Difference between revisions of "Language/Norwegian-bokmal/Vocabulary/Days-of-the-Week"
< Language | Norwegian-bokmal | Vocabulary
Jump to navigation
Jump to search
(Created page with "'''Ukedagene :''' * Mandag * Tirsdag * Onsdag * Torsdag * Fredag * Lørdag * Søndag") |
|||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
!Ukedagene | |||
!Days of the week | |||
|- | |||
|Mandag | |||
|Monday | |||
|- | |||
|Tirsdag | |||
|Tuesday | |||
|- | |||
|Onsdag | |||
|Wednesday | |||
|- | |||
|Torsdag | |||
|Thursday | |||
|- | |||
|Fredag | |||
|Friday | |||
|- | |||
|Lørdag | |||
|Saturday | |||
|- | |||
|Søndag | |||
|Sunday | |||
|} |
Revision as of 07:43, 6 January 2018
Ukedagene | Days of the week |
---|---|
Mandag | Monday |
Tirsdag | Tuesday |
Onsdag | Wednesday |
Torsdag | Thursday |
Fredag | Friday |
Lørdag | Saturday |
Søndag | Sunday |