми всі вчимося кращі години тільки перед іспитом - Те ж саме з перед майбутньої сесії говорять. Я роблю свою 'іспит' щодня, і тоді я повинен продовжувати вдосконалювати.

21. залишитися в здоровому глузді, і не забудьте мати життя!


Останнє, що і, ймовірно, найбільш важливим, щоб переконатися, що ви залишатися зосередженим і добре працювати, щоб ваше волосся вниз і вийти і повеселитися принаймні, кілька разів на тиждень. Ти заслужив це!
Я виявив, що він приділяє занадто багато на проекті було помилкою з китайцями, і стрес від не відпочинок більш означало, що я досяг точки насичення і не міг зосередитися на всіх більше!
На цей раз я виправив, що і кожен день я зустрічаю з бразильцями на обід або вечерю, щоб бовтатися і говорити про що завгодно, але мовою навчання. І один чи два рази на тиждень я буду виходити на весь вечір і танцю, фліртувати з милої дівчинки, завести нових друзів і робити все, що ще, що змушує мене згадати, що я людина, а не арабський навчання та блогів робот.

Я беру ці розслаблюючі раз саме як громадських заходів, щоб переконатися, що вони, безумовно, розслабляючий.
Якщо розслабляючий просто дивитися телевізор, або розвалившись геть вечір на Youtube, а потім, якщо після нього ви не відчувати себе під напругою про життя, я б сказав, що це більше шкоди, ніж користі. Ввечері з (або в ...) з друзями та цікавими людьми може бути тільки те, що доктор прописав, і переконайтеся, що ви заряджати свої батареї для іншого ефективного робочого дня.
Це ще не все про роботу зрештою - чому так важко працювати, якщо ви не збираєтеся, щоб пожинати плоди і оцінити, що ви здорова людина з друзями, які хочуть, щоб підтримати вас і допомогти вам? Вся ця робота з арабської для мене, так що в кінцевому підсумку я можу мати вигляд друзів в Єгипті, що я тут, в Бразилії.
Для мене, це все про народу. Більш ефективно, я можу працювати протягом мого дня, то менше відволікаючих у мене від цієї роботи, коли прийшов час, щоб поспілкуватися!

Сподіваємося, що ці пропозиції можуть 21 допоможе вам разом працювати і веселитися більш ефективно. Дозвольте мені знати ваші коментарі нижче, і, якщо вам сподобалася запис, будь ласка поділитися нею на Facebook!

Пов'язані теми: