Pomoc

NEW ARTICLE

Jak být připraven na vaši anglickou ústní zkoušce?Být dobrý student po celý školní rok nestačí. Budete muset být připraveni čelit velký den s examinátorem!

Zde je několik tipů, na zdravém rozumu zpřesnit přípravy:

Odstranění stresu


Stres je tvůj nepřítel. Kolik kandidátů, přesto jistý jejich přípravy nejsou schopni mluvit, když se potýkají s komisařem.
Neužívejte žádné léky mají chránit Vás zvýšit. Mít dobrý spánek v noci před zkouškou, jíst strávit snídani v dopoledních hodinách, a říct si: 'Všechno bude v pořádku!'

Sledování televize


Sledujte dobré filmy a sérií v angličtině pravidelně trénovat svůj mozek a zároveň baví. Pochopit, aniž by se snažil přeložit dialogy ve vašem jazyce. Je také velmi dobrý způsob, jak naučit slovní zásobu a výrazy.
Váš zkoušející bude jako postava v seriálu, bude se vás zeptat na otázky a vy mu odpoví oko za oko!
Podívejte se na naše video v angličtině .

Získejte v poloze testu


Pokud máte to štěstí, že má přítele, který mluví dobře anglicky, praxe s ním nebo s ní pravidelně. Váš přítel bude vás v náladě akce a správné slovní zásoby či přízvuku chyby.
Díky našich stránkách můžete najít přítele procvičit angličtinu, kteří mohou pomoci vaše.

Nenechte učit nazpaměť


Je zbytečné učit se seznamy slov zpaměti, a to zejména z kontextu textů studovaných ve své třídě. Můžete si přečíst své texty znovu pochopit jejich význam. Napište komentář, nahrávat sami, zkontrolujte, zda jsou ještě chyby, porozumění nebo výrazy a odstranit sami.

Požádejte o pomoc


Existuje mnoho metod k dispozici, ale budete muset učinit správné rozhodnutí pro dobrou přípravu na ústní angličtinu.
Můžete například účastnit se výměnných akcí jazykových blízko domova a požádat anglické účastníky, aby vám pomohl.
Nepropadejte panice, a starosti, pokud nemáte pocit, zcela připraveni. K dispozici je dostatek času k dokončení své přípravy na ústní angličtině ... podle tipů výše uvedené, a neváhejte se dostat pomoc!

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All