Допомога

Які 10 найпоширеніших мов світу?кілька фактів


З 6000 мов у світі, 50% знаходяться під загрозою зникнення, 96% з них говорять на 4% світового населення, 1 мова зникає кожні 2 тижні, 90% не представлені в Інтернеті і 90% африканських НЕ мов не затранскрибовані
Китайський, Мандарин, безумовно, найпоширеніша мова в світі.
Ось топ-10 мов за кількістю носіїв мови в світі (з 2010 року). Частка населення світу з 2007 року.

1 - китайський, мандарин


- 955 мільйонів носіїв мови
- 14,1% світового населення

Китайська, мандаринська є національною мовою Китаю і китайська мова є найпоширенішою мовою в світі. Китайське населення нараховує вже одну п'яту частину населення світу і стрімко розширює свою присутність у всьому світі. Сучасна стандартна китайська мова є офіційною мовою Організації Об'єднаних Націй.

- Вчити китайську, мандаринську з носіями мови

2 - Іспанська


- 405 мільйонів носіїв мови
- 5,85% світового населення

Іспанська, є офіційною мовою в двадцяти однієї країни, та третьою найбільш широко поширеною мовою в світі, після англійської та мандаринської.

- Курси іспанської мови з носіями мови

3 - Англійська


- 360 мільйонів носіїв мови
- 5,52% світового населення

Англійська спочатку була мовою Англії, але вона стала первинною чи вторинною мовою багатьох колишніх британських колоній, таких як Сполучені Штати, Канада, Австралія та Індія. В даний час англійська мова є основною мовою у багатьох ділових і культурних сферах.

- Вивчення англійської мови з носіями мови

4 - Хінді


- 310 мільйонів носіїв мови
- 4,46% світового населення

Хінді є давньою мовою, що має великий вплив на світ сьогодні. Хінді - дуже стара мова, вона має пряму лінію еволюції зі санскритом. Ця мова є частиною однієї з найстаріших релігійних і літературних традицій в світі.

- Вчіться на хінді з носіями мови

5 - Арабська мова


- 295 мільйонів носіїв мови
- 4,23% населення світу

Арабська мова є офіційною мовою більш ніж 20 країн. Більшість носіїв арабської мови зосереджена на Близькому Сході. Люди з усього світу цікавляться нею, бо це мова Святого Корану. А мусульмани всієї планети вважають її священною.

- Вивчайте арабську мову з носіями

6 - Португальська мова


- 215 мільйонів носіїв мови
- 3,08% населення світу

Португальською розмовляють не тільки в Португалії, а й в Бразилії та ряді африканських країн, включаючи Мозамбік та Анголу.

- Вивчайте португальську мову з носіями

7 - Бенгальська


- 205 млн носіїв мови
- 3,05% світового населення

Бенгальська є одним з найбільш поширених мов у світі. Як хінді та урду та інші мови області, бенгальський має дуже довгу історію. На сьогоднішній день вона є основною мовою в Бангладеш, а також другий найпоширеніший мову в Індії.

- Вчитися бенгальський з носіями мови

8 - Русский


- 155 мільйонів носіїв мови
- 2,42% світового населення

Росії є найбільшим рідною мовою в Європі, з носіями мови в Росії, Україні та Білорусі. Це один з шести офіційних мов Організації Об'єднаних Націй.

- Вивчайте російську з носіями мови

9 - Японська мова


- 125 мільйонів носіїв мови
- 1,92% населення світу

Японія є процвітаючою країною і має найбільш розвинену економіку в Азії. Провідні японські компанії є одними з найбільших, найефективніших та найвідоміших фірм у світі.

- Вивчайте японську мову з носіями

10 - Пенджабська мова (Пенджабі)


- 100 мільйонів носіїв мови
- 1,44% населення світу

Панджабі широко розповсюджена в усьому світі, багато людей спілкуються нею у повсякденному житті. На цій мові розмовляють в Індії та Пакистані.

- Вивчайте пенджабі з носіями

Посилання:

- Wikipedia

Пов'язані теми: