Abi

NEW ARTICLE

Miks on nii oluline, et parandada oma inglise keele hääldus?Paljud inimesed ei saa aru, kui oluline on parandada oma inglise keele hääldus. Lisaks on mõned inimesed ei taha teha mõned jõupingutused, sest ta on öelnud, et nende emakeel aktsent 'seksikas'. See võib olla tõsi, kuid ainult siis, kui aktsent on väga kerge, sest vastasel juhul on üsna naeruväärne või isegi arusaamatu.
Siin on mõned põhjused, et parandada oma aktsendiga:

Et mõista, kui ta räägib inglise


See on kõige ilmsem põhjus. Keele õppimine on võimalik suhelda.
Arusaamatused võivad tekitada pettumust mõlemal küljel.
Hääldusviga mulje halb inglise keel.
Oletame näiteks kaks inimest kulgeb tööintervjuul inglise keeles: Esimene inimene on head hinded, hea grammatiline tasemel ja suure sõnavara, kuid halb hääldus. Teine inimene on väga lihtne grammatilisi tasandil, sõnavara umbes 1500 sõna, kuid hea hääldus.
Esimene inimene ei räägi ladusalt, sest ta otsib pidevalt hea grammatika reegel või õige sõna. Nii ta räägib aeglaselt, sest suur intellektuaalset pingutust ja halb hääldus.
Teine inimene on õige aktsent ja räägib ladusalt, isegi kui ta kasutab väga lihtne lause struktuuri. Vahel on tal üle saada tema puudumine sõnavara kasutades lause või mitu sõna.

Kas Teie arvates kumb kahest saavad tööd vastavalt oma inglise keelt? Teine muidugi! Kuna ta on hea hääldus, ta kohe mulje kõrgtasemel.
Hääldus on üks lihtsamaid viise, kuidas suurendada oma tasemel inglise.
Võite veeta aastaid teinud grammatika harjutusi, keele õppimise koolis, ilma et saaks korralikult rääkida.
Kuid vaid 10 minutit päevas harjutamist võib oluliselt parandada oma hääldust.

Järgides neid neli etappi, on sul võimalik saada väga hea inglise hääldust. See ei kavatse võtta aastaid, kuid enamasti on see midagi lõbusat, nauditav ja rahuldust!
- Analüüsima erinevaid English kõlab eriti helisid, mis ei eksisteeri keel.
- Re-õppida hääldust kõige tavalisemaid sõnu.
- Harjutamine kuulata podcaste, filme, seeria või audioraamatute.
- Harjutamine suulise rääkima inglise keelt sõbrad
Üleilmastumise enamik inimesi on töötada rahvusvahelises kontekstis. Koosoleku ajal on väga raske veenda halva aktsendiga.
Näiteks Hispaania on umbes 35 erinevaid helisid ja 38 viise, kuidas kirjutada.
Prantsuse on 32 helid üle 250 kuidas kirjutada.
Inglise keeles on üle 44 helid ja üle 1100 viise kirjutada. Seejärel on võimalik tugineda aim hääldus vastavalt õigekirja. Sama täheühendi saab hääldada täiesti erinevalt sõltuvalt sõna.
Võtame näiteks Prantsuse inimesed, kes on teadaolevalt halb inglise hääldus:
Näiteks inglise on 17 helisid, mis ei eksisteeri prantsuse keeles. Need helid on raske hääldada Prantsuse inimesed. Nende suu ei kasutata hääldada neid. Lisaks oma kõrva ei ole harjunud kuulata neid helisid ja eristada neid. Nende aju kipub kasutada lähima Prantsuse heli.
Isegi üritab korrata salvestusi emakeel, prantsuse sageli kipuvad valesti hääldama ilma märkamata.
Kohe pärast sündi nende aju oli võimalik eristada kõiki helisid, kuid see oleks tõhus, siis järk-järgult likvideerinud kõik helid, mida ei kasutata Prantsuse keeles.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 2 All