Abi

NEW ARTICLE

Kuidas parandada enda hispaania keele oskusi?1. Õpi hispaania hääldus


Hispaania tähestik on identne English, kuid hääldus iga täht on oluliselt erinev. Mõned helid on raske inglise keele, sest nad ei esine selles keeles. Hea viis alustada õppimist hispaania on õppida, kuidas hääldada iga täht. Sealt saab õppida, kuidas hääldada sõna. Väljendid ja seejärel lauseid, mis tulevad järgmine, on palju lihtsam.
2. Õpi hääldama hispaania keele tähestiku tähti. Kui sa õpid selgeks hispaania keele häälduse reeglid, siis suudad sa hääldada mis tahes sõna selles keeles.
3. Teades, kuidas loendada, on oluline oskus mis tahes keeles. Hispaania keeles loendama õppimine pole raske, arvestades, et hispaania keele numbrite nimetused on inglise keelega sarnased.

4. Jäta lihtsaid sõnu


Mida laiem on sõnavara, mida on teie käsutuses, seda lihtsam on kõnelda ladusalt. Tutvuge nii palju lihtsaid, igapäevaseid Hispaania sõnu kui võimalik - sa pead olema üllatunud, kui kiiresti nad ehitavad üles!

5. Õpi mõned põhilised jutukas laused


Õppides põhitõdesid viisakas vestlus, saate väga kiiresti suutma suhelda hispaania keelt rääkivate lihtsa tasandil. Pane ette mõned igapäevased Hispaania laused sülearvuti ja teha punkti õppimise viis kuni kümme neist iga päev.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 5  6  2  1 All