Допомога

Як працює Вимова?

Багато вчених вивчали мову як фізичне явище, а також. Інтуїтивно ми знаємо, як сформулювати звуки нашої рідної мови, це не те, що ми повинні думати про занадто багато, але автоматичний процес. Однак, коли справа доходить до вивчення нової мови може бути корисним, щоб мати ближчий погляд на те, як ми вимовляємо і членороздільна звуки при розмові. Ця стаття є лише короткий огляд про артикуляції звуків.
Взагалі кажучи, мова виробляється шляхом зміни активу нашого голосового тракту, коли потік повітря, що надходить з легких резонує через гортань і осідають в порожнині рота або носа, щоб зробити звук. Коли таке Airstream не зустрічав будь-яких істотних перешкод, ми вимовляємо голосні. Коли голосові органи створюють перешкод, то ми виробляємо приголосні. Незалежно від мови, ви можете легко помітити різницю шляхом проголошення будь-якого голосного

голосні


Вимова голосних звуків, залежить від комбінації з трьох критеріїв:
а) Положення мови: є чи мова знаходиться в передній, центральної або задньої позиції

б) Висота мови: мова знаходиться в діапазоні від низького (або розімкнути) до високого (або близько) положенні; наприклад, промовляння /i/ звук слова 'speed' на англійській мові вище , і, навпаки, /a/ звук 'calm' нижче.

в) Lip округлення: просто подумайте про різницю між /o/ і /i/ , колишній округляється , а другий неокругленних.
Вчені створили чотирикутник голосних звуків. Цей чотирикутник це звернена трапеції, який являє собою ділянку порожнини рота з положенням мови для кожного голосного звуку мови за трьома критеріями, описаним вище. Ви можете знайти зображення на веб - сайті на веб - сайті Міжнародного фонетичного алфавіту, побачити посилання ТУТ .

приголосні


Вимова приголосних звуків залежить від конкретної точки, де зчленованого звук, і ступінь звуження органів, що беруть участь.
Наприклад, подумайте про звуковому /p/ у випадковому англійське слово , як “pepper” . Якщо ви намагаєтеся вимовити його, ви можете відчути , що обидві губи (які точка зчленування /p/ ) замкнуті разом , і повітряний потік закритий , а потім відпустили.
Менша ступінь звуження є випадок /f/ звук , як в англійському слові “flower” . Ви можете відчути , що вимова цього звуку включає в себе верхні зуби і нижні губи (які є точкою зчленування /f/ ) і повітряний потік проходить через так би мовити до турбулентної відкриття.
Це тільки два приклади, але багато хто міг бути дані; в цій статті, я не намагаюся дати повний звіт про фонетику або описати багато технічних деталей в деталях. Ця стаття лише короткий опис , яке може допомогти вам зауважити , як ви сформулюєте звуки , які ви знаєте, і , можливо , можливо , дасть вам краще розуміння тих , кого ви ще не ... :)
Дайте мені знати , якщо ви знайшли цю статтю корисною для вивчення мови, або , якщо ви зацікавлені в отриманні більш докладної інформації в коментарях нижче!
  • FAQ Author: Ci4Ci4 profile pictureAugust 2016

Пов'язані теми: