Pomoc

Jak znaleźć więcej partnerów do nauki języka?Wiele osób pyta "jak zdobyć więcej partnerów do nauki języka?" To nie jest łatwe, ale jest parę wskazówek jakie zdobyliśmy do tej pory:

1. Po pierwsze zaoferuj swoją pomoc innym
Jesteśmy przekonani że na początku bardzo ważne jest zaoferowanie pomocy komuś innemu.
Jeśli zaczniesz pomagać innym dostrzeżesz że oni będą w sposób naturalny będą zainteresowani pomaganiem tobie.
Rozważ dlaczego ktoś miałby poświęcić swój czas na pomoc obcej osobie. Nie powinieneś oczekiwać poświęcenia swojego wolnego czasu na uczenie rodzimego języka jeśli nie jesteś w stanie zaoferować niczego w zamian.
2. Pokaż coś prawdziwego o sobie
Trudniej jest budować zaufanie, kiedy jesteś online, więc ważne jest, aby starać się być "prawdziwym ". Brak zdjęcia czy też używanie fałszywych zdjęć, sprawia, że ludziom jest trudniej zaufac Tobie.
3. Odpowiadaj na pytania, zadawaj pytania
Zadawanie pytań to wspaniały sposób na pokazanie innym ludziom, że jesteś zainteresowany dzieleniem się swoją wiedzą.
W dodatku, inni użytkownicy, którzy mają podobne pytania mogą zobaczyć Twoją odpowiedź i znaleźć Cię w ten sposób. Użyj narzędzia PolyglotClub Pytania!
4. poprawne teksty inni
To jest tak, jak odpowiadać na pytania - jest to świetny sposób, aby pokazać innym ludziom, że jesteś zainteresowany w dzieleniu się swoją wiedzą i że jesteś pomocną. Często nie bierze dużo czasu, a to może być ogromna pomoc dla osób, które uczą się w swoim ojczystym języku. Z biegiem czasu, dostaniesz reputację bardzo pomocne, a przekonasz się, że łatwo znaleźć przyjaciół.
Użyj Korekty narzędzie PolyglotClub!

Podobne wątki:

Comments

Filter by Language:
 1  1  1 All