راهنمایی

شروع چینی: چگونه؟شما می خواهید برای شروع مطالعه از زبان چینی؟
در این مقاله، ما 4 راهنمایی توسعه برای کمک به شما بهینه سازی مطالعه کنید.


1. تن چینی


زبان چینی زبان موسیقی است که در آن صدها نفر از هجا توسط یک سیستم intonations متمایز است.
این مقاله به شما آموزش که چگونه به در ماندارین 4 تن را تلفظ کنند اما شما که یک عنصر ضروری در این زبان این است که استاد تن خواهد نشان می دهد. آهنگ ملودی است که ما هرگز فراموش وجود دارد. بنابراین، ما باید یادگیری هر یک از شخصیت های چینی به عنوان یک ملودی به یاد داشته باشید در نظر بگیرند.
این کوچولو 'آهنگ آهنگ' راحت تر به ادغام اگر حداقل 2 کاراکتر وجود دارد. همیشه در تلاش برای یادگیری یک شخصیت جدید چینی در ارتباط با دیگر شخصیت های مرتبط (به عنوان یک 'کلمه' بیشتر متشکل از دو کاراکتر).

فکر می کنم به مبالغه! برای تمایز واضح تر تفاوت در تن چینی، گاهی کمک می کند تا به تقویت زیر و بمی صدا (آن معنی نیست به صحبت می کنند بلندتر!). احساس رایگان برای تکرار این تمرین به عنوان چند بار که لازم و بیشتر! هنگامی که سیستم موسیقی جذب شده است، یادگیری شخصیت جدید می شود به طور فزاینده آسان و سریع است.
شما می توانید به چند فیلم چینی ماندارین اینجا گوش
.

2. زنده ماندن بدون پینیین


پینیین (به معنای واقعی کلمه 'طلسم برای تلفن های موبایل') سیستم رسمی آوایی است. بنابراین، که می شود گفت، به عنوان مثال قطعا خیلی بیشتر روشن به شما باشد. برای مثال، اگر من ارسال: '法' شما هیچ راهی به حدس زدن چگونه می گویند این شخصیت اگر در غیر این صورت مشخص نشده است. پینیین اجازه می دهد تا به دادن ایده از صدا برای این شخصیت را تلفظ کنید، در این مورد 'FA' (تن سوم).
این برای هر یادگیرنده جدید بسیار مفید است اما آن را نیز می تواند مضر باشد! در واقع، آن را بسیار آسان برای تبدیل شدن به وابسته به پینیین به نقطه ای که یک هیچ شخصیت نیاز به 'خواندن' چینی. اگر تنها هدف شما این است برای یادگیری به چینی صحبت می کنند، پینیین کافی است (و روش Assimil معروف بسیار موثر است). اما اگر هدف شما این است برای یادگیری به خواندن چینی، در پینیین اولین بار به عنوان خوانده شده و سپس آن را حذف کنید! برای اطلاعات نیز، به جز در تابلوهای تبلیغاتی و با استثنائات بسیار کمی، پینیین بسیار کمی در زندگی روزمره در چین استفاده می شود.

3. ضبط خود


بهترین راه برای بررسی دقت و صحت تن ماندارین است با ثبت خود و مقایسه ضبط خود را با پشتیبانی صوتی است که شما استفاده کنید. گاهی اوقات شما را شگفت زده خواهند شد چرا که اغلب روشن است که تفاوت بین آنچه شما گفت و آنچه شما فکر می کنید به شما گفت وجود دارد.
تجربه واقعا مفید است و قادر می سازد پیشرفت سریعتر.

4. صحبت سخنرانان چینی مادری


این مشاوره به نظر می رسد بسیار ساده و واضح ... و با این حال، چند زبان آموزان آن را دنبال دلیل دو پرسش به ذهن آمده: '؟ از کجا پیدا کردن مردم چین' و 'چگونه می توانم disucss دقیقا؟'.
اگر شما مانند یک سازمان رویداد را احساس کنید، شما می توانید برخی از دوستان علاقه مند به زبان چینی دیدار خواهد کرد. سپس، تعریف یک محل که شما به عنوان یک نقطه جلسه خدمت می کنند. در نهایت، ایجاد یک رویداد چینی یک بار به هفته.
شما می توانید یک رویداد جدید تبادل زبان در اینجا ایجاد در وب سایت PolyglotClub.com.
تفاوت بزرگ در سطح بین دانش آموزانی که فقط دنبال کلاس های چینی و کسانی که به طور منظم در مراسم تبادل زبان وجود دارد.

اگر شما تنها یکی از این 4 راهنمایی به درخواست، که یکی خواهد بود ترجیح داده به دلیل آن به طور کامل پوشش می دهد 3 دیگر.
با استفاده از وب سایت PolyglotClub.com به یافتن یک دوست چینی و یا شرکت در جلسات تبادل زبان در نزدیکی محل شما.

نکته ...


شب کارائوکه یک راه خوب برای بهبود سرعت در جذب شخصیت های جدید و در نتیجه فرهنگ لغت است. بیشتر بدانید آهنگ چینی توسط قلب یک ایده اصلی و سرگرم کننده است. به ما بگویید چه فکر می کنید ...

مباحث مرتبط: