Допомога

Як використовувати слова, щоб їх вивчити?Студенти, які постачає саме з їхнього читання ті, хто знає багато про словах. Ці студенти знають про текстових префіксів, суфіксів, коренів слів, і багатозначності слів. Це знання розширює свій словниковий запас, який допомагає, коли вони стикаються з новими словами в процесі читання. Як студенти досягнення верхніх елементарних сортів і читання стає більш складною, слово знання стає ще більш важливим.


Сім'ї можуть допомогти в розробці слово знання за допомогою простих розмов, орієнтованих на словах. Наприклад:

Початок в корені


Почніть з простого кореня слова, такі, як поштовх. Попросіть дитину придумати слова, які вони знають, що містять це слово, наприклад, штовхання, штовхнув, дріб'язкова справа, Push-Up. Поговоріть про те, як всі ці слова мають деякі загальні значення пов'язане зі словом поштовх.

Кілька значення


Багато слів мають не одне значення. Сидячи за обіднім столом, вибрати слово і мозковий штурм, як багато значень і використовується для слова, як ви можете подумати. Деякі слова, щоб почати з: навесні, рамка, перевірки, світла.

Розглянемо префікс


Цифрові приставки, такі як двох- і трьох- є частиною багатьох слів діти знають і використання. Обговорити слова, як триколісний велосипед, трицепсів, трикутник. Всі ці слова поділяють префікс три-, що означає три. Чи можуть вони скласти список слів, які починаються з префікса бі- (як велосипед і бінокль)? Це дає вам відмінний шанс ввести нові слова, як двохсотлітнього, біцепс, і двоногих. Ви можете створити подібні списки слів з приставками числові уні, октябристів і відсотків.
Вивчення слів та збільшення словникового запасу вимагає часу і терпіння. Не очікуйте від вашої дитини, що вона вивчить кожне нове слово після однієї розмови. Справжнє вивчення досягається, коли воно виражається в словах декілька разів. Усі ми протягом життя пізнаємо нові слова. Ви підводите свою дитину до великого початку, розвиваючи у неї ранній інтерес до слів.

Пов'язані теми: