pagalba

NEW ARTICLE

Kokie yra pagrindiniai pasiekimai Polyglot Club?Dėl June 2013 svetainė yra 405,000 prisijungę visame pasaulyje, įskaitant 82,000 į Prancūziją ir 40,000 į Paryžių .

Patikrinkite, kiek narių yra registruoti DABAR!

Iš 6000 lankytojų per dieną svetainėje (: 'Google Analytics' kodo) vidurkis.

Transliuojama iš pagrindinių Prancūzijos televizijos kanalų ( TF1 , France 3 nacionaliniu ir regioniniu, Prancūzija 2, M6, Arte, Tiesioginis 8, NRJ Paryžiuje), radijuje (Europa 1, RFI, Prancūzija Inter, Prancūzija Bleue), laikraštis (Télérama Le Nouvel Observateur, Prancūzija Soir, Courrier International ', Le Français dans le monde). Daugiau informacijos: 'Jie kalbėti apie mus' skyriuje.

Daugiau nei 200 šalyse ir regionuose, ambasadorių ir organizuotų daugiau nei 50 šalių, kuriose aktyviausių skyrių susirinkimuose tinklas: Maskva, Budapeštas, Shanghai, Madridas, Lionas, Valensija, Marselio, Nantas, Lilles, Toronto, Guadalajara (Meksika), Ekvadoras, Bukareštas, Stokholmas, Helsinkis, ...

Patikrinkite visus Polyglot 'klubas tinklus čia.

Kalba ir kultūros mainų susitikimai organizuojami beveik kiekvieną dieną Paryžiuje, su iš 150 dalyvių vidurkį. Kai kurios šalys surinkti iki {} variable8 žmonių.

Du oficialūs apdovanojimai:
- 2007 Nugalėtojas Europos kalbų ženklo (Europos Sąjunga),
- Ir 2010 m apdovanojimai Excellence multikultūrinis forumo subalansuotos plėtros.

Related topics:

Comments